fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚗 Автоконцерни Peugeot’s Groupe PSA та Fiat Chrysler розпочали переговори щодо злиття

🚗 Avtokoncerny Peugeot's Groupe PSA ta Fiat Chrysler rozpočaly peregovory ščodo zlyttja
Новий альянс займе четверте місце у світі за обсягом продажів (8,7 млн автомобілів) зі сукупним доходом близько 170 млрд та регулярним операційним прибутком понад 11 млрд.
Novyj aľjans zajme četverte misce u sviti za obsjagom prodaživ (8,7 mln avtomobiliv) zi sukupnym dohodom blyźko 170 mlrd ta reguljarnym operacijnym prybutkom ponad 11 mlrd.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. Наглядова рада Peugeot S.A. та рада директорів Fiat Chrysler Automobiles N.V. готові працювати над повним злиттям своїх підприємств на рівних умовах 50/50. Обидві колегії доручили своїм командам завершити обговорення, щоб у майбутні тижні підписати Меморандум про взаєморозуміння. У результаті злиття новий альянс займе четверте місце у світі за обсягом продажів (8,7 млн автомобілів) зі сукупним доходом близько €170 млрд та регулярним операційним прибутком понад €11 млрд. Як розподілять акції. Акціонери кожної компанії матимуть 50% акцій нової обєднаної групи. Рада директорів буде складатися з 11 членів. Пять членів Правління будуть призначені Fiat Chrysler, а ще пять – Peugeots Groupe PSA. Головним виконавчим директором стане Карлос Таварес на початковий термін у пять років, він також увійде до Ради директорів. Генеральні директори обох компаній розповіли, що раді працювати над новим проєктом, який потенційно може змінити індустрію. Читайте також про те, що Укрзалізниця оголосила про початок процедури IPO – що це означає.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо

Наглядова рада Peugeot S.A. та рада директорів Fiat Chrysler Automobiles N.V. готові працювати над повним злиттям своїх підприємств на рівних умовах 50/50.

Обидві колегії доручили своїм командам завершити обговорення, щоб у майбутні тижні підписати Меморандум про взаєморозуміння.

🚗 Автоконцерни Peugeot's Groupe PSA та Fiat Chrysler розпочали переговори щодо злиття 1

У результаті злиття новий альянс займе четверте місце у світі за обсягом продажів (8,7 млн автомобілів) зі сукупним доходом близько 170 млрд та регулярним операційним прибутком понад 11 млрд.

Як розподілять акції

Акціонери кожної компанії матимуть 50% акцій нової об’єднаної групи. Рада директорів буде складатися з 11 членів. П’ять членів Правління будуть призначені Fiat Chrysler, а ще п’ять – Peugeot’s Groupe PSA. Головним виконавчим директором стане Карлос Таварес на початковий термін у п’ять років, він також увійде до Ради директорів.

🚗 Автоконцерни Peugeot's Groupe PSA та Fiat Chrysler розпочали переговори щодо злиття 2

Генеральні директори обох компаній розповіли, що раді працювати над новим проєктом, який потенційно може змінити індустрію.

Читайте також про те, що Укрзалізниця оголосила🚗 Автоконцерни Peugeot's Groupe PSA та Fiat Chrysler розпочали переговори щодо злиття 3🚂 Укрзалізниця оголосила про початок процедури IPO – що це означає про початок процедури IPO – що це означає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: