fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📰 Кабмін подав законопроект у Раду – публікувати закони на офіційних сайтах, а не у газетах

📰 Kabmin podav zakonoproekt u Radu – publikuvaty zakony na oficijnyh sajtah, a ne u gazetah
Наразі для того, щоб закон або постанова набрала чинності, вони повинні бути надруковані у газетах «Голос України» або «Урядовий Кур'єр».
Narazi dlja togo, ščob zakon abo postanova nabrala čynnosti, vony povynni buty nadrukovani u gazetah «Golos Ukraїny» abo «Urjadovyj Kur'jer».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кабінет Міністрів України подав до Верховної Ради законопроект, який пропонує публікувати закони та інші акти на офіційних сайтах, а не на папері. Про це повідомив у своєму telegram-каналі Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет. Ухвалення законів. Наразі для того, щоб закон або постанова набрала чинності, вони повинні бути надруковані у газетах Голос України або Урядовий Курєр. Також Дубілет розповів історію, як він ініціював цей законопроект. Кілька тижнів тому Рада прийняла закон, який Кабмін дуже чекав. На наступний день, коли закон повинен був вийти в газеті та, таким чином, набрати чинності, ми виявили, що цього не сталося. Тому що співробітники друкарні сказали, що текст не помістився, і вони вирішили перенести його на наступний день. Дмитро Дубілет. . Що далі. За його словами, цей випадок був непорозумінням, але маніпуляції з друкарнями для відтягування вступу в силу законів траплялися в історії України не раз. Після того, як Рада прийме цей закон, Кабінет Міністрів збирається обговорити зі суспільством подальшу долю двох друкованих видань. Читайте також про те, що хочуть дозволити ліквідувати сплячі ФОП.
23.10.2019,15:09
0
Фото з відкритих джерел
Реклама 👇 Замовити

Кабінет Міністрів України подав до Верховної Ради законопроект, який пропонує публікувати закони та інші акти на офіційних сайтах, а не на папері.

Про це повідомив у своєму telegram-каналі Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет.

Ухвалення законів

Наразі для того, щоб закон або постанова набрала чинності, вони повинні бути надруковані у газетах «Голос України» або «Урядовий Кур’єр».

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

законопроект

Також Дубілет розповів історію, як він ініціював цей законопроект.

Кілька тижнів тому Рада прийняла закон, який Кабмін дуже чекав. На наступний день, коли закон повинен був вийти в газеті та, таким чином, набрати чинності, ми виявили, що цього не сталося. Тому що співробітники друкарні сказали, що текст не помістився, і вони вирішили перенести його на наступний день

Дмитро Дубілет

Що далі

За його словами, цей випадок був непорозумінням, але маніпуляції з друкарнями для відтягування вступу в силу законів траплялися в історії України не раз.

законопроект

Після того, як Рада прийме цей закон, Кабінет Міністрів збирається обговорити зі суспільством подальшу долю двох друкованих видань.

Читайте також про те, що хочуть дозволити📰 Кабмін подав законопроект у Раду – публікувати закони на офіційних сайтах, а не у газетах 1😴 Законопроект 2274 хоче дозволити ліквідувати «сплячі» ФОП ліквідувати «сплячі» ФОП.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: