fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏢 В UNIT.City обговорять залучення трафіку з альтернативних каналів та штучний інтелект у бізнесі

🏢 V UNIT.City obgovorjať zalučennja trafiku z aľternatyvnyh kanaliv ta štučnyj intelekt u biznesi
На першій зустрічі експерти обговорять можливості залучення трафіку з альтернативних каналів. На другій зустрічі розкажуть, як прокачати бізнес штучним інтелектом і машинним навчанням та як отримати інсайти з даних
Na peršij zustriči eksperty obgovorjať možlyvosti zalučennja trafiku z aľternatyvnyh kanaliv. Na drugij zustriči rozkažuť, jak prokačaty biznes štučnym intelektom i mašynnym navčannjam ta jak otrymaty insajty z danyh
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Secrets of Growth #5 | Alternative User Acquisition Channels. В UNIT.City експерти обговорять можливості залучення трафіку з альтернативних каналів, у яких ще немає того рівня конкуренції, який є в performance каналах. Що буде. Переваги використання альтернативних каналів трафіку. Як ефективно працювати зі Snapchat, Tik Tok, influencer marketing platforms. Прихована сила нативної реклами: глобальні кейси та цифри, які не вийде досягти через Facebook та Google. Як побудувати креативні процеси з нуля. Спікери. Анастасія Шуйшбаєва, User Acquisition Manager appflame. Наразі займається веденням рекламних кампаній в appflame, де відповідає за просування продуктів у нішах dating & social discovery, а також за розвиток альтернативних каналів трафіку у Tier-1 країнах. Микола Рекеда, Chief Marketing Оfficer MGID – глобальної платформи нативної реклами. Микола – прибічник аналітичного підходу в маркетингу та інновацій у рекламі. Запустив понад десять проектів і брендів в Україні, США, ЄС та Ізраїлі, а очолювані ним компанії отримали чимало міжнародних нагород. Модератор. Ярослав Степаненко, Product Marketing Manager MacPaw. Коли: 31 жовтня, 19:00-21:00 Де: UNIT.City, Київ, вул. Дорогожицька, 3 Квитки за посиланням. Kyiv AI 6.0: Leading business on ML technologies. Як прокачати бізнес штучним інтелектом і машинним навчанням? Як отримати інсайти з даних і правильно використовувати? Як знайти нішу та команду? І як усім цим ефективно керувати? Відповідають експерти Scalarr, GlobalLogic i Data Science UA. Спікери. Борис Працюк, Chief Technology Officer Scalarr. 5 років досвіду в embedded development та 6 років в Android. Очолював відділ досліджень і розробок у Ciklum (IoT, Big Data, VR, Blockchain і Machine Learning). Які типи фроду існують на ринку реклами в мобільних додатках; Де починається BigData, а де ще ні; Приклади виявлення фроду на $1 мільйон. Дмитро Лавріненко, Director of Engineering Technology GlobalLogic. Працює з новими технологіями та практиками: IoT, AI, ML, Big Data. Як виглядає початкова фаза проекту на прикладі типового R&D в консалтингу; Як формуються команди та хто за що відповідає; Які показники успіху; Як працює Velocity на початку роботи над проектом. Модератор. Вероніка Тамайо Флорес, Head of Consulting Data Science UA. Закінчила IE Business School (Іспанія) за спеціальністю Business Analytics and Big Data. Вероніка керує проектами із запровадження технологій data science та business intelligence в компаніях. Коли: 31 жовтня (четвер), 19:00-21:00 Де: UNIT.City, вул. Дорогожицька, 3 Квитки за посиланням. Читайте також про те, що у Лісабоні зберуть інвесторів зі всього світу спеціально для зустрічі з українськими стартапами.
Реклама 👇 Замовити

Secrets of Growth #5 | Alternative User Acquisition Channels

В UNIT.City експерти обговорять можливості залучення трафіку з альтернативних каналів, у яких ще немає того рівня конкуренції, який є в performance каналах.

Що буде

 • Переваги використання альтернативних каналів трафіку.
 • Як ефективно працювати зі Snapchat, Tik Tok, influencer marketing platforms.
 • Прихована сила нативної реклами: глобальні кейси та цифри, які не вийде досягти через Facebook та Google.
 • Як побудувати креативні процеси з нуля.

🏢 В UNIT.City обговорять залучення трафіку з альтернативних каналів та штучний інтелект у бізнесі 1

Спікери

Анастасія Шуйшбаєва, User Acquisition Manager appflame. Наразі займається веденням рекламних кампаній в appflame, де відповідає за просування продуктів у нішах dating & social discovery, а також за розвиток альтернативних каналів трафіку у Tier-1 країнах.

Микола Рекеда, Chief Marketing Оfficer MGID – глобальної платформи нативної реклами. Микола – прибічник аналітичного підходу в маркетингу та інновацій у рекламі. Запустив понад десять проектів і брендів в Україні, США, ЄС та Ізраїлі, а очолювані ним компанії отримали чимало міжнародних нагород.

Модератор

Ярослав Степаненко, Product Marketing Manager MacPaw.

Коли: 31 жовтня, 19:00-21:00

Де: UNIT.City, Київ, вул. Дорогожицька, 3

Квитки за посиланням.

Kyiv AI 6.0: Leading business on ML technologies

Як прокачати бізнес штучним інтелектом і машинним навчанням? Як отримати інсайти з даних і правильно використовувати? Як знайти нішу та команду? І як усім цим ефективно керувати? Відповідають експерти Scalarr, GlobalLogic i Data Science UA.

🏢 В UNIT.City обговорять залучення трафіку з альтернативних каналів та штучний інтелект у бізнесі 2

Спікери

Борис Працюк, Chief Technology Officer Scalarr. 5 років досвіду в embedded development та 6 років в Android. Очолював відділ досліджень і розробок у Ciklum (IoT, Big Data, VR, Blockchain і Machine Learning).

 • Які типи фроду існують на ринку реклами в мобільних додатках;
 • Де починається BigData, а де ще ні;
 • Приклади виявлення фроду на $1 мільйон.

Дмитро Лавріненко, Director of Engineering Technology GlobalLogic. Працює з новими технологіями та практиками: IoT, AI, ML, Big Data.

 • Як виглядає початкова фаза проекту на прикладі типового R&D в консалтингу;
 • Як формуються команди та хто за що відповідає;
 • Які показники успіху;
 • Як працює Velocity на початку роботи над проектом.

Модератор

Вероніка Тамайо Флорес, Head of Consulting Data Science UA. Закінчила IE Business School (Іспанія) за спеціальністю Business Analytics and Big Data. Вероніка керує проектами із запровадження технологій data science та business intelligence в компаніях.

Коли: 31 жовтня (четвер), 19:00-21:00

Де: UNIT.City, вул. Дорогожицька, 3

Квитки за посиланням.

Читайте також про те, що у Лісабоні зберуть🏢 В UNIT.City обговорять залучення трафіку з альтернативних каналів та штучний інтелект у бізнесі 3Surf Pitch Night — у Лісабоні зберуть інвесторів зі всього світу спеціально для зустрічі з українськими стартапами інвесторів зі всього світу спеціально для зустрічі з українськими стартапами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: