fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚴 Цілорічний велосезон: як доглядати за велосипедом восени — 3 найважливіші поради

🚴 Ciloričnyj velosezon: jak dogljadaty za velosypedom voseny — 3 najvažlyviši porady
Тумани, дощі та бруд — незмінні атрибути осені. Але це не привід виносити свого залізного коня на балкон. Навіть восени та взимку їздити на велосипеді можна за умови правильного догляду. Кілька важливих порад як саме дати раду своєму байкові у холодну пору року ми підготували вам разом із компанією Kärcher, всесвітньо відомим виробником техніки для догляду.
Tumany, došči ta brud — nezminni atrybuty oseni. Ale ce ne pryvid vynosyty svogo zaliznogo konja na balkon. Naviť voseny ta vzymku їzdyty na velosypedi možna za umovy pravyľnogo dogljadu. Kiľka važlyvyh porad jak same daty radu svojemu bajkovi u holodnu poru roku my pidgotuvaly vam razom iz kompanijeju Kärcher, vsesvitńo vidomym vyrobnykom tehniky dlja dogljadu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  🧼 Мийте байк лише спеціальними засобами. В інтернеті ви знайдете багато матеріалів, де рекомендують використовувати розчинювач, керосин або інші спідручні засоби для миття велосипеда. Але така економія може призвести до негативних наслідків на кшталт втрати мастила у важливих частинах байка, пошкодження втулок або навіть корозії. На ринку доступна безліч спеціальних засобів для різних частин вашого велосипеда, і саме їм варто віддати перевагу. 🚿 Не користуйтеся автомийками. Одна з головних помилок велосипедистів-новачків — відвідувати автомийку для очищення велосипеда від бруду. Це погана ідея, оскільки там вода подається під неконтрольовано великим напором, що може призвести до неочікуваних наслідків. У складі велосипеду є вузли, до яких взагалі не має потрапляти вода — наприклад, кермова колонка та каретка. Далі від розетки, ближче до усунення бруду. Новий акумуляторний очищувач KHB 5 від Kärcher ідеально підходить для мийки вашого велосипеда. Цей інструмент створює тиск води лише 24 бар тож знаходиться в діапазоні помірного тиску, що є оптимальним саме для велосипедів. У комплект входять також розпилювальна насадка та фреза. Насадка може обертається на 90 градусів, завдяки цьому її можна використовувати для очищення важкодоступних місць. Завдяки новій акумуляторній платформі Kärcher Battery Universe, очищувач працює автономно саме там, де вам зручно — повна свобода від дротів та розеток.. Двічі на рік проводьте повну перевірку велосипеда. Як і будь-яка техніка, велосипед потребує не лише регулярних процедур після дощу або довгих прогулянок, але й повного огляду двічі на рік — восени та навесні. Не обмежуйтеся простим візуальним оглядом та миттям. Необхідно розібрати велосипед, відчистити всі вузли та рухомі деталі, замінити за потреби те, що відслужило свій ресурс, а також змазати всі зєднання.

🧼 Мийте байк лише спеціальними засобами

В інтернеті ви знайдете багато матеріалів, де рекомендують використовувати розчинювач, керосин або інші «спідручні» засоби для миття велосипеда. Але така економія може призвести до негативних наслідків на кшталт втрати мастила у важливих частинах байка, пошкодження втулок або навіть корозії. На ринку доступна безліч спеціальних засобів для різних частин вашого велосипеда, і саме їм варто віддати перевагу.

🚿 Не користуйтеся автомийками

Одна з головних помилок велосипедистів-новачків — відвідувати автомийку для очищення велосипеда від бруду. Це погана ідея, оскільки там вода подається під неконтрольовано великим напором, що може призвести до неочікуваних наслідків. У складі велосипеду є вузли, до яких взагалі не має потрапляти вода — наприклад, кермова колонка та каретка.

Далі від розетки, ближче до усунення бруду

Новий акумуляторний очищувач KHB 5 від Kärcher ідеально підходить для мийки вашого велосипеда.

Цей інструмент створює тиск води лише 24 бар тож знаходиться в діапазоні помірного тиску, що є оптимальним саме для велосипедів. У комплект входять також розпилювальна насадка та фреза. Насадка може обертається на 90 градусів, завдяки цьому її можна використовувати для очищення важкодоступних місць.

Завдяки новій акумуляторній платформі Kärcher Battery Universe, очищувач працює автономно саме там, де вам зручно — повна свобода від дротів та розеток.

🚴 Цілорічний велосезон: як доглядати за велосипедом восени — 3 найважливіші поради 1

Двічі на рік проводьте повну перевірку велосипеда

Як і будь-яка техніка, велосипед потребує не лише регулярних процедур після дощу або довгих прогулянок, але й повного огляду двічі на рік — восени та навесні.

Не обмежуйтеся простим візуальним оглядом та миттям. Необхідно розібрати велосипед, відчистити всі вузли та рухомі деталі, замінити за потреби те, що відслужило свій ресурс, а також змазати всі з’єднання.

Цей матеріал виготовлено та розміщено на комерційній основі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: