fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚴 Glovo поділився планами та статистикою в Україні: 20 міст до 2020 року, середня доставка – 35 хвилин

🚴 Glovo podilyvsja planamy ta statystykoju v Ukraїni: 20 mist do 2020 roku, serednja dostavka – 35 hvylyn
У жовтні 2018 року сервіс розпочав роботу у Києві, а протягом року ще у 10 найбільших містах України. Наступний запуск Glovo планується у Черкасах
U žovtni 2018 roku servis rozpočav robotu u Kyjevi, a protjagom roku šče u 10 najbiľšyh mistah Ukraїny. Nastupnyj zapusk Glovo planujeťsja u Čerkasah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сервіс курєрської доставки Glovo планує розширити роботу служби доставки до 18-20 міст в Україні до кінця цього року. Це будуть міста з населенням понад 200 тисяч. Наступний запуск сервісу планується у Черкасах. Про це повідомив генеральний менеджер Glovo в Україні Дмитро Расновський на презентації. У жовтні 2018 року сервіс розпочав роботу у Києві, а протягом року ще у 10 найбільших містах України. За рейтингом мобільних додатків Glovo наразі посідає четверте місце в Україні, користувачі додатку можуть замовити з понад трьох тисяч локацій. За словами Расновського, сервіс планує співпрацювати з міською владою для вирішення проблеми інфраструктури, яка наразі не готова до курєрів на велосипедах та мототранспорті. 🇺🇦 Статистика в Україні за рік роботи. Користувачі додатку замовляють у середньому 3,7 рази на місяць; Середня доставка – 35 хвилин, 80% доставок виконується до 45 хвилин; Середній чек в Україні складає близько €8, у сусідніх країнах наближається до €15; В Україні сьогодні лише 0,2 доставки в місяць в розділі food delivery на одну людину; 97% клієнтів задоволені роботою доставки; 92% доставки робиться з ресторанів. 🍔 Що замовляють українці. Кулінарні вподобання більшості українців – американська кухня, проте її наздоганяють здорова їжа та італійські страви. З магазинів переважно доставляють базові продукти – хліб чи молоко. Найчастіший запит в аптеках – знеболюючі та ліки від застуди. Також компанія Glovo відкрила новий спейс для підключених до системи курєрів та планує надати індустріальний звіт про роботу в Україні до кінця року. На думку Расновського, глобальний ринок доставки їжі в Україні активно зростає та через кілька років може досягти мільярда гривень. Читайте велике інтервю з Дмитром Расновським про роботу Glovo в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Сервіс кур’єрської доставки Glovo планує розширити роботу служби доставки до 18-20 міст в Україні до кінця цього року. Це будуть міста з населенням понад 200 тисяч. Наступний запуск сервісу планується у Черкасах.

Про це повідомив генеральний менеджер Glovo в Україні Дмитро Расновський на презентації.

У жовтні 2018 року сервіс розпочав роботу у Києві, а протягом року ще у 10 найбільших містах України. За рейтингом мобільних додатків Glovo наразі посідає четверте місце в Україні, користувачі додатку можуть замовити з понад трьох тисяч локацій.

🚴 Glovo поділився планами та статистикою в Україні: 20 міст до 2020 року, середня доставка – 35 хвилин 1

За словами Расновського, сервіс планує співпрацювати з міською владою для вирішення проблеми інфраструктури, яка наразі не готова до кур’єрів на велосипедах та мототранспорті.

🇺🇦 Статистика в Україні за рік роботи

  • Користувачі додатку замовляють у середньому 3,7 рази на місяць;
  • Середня доставка – 35 хвилин, 80% доставок виконується до 45 хвилин;
  • Середній чек в Україні складає близько €8, у сусідніх країнах наближається до €15;
  • В Україні сьогодні лише 0,2 доставки в місяць в розділі food delivery на одну людину;
  • 97% клієнтів задоволені роботою доставки;
  • 92% доставки робиться з ресторанів.

🚴 Glovo поділився планами та статистикою в Україні: 20 міст до 2020 року, середня доставка – 35 хвилин 2

🍔 Що замовляють українці

Кулінарні вподобання більшості українців – американська кухня, проте її наздоганяють здорова їжа та італійські страви. З магазинів переважно доставляють базові продукти – хліб чи молоко. Найчастіший запит в аптеках – знеболюючі та ліки від застуди.

Також компанія Glovo відкрила новий спейс для підключених до системи кур’єрів та планує надати індустріальний звіт про роботу в Україні до кінця року.

На думку Расновського, глобальний ринок доставки їжі в Україні активно зростає та через кілька років може досягти мільярда гривень.

Читайте велике інтерв’ю з Дмитром Расновським про роботу Glovo🚴 Glovo поділився планами та статистикою в Україні: 20 міст до 2020 року, середня доставка – 35 хвилин 3🚴‍♀️ «Наразі ринок доставки настільки малий, що ми не відчуваємо конкуренції як такої», — Дмитро Расновський, Glovo Україна в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: