fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎄 «Різдвяна фабрика мрій» відкриється 2 листопада на ВДНГ: скляні іграшки та здійснення мрій

🎄 «Rizdvjana fabryka mrij» vidkryjeťsja 2 lystopada na VDNG: skljani igrašky ta zdijsnennja mrij
Під час прогулянки відвідувачі зможуть поринути у різдвяні пригоди та познайомитися з процесом виготовлення скляних ялинкових прикрас. «Різдвяна фабрика мрій» на ВДНГ працюватиме до 19 січня.
Pid čas proguljanky vidviduvači zmožuť porynuty u rizdvjani prygody ta poznajomytysja z procesom vygotovlennja skljanyh jalynkovyh prykras. «Rizdvjana fabryka mrij» na VDNG pracjuvatyme do 19 sičnja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На ВДНГ відкриється Різдвяна фабрика мрій, де можна буде створити іграшки зі скла та розкрити таємницю здійснення мрій. Фабрика буде розміщуватися у павільйоні 2, який перетвориться у казкове місто. Про це на сторінці у Facebook написав генеральний директор ВДНГ Євген Мушкін. Що буде. На виробництві працюватимуть тільки ельфи, які виконуватимуть бажання з дитячих новорічних листів. Фабрика – це таємне місце, відкрите найдопитливішим ельфом. Туди прибуватимуть листи діток з величезними мріями: про польоти на Марс, про зустріч з казковими героями, про щастя та про любов. Під час прогулянки відвідувачі зможуть поринути у різдвяні пригоди та познайомитися з процесом виготовлення скляних ялинкових прикрас. На фабриці розташують кабінет ельфа-чарівника, спеціальні ванни для сріблення ялинкових іграшок та майстерня з розпису і фарбування готових прикрас. Як працюватиме Різдвяна фабрика мрій. Наприкінці подорожі фабрикою гості разом з ельфом прикрасять величезну ялинку. У казковому місті працюватиме Різдвяна Пошта, де кожен охочий зможе відправити свої подарунки та частинку мрії своїх близьких. Читатйте також: Євген Мушкін, генеральний директор ВДНГ: Для відпусток — немає часу!. Декорації робить Максим Білецький – автор декорацій шоу Вартові Мрій, Дім Таємничих пригод та Резиденції Діда Мороза. Різдвяна фабрика мрій працюватиме кожні вихідні з 2 листопада по 1 грудня, а з 7 грудня по 19 січня щодня у Зимовій Країні на ВДНГ. Читайте також про те, як на різдвяні та новорічні свята виглядатиме Софійська та Контрактова площі.
Реклама 👇 Замовити

На ВДНГ відкриється «Різдвяна фабрика мрій», де можна буде створити іграшки зі скла та розкрити таємницю здійснення мрій. Фабрика буде розміщуватися у павільйоні 2, який перетвориться у казкове місто.

Про це на сторінці у Facebook написав генеральний директор ВДНГ Євген Мушкін.

🎄 «Різдвяна фабрика мрій» відкриється 2 листопада на ВДНГ: скляні іграшки та здійснення мрій 1

Що буде

На виробництві працюватимуть тільки ельфи, які виконуватимуть бажання з дитячих новорічних листів. Фабрика – це таємне місце, відкрите найдопитливішим ельфом. Туди прибуватимуть листи діток з величезними мріями: про польоти на Марс, про зустріч з казковими героями, про щастя та про любов.

Під час прогулянки відвідувачі зможуть поринути у різдвяні пригоди та познайомитися з процесом виготовлення скляних ялинкових прикрас. На фабриці розташують кабінет ельфа-чарівника, спеціальні ванни для сріблення ялинкових іграшок та майстерня з розпису і фарбування готових прикрас.

01/ 03

Як працюватиме «Різдвяна фабрика мрій»

Наприкінці подорожі фабрикою гості разом з ельфом прикрасять величезну ялинку. У казковому місті працюватиме Різдвяна Пошта, де кожен охочий зможе відправити свої подарунки та частинку мрії своїх близьких.

Читайте також: Євген Мушкін, генеральний директор ВДНГ: «Для відпусток — немає часу!»

Декорації робить Максим Білецький – автор декорацій шоу «Вартові Мрій», «Дім Таємничих пригод» та Резиденції Діда Мороза.

«Різдвяна фабрика мрій» працюватиме кожні вихідні з 2 листопада по 1 грудня, а з 7 грудня по 19 січня щодня у Зимовій Країні на ВДНГ.

Читайте також про те, як на різдвяні та новорічні свята виглядатиме Софійська та Контрактова площі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: