fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱Мобільні оператори підписали меморандум щодо покриття 4G та 5G всієї України

📱Mobiľni operatory pidpysaly memorandum ščodo pokryttja 4G ta 5G vsijeї Ukraїny
У меморандумі прописано впровадження технологічної нейтральності, оператори зможуть впроваджувати на отриманих частотах будь-які технології (3G/4G) без отримання дозволів. Це має прискорити розгортання мереж.
U memorandumi propysano vprovadžennja tehnologičnoї nejtraľnosti, operatory zmožuť vprovadžuvaty na otrymanyh častotah buď-jaki tehnologiї (3G/4G) bez otrymannja dozvoliv. Ce maje pryskoryty rozgortannja merež.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Під час форуму RE: Think. Invest in Ukraine, який проходить у Маріуполі, представники Vodafone, Київстару, Lifecell, Інтертелекому та Кабміну підписали меморандум щодо покриття України швидкісним мобільним інтернетом. Про це повідомляє видання Liga.net, яке ознайомилося з текстом меморандуму перед підписанням. У липні 2019 року Володимир Зеленський підписав указ про запровадження 4G та перерозподіл частот. Потрібно було звільнити наступні діапазони: 790-862 МГц, а також 880-915 МГц і 925-960 МГц. Також від операторів вимагали перерозподілити радіочастотний ресурс в діапазоні 824-960 МГц. Основні пункти меморандуму. переділити частоти в діапазоні 824-960 МГц згідно з липневим указом; вивільнити додаткові частоти, придатні для впровадження 4G і 5G; забезпечити рівні умови користування доступними та звільненими частотами; забезпечити передбачуване податкове регулювання для операторів; встановити механізми спільного використання та передачі права користування частотами на комерційній основі; впровадити технологічну нейтральність в діапазонах 900 МГц, 1800 МГц, 2100 МГц і 2600 МГц; забезпечити доступ до обєктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телеком-мереж; провести дослідження, яке встановить рівень реального інтернет-покриття в Україні. Ці пункти завдання оператори планують виконати до 1 липня 2020 року. Що далі. Реальні зміни буде стверджувати НКРЗІ на засіданні, яке відбудеться 29 жовтня. Згодом оператори подадуть заявки в Антимонопольний комітет та, у разі схвалення, перейдуть до виконання плану. У меморандумі прописано впровадження технологічної нейтральності, оператори зможуть впроваджувати на отриманих частотах будь-які технології (3G/4G) без отримання дозволів. Це має прискорити розгортання мереж. Читайте також про те, що Vodafone Україна дозволили продати азербайджанській компанії Bakcell
Реклама 👇 Замовити

Під час форуму RE: Think. Invest in Ukraine, який проходить у Маріуполі, представники Vodafone, Київстару, Lifecell, Інтертелекому та Кабміну підписали меморандум щодо покриття України швидкісним мобільним інтернетом.

Про це повідомляє видання Liga.net, яке ознайомилося з текстом меморандуму перед підписанням.

У липні 2019 року Володимир Зеленський підписав указ про запровадження 4G та перерозподіл частот. Потрібно було звільнити наступні діапазони: 790-862 МГц, а також 880-915 МГц і 925-960 МГц. Також від операторів вимагали перерозподілити радіочастотний ресурс в діапазоні 824-960 МГц.

4G

Основні пункти меморандуму

  • переділити частоти в діапазоні 824-960 МГц згідно з липневим указом;
  • вивільнити додаткові частоти, придатні для впровадження 4G і 5G;
  • забезпечити рівні умови користування доступними та звільненими частотами;
  • забезпечити передбачуване податкове регулювання для операторів;
  • встановити механізми спільного використання та передачі права користування частотами на комерційній основі;
  • впровадити технологічну нейтральність в діапазонах 900 МГц, 1800 МГц, 2100 МГц і 2600 МГц;
  • забезпечити доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телеком-мереж;
  • провести дослідження, яке встановить рівень реального інтернет-покриття в Україні.

Ці пункти завдання оператори планують виконати до 1 липня 2020 року.

Що далі

Реальні зміни буде стверджувати НКРЗІ на засіданні, яке відбудеться 29 жовтня.

Згодом оператори подадуть заявки в Антимонопольний комітет та, у разі схвалення, перейдуть до виконання плану.

У меморандумі прописано впровадження технологічної нейтральності, оператори зможуть впроваджувати на отриманих частотах будь-які технології (3G/4G) без отримання дозволів. Це має прискорити розгортання мереж.

Читайте також про те, що Vodafone Україна дозволили📱Мобільні оператори підписали меморандум щодо покриття 4G та 5G всієї України 1📱 Vodafone Україна дозволили продати азербайджанській компанії Bakcell продати азербайджанській компанії Bakcell

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: