fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱Мобільні оператори підписали меморандум щодо покриття 4G та 5G всієї України

📱Mobiľni operatory pidpysaly memorandum ščodo pokryttja 4G ta 5G vsijeї Ukraїny

У меморандумі прописано впровадження технологічної нейтральності, оператори зможуть впроваджувати на отриманих частотах будь-які технології (3G/4G) без отримання дозволів. Це має прискорити розгортання мереж.
U memorandumi propysano vprovadžennja tehnologičnoї nejtraľnosti, operatory zmožuť vprovadžuvaty na otrymanyh častotah buď-jaki tehnologiї (3G/4G) bez otrymannja dozvoliv. Ce maje pryskoryty rozgortannja merež.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Під час форуму RE: Think. Invest in Ukraine, який проходить у Маріуполі, представники Vodafone, Київстару, Lifecell, Інтертелекому та Кабміну підписали меморандум щодо покриття України швидкісним мобільним інтернетом. Про це повідомляє видання Liga.net, яке ознайомилося з текстом меморандуму перед підписанням. У липні 2019 року Володимир Зеленський підписав указ про запровадження 4G та перерозподіл частот. Потрібно було звільнити наступні діапазони: 790-862 МГц, а також 880-915 МГц і 925-960 МГц. Також від операторів вимагали перерозподілити радіочастотний ресурс в діапазоні 824-960 МГц. Основні пункти меморандуму. переділити частоти в діапазоні 824-960 МГц згідно з липневим указом; вивільнити додаткові частоти, придатні для впровадження 4G і 5G; забезпечити рівні умови користування доступними та звільненими частотами; забезпечити передбачуване податкове регулювання для операторів; встановити механізми спільного використання та передачі права користування частотами на комерційній основі; впровадити технологічну нейтральність в діапазонах 900 МГц, 1800 МГц, 2100 МГц і 2600 МГц; забезпечити доступ до обєктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телеком-мереж; провести дослідження, яке встановить рівень реального інтернет-покриття в Україні. Ці пункти завдання оператори планують виконати до 1 липня 2020 року. Що далі. Реальні зміни буде стверджувати НКРЗІ на засіданні, яке відбудеться 29 жовтня. Згодом оператори подадуть заявки в Антимонопольний комітет та, у разі схвалення, перейдуть до виконання плану. У меморандумі прописано впровадження технологічної нейтральності, оператори зможуть впроваджувати на отриманих частотах будь-які технології (3G/4G) без отримання дозволів. Це має прискорити розгортання мереж. Читайте також про те, що Vodafone Україна дозволили продати азербайджанській компанії Bakcell
Реклама 👇 Замовити

Під час форуму RE: Think. Invest in Ukraine, який проходить у Маріуполі, представники Vodafone, Київстару, Lifecell, Інтертелекому та Кабміну підписали меморандум щодо покриття України швидкісним мобільним інтернетом.

Про це повідомляє видання Liga.net, яке ознайомилося з текстом меморандуму перед підписанням.

У липні 2019 року Володимир Зеленський підписав указ про запровадження 4G та перерозподіл частот. Потрібно було звільнити наступні діапазони: 790-862 МГц, а також 880-915 МГц і 925-960 МГц. Також від операторів вимагали перерозподілити радіочастотний ресурс в діапазоні 824-960 МГц.

4G

Основні пункти меморандуму

  • переділити частоти в діапазоні 824-960 МГц згідно з липневим указом;
  • вивільнити додаткові частоти, придатні для впровадження 4G і 5G;
  • забезпечити рівні умови користування доступними та звільненими частотами;
  • забезпечити передбачуване податкове регулювання для операторів;
  • встановити механізми спільного використання та передачі права користування частотами на комерційній основі;
  • впровадити технологічну нейтральність в діапазонах 900 МГц, 1800 МГц, 2100 МГц і 2600 МГц;
  • забезпечити доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телеком-мереж;
  • провести дослідження, яке встановить рівень реального інтернет-покриття в Україні.

Ці пункти завдання оператори планують виконати до 1 липня 2020 року.

Що далі

Реальні зміни буде стверджувати НКРЗІ на засіданні, яке відбудеться 29 жовтня.

Згодом оператори подадуть заявки в Антимонопольний комітет та, у разі схвалення, перейдуть до виконання плану.

У меморандумі прописано впровадження технологічної нейтральності, оператори зможуть впроваджувати на отриманих частотах будь-які технології (3G/4G) без отримання дозволів. Це має прискорити розгортання мереж.

Читайте також про те, що Vodafone Україна дозволили продати азербайджанській компанії Bakcell

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: