fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 JP Morgan поліпшив прогноз курсу гривні та ВВП до кінця року

💸 JP Morgan polipšyv prognoz kursu gryvni ta VVP do kincja roku
У JP Morgan вважають, що парламент може ухвалити бюджет України до 20 листопада. Вони також очікують, що закон про криміналізацію незаконного збагачення, схвалений в першому читанні, буде затверджений в остаточному варіанті до кінця поточного року.
U JP Morgan vvažajuť, ščo parlament može uhvalyty bjudžet Ukraїny do 20 lystopada. Vony takož očikujuť, ščo zakon pro kryminalizaciju nezakonnogo zbagačennja, shvalenyj v peršomu čytanni, bude zatverdženyj v ostatočnomu varianti do kincja potočnogo roku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Аналітики американського фінансового холдингу JP Morgan оновили свій прогноз, у якому поліпшили оцінку курсу гривні до кінця 2019 року до 25 гривень за долар. Попередній прогноз був 25,5 гривень за долар. Про це повідомляє ЕП. Оновлений прогноз на 2019/2020. До кінця 2019 року гривня досягне позначки 25 гривень за долар; У прогнозі JP Morgan розповідається, що у першому кварталі 2020 року гривня може знизитися до 25,5 гривень за долар, у другому – до 26,3 грн/дол і до 27 грн/дол у третьому; За розрахунками аналітиків, зростання ВВП України в 2019 році складе 4,3%, а в 2020 році знизиться до 3,8%. У JP Morgan вважають, що парламент може ухвалити бюджет України до 20 листопада. Вони також очікують, що закон про криміналізацію незаконного збагачення, схвалений в першому читанні, буде затверджений в остаточному варіанті до кінця поточного року. Читайте також про те, що Україна покращила свої позиції у рейтингу найдорожчих національних брендів світу.
Реклама 👇 Замовити

Аналітики американського фінансового холдингу JP Morgan оновили свій прогноз, у якому поліпшили оцінку курсу гривні до кінця 2019 року до 25 гривень за долар. Попередній прогноз був 25,5 гривень за долар.

Про це повідомляє ЕП.

💸 JP Morgan поліпшив прогноз курсу гривні та ВВП до кінця року 1

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Оновлений прогноз на 2019/2020

  • До кінця 2019 року гривня досягне позначки 25 гривень за долар;
  • У прогнозі JP Morgan розповідається, що у першому кварталі 2020 року гривня може знизитися до 25,5 гривень за долар, у другому – до 26,3 грн/дол і до 27 грн/дол у третьому;
  • За розрахунками аналітиків, зростання ВВП України в 2019 році складе 4,3%, а в 2020 році знизиться до 3,8%.

💸 JP Morgan поліпшив прогноз курсу гривні та ВВП до кінця року 2

У JP Morgan вважають, що парламент може ухвалити бюджет України до 20 листопада. Вони також очікують, що закон про криміналізацію незаконного збагачення, схвалений в першому читанні, буде затверджений в остаточному варіанті до кінця поточного року.

Читайте також про те, що Україна покращила💸 JP Morgan поліпшив прогноз курсу гривні та ВВП до кінця року 3🇺🇦 Україна покращила свої позиції у рейтингу найдорожчих національних брендів світу свої позиції у рейтингу найдорожчих національних брендів світу.

Теґи: економіка

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: