fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

✈️ Країни ЄС вводять екологічний податок – квитки на лоукости подорожчають

✈️ Kraїny JeS vvodjať ekologičnyj podatok – kvytky na loukosty podorožčajuť
Найбільше екологічний податок позначиться на роботі лоукостерів. Основна мета ініціативи – стимулювати авіакомпанії до турботи про навколишнє середовище.
Najbiľše ekologičnyj podatok poznačyťsja na roboti loukosteriv. Osnovna meta iniciatyvy – stymuljuvaty aviakompaniї do turboty pro navkolyšnje seredovyšče.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Країни Європейського Союзу поступово впроваджують екологічні податки. Зазначається, що авіаперельоти впливають на зміну клімату, тому компанії повинні платити за забруднення атмосфери. Що відомо. Найбільше екологічний податок позначиться на роботі лоукостерів, повідомляє 34 Travel. За інформацією видання, квитків по €10 у 2020 році вже не буде, бо авіакомпаніям заборонено продавати квитки за цінами, які нижчі від суми застосовуваних податків. Основна мета ініціативи – стимулювати авіакомпанії до турботи про навколишнє середовище. Які країни вже запровадили. У 2018 році екологічний податок ввели у Швеції – за політ всередині країни та ЄС потрібно додатково платити €5,5. Вартість податку на більш далекі польоти – від €23 до €37. Плани. Навесні наступного року такий податок введе Німеччина. Рейси з цієї країни подорожчають приблизно на €10. Отримані гроші підуть на зниження ПДВ на залізничні квитки. Вони подешевшають приблизно на 10%. Ідею введення податку на клімат також підтримали у Франції. Його планують ввести у 2020 році. Вартість – від €1,5 до €18. У Нідерландах введуть у 2021 році. Читайте також про те, що Wizz Air відкрив шість рейсів із Запоріжжя.
Реклама 👇 Замовити

Країни Європейського Союзу поступово впроваджують екологічні податки. Зазначається, що авіаперельоти впливають на зміну клімату, тому компанії повинні платити за забруднення атмосфери.

Що відомо

Найбільше екологічний податок позначиться на роботі лоукостерів, повідомляє 34 Travel.

За інформацією видання, квитків по €10 у 2020 році вже не буде, бо авіакомпаніям заборонено продавати квитки за цінами, які нижчі від суми застосовуваних податків.

екологічний податок

Основна мета ініціативи – стимулювати авіакомпанії до турботи про навколишнє середовище.

Які країни вже запровадили

У 2018 році екологічний податок ввели у Швеції – за політ всередині країни та ЄС потрібно додатково платити €5,5. Вартість податку на більш далекі польоти – від €23 до €37.

Плани

Навесні наступного року такий податок введе Німеччина. Рейси з цієї країни подорожчають приблизно на €10. Отримані гроші підуть на зниження ПДВ на залізничні квитки. Вони подешевшають приблизно на 10%.

екологічний податок

Ідею введення «податку на клімат» також підтримали у Франції. Його планують ввести у 2020 році. Вартість – від €1,5 до €18. У Нідерландах введуть у 2021 році.

Читайте також про те, що Wizz Air відкрив✈️ Країни ЄС вводять екологічний податок – квитки на лоукости подорожчають 1✈️ Wizz Air відкриває шість нових маршрутів із Запоріжжя до Австрії, Литви, Угорщини та Польщі шість рейсів із Запоріжжя.

Джерело: 34 Travel

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: