fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎥 Чілдрен Кінофест-2020 оголошує Четвертий конкурс дитячих фільмів: як взяти участь

🎥 Čildren Kinofest-2020 ogološuje Četvertyj konkurs dytjačyh fiľmiv: jak vzjaty učasť
Наступний «Чілдрен Кінофест» відбудеться з 29 травня по 7 червня 2020 року. Десять фільмів-фіналістів покажуть у містах-учасниках фестивалю у рамках VІІ «Чілдрен Кінофесту».
Nastupnyj «Čildren Kinofest» vidbudeťsja z 29 travnja po 7 červnja 2020 roku. Desjať fiľmiv-finalistiv pokažuť u mistah-učasnykah festyvalju u ramkah VII «Čildren Kinofestu».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест оголошує Четвертий конкурс короткометражок. До участі допускаються стрічки, створені молодими людьми у віці від 7 до 14 років. Десять фільмів-фіналістів будуть показані в містах учасниках-фестивалю 6 червня, а переможці отримають нагороди. Умови конкурсу. Фільми мають бути тривалістю від 1 до 8 хвилин, без жанрових і тематичних обмежень. Для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один з безкоштовних онлайн-сервісів та заповнити заявку на сайті. Прийом заявок відкрито з 15 жовтня 2019 року до 26 квітня 2020 року включно. Кожен учасник може подати на конкурс до 5 робіт. Десятка фіналістів буде оголошена 19 травня 2020. https://www.youtube.com/watch?v=_MmQSZL0F8Q&feature=player_embedded Коли відбудеться. Наступний Чілдрен Кінофест відбудеться з 29 травня по 7 червня 2020 року. Десять фільмів-фіналістів покажуть у містах-учасниках фестивалю у рамках VІІ Чілдрен Кінофесту. Найкращий український дитячий фільм отримає почесний диплом та нагороду у розмірі 20 000 грн, фільм-приз глядацьких симпатій отримає 10 000 грн, та найкращі дитячі фільми у категоріях 7-10 та 11-14 років будуть нагороджені дипломами та отримають по 5 000 грн. У 2018-2019 роках у рамках Чілдрен Кінофесту втретє відбувся конкурс фільмів, знятих дітьми. До участі у конкурсі було подано понад 150 заявок з усієї України, а переможцем став фільм Лісова школа 8-річної Анни Зусмановської з Кривого Рогу про булінг у школі, де навчаються тваринки. Переглянути усі роботи фільмів-фіналістів можна за посиланням. Читайте також про те, що станцію Дуга у Чорнобилі перетворили на найбільшу лазерну інсталяцію Чорнобильське сяйво.
Реклама 👇 Замовити

Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» оголошує Четвертий конкурс короткометражок. До участі допускаються стрічки, створені молодими людьми у віці від 7 до 14 років. Десять фільмів-фіналістів будуть показані в містах учасниках-фестивалю 6 червня, а переможці отримають нагороди.

🎥 Чілдрен Кінофест-2020 оголошує Четвертий конкурс дитячих фільмів: як взяти участь 1Чілдрен Кінофест” width=”400″ height=”600″>

Умови конкурсу

Фільми мають бути тривалістю від 1 до 8 хвилин, без жанрових і тематичних обмежень. Для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один з безкоштовних онлайн-сервісів та заповнити заявку на сайті.

Прийом заявок відкрито з 15 жовтня 2019 року до 26 квітня 2020 року включно. Кожен учасник може подати на конкурс до 5 робіт. Десятка фіналістів буде оголошена 19 травня 2020.

Коли відбудеться

Наступний «Чілдрен Кінофест» відбудеться з 29 травня по 7 червня 2020 року. Десять фільмів-фіналістів покажуть у містах-учасниках фестивалю у рамках VІІ «Чілдрен Кінофесту».

Найкращий український дитячий фільм отримає почесний диплом та нагороду у розмірі 20 000 грн, фільм-приз глядацьких симпатій отримає 10 000 грн, та найкращі дитячі фільми у категоріях 7-10 та 11-14 років будуть нагороджені дипломами та отримають по 5 000 грн.

У 2018-2019 роках у рамках «Чілдрен Кінофесту» втретє відбувся конкурс фільмів, знятих дітьми. До участі у конкурсі було подано понад 150 заявок з усієї України, а переможцем став фільм «Лісова школа» 8-річної Анни Зусмановської з Кривого Рогу про булінг у школі, де навчаються тваринки. Переглянути усі роботи фільмів-фіналістів можна за посиланням.

Читайте також про те, що станцію «Дуга» у Чорнобилі перетворили🎥 Чілдрен Кінофест-2020 оголошує Четвертий конкурс дитячих фільмів: як взяти участь 2☢️ Чорнобиль – станцію «Дуга» перетворили на найбільшу лазерну інсталяцію «Чорнобильське сяйво» на найбільшу лазерну інсталяцію «Чорнобильське сяйво».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: