fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💵 Криптовалюта в Україні: представили законопроекти про врегулювання криптоіндустрії

💵 Kryptovaljuta v Ukraїni: predstavyly zakonoproekty pro vreguljuvannja kryptoindustriї
Всі охочі можуть ознайомитися з пропозиціями та внести свої корективи протягом тижня. Потім законопроекти будуть внесені до Верховної Ради.
Vsi ohoči možuť oznajomytysja z propozycijamy ta vnesty svoї korektyvy protjagom tyžnja. Potim zakonoproekty buduť vneseni do Verhovnoї Rady.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Криптовалюта в Україні. В Україні представили законопроекти про оподаткування операцій з криптовалюти та протидію відмиванню грошей за допомогою цифрових активів. Про це повідомив народний депутат України Олексій Жмеренецький, передає Forklog. Проєкти законів підготувало міжфракційне депутатське обєднання Blockchain4Ukraine спільно з Мінцифри, BRDO та іншими учасниками ринку. Що відомо. Згідно з першим законопроектом, операції з цифровими активами на суму понад 30 тисяч гривень повинні супроводжуватися наданням інформації про продавця та покупця, включаючи особисті дані (для фізичних осіб) або відомості про організацію (для юросіб) та адреси гаманців. Криптовалюта – операції. Другий законопроект стосується оподаткування операцій з криптоактивами. У документі розділяються поняття токен-актив та криптоактив. Токен-актив передбачає наявність прав власності. Операції з такими активами будуть оподатковуватися за правилами, що можуть застосовуватися до майнових або немайнових обєктів, які закріплюються за токеном. Під криптоактивом розуміється віртуальний актив, який не передбачає матеріальних або нематеріальних прав власності. До таких активів автори законопроекту зараховують біткоіни. Доходи від операцій з криптоактивами оподатковуються безпосередньо під час виведення коштів. Біржі в документі виступають податковим агентом. Крім цього, пропонується внести поправки в законопроект Про публічні електронні реєстри, які забезпечать впровадження блокчейна в роботу всіх держреєстрів. Внесення поправок. Всі охочі можуть ознайомитися з пропозиціями та внести свої корективи протягом тижня. Потім законопроекти будуть внесені до Верховної Ради. Читайте також про те, що криптовалюта в Україні може бути введена в правове поле вже до кінця року.
Реклама 👇 Замовити

Криптовалюта в Україні

В Україні представили законопроекти про оподаткування операцій з криптовалюти та протидію відмиванню грошей за допомогою цифрових активів.

Про це повідомив народний депутат України Олексій Жмеренецький, передає Forklog.

Проєкти законів підготувало міжфракційне депутатське об’єднання Blockchain4Ukraine спільно з Мінцифри, BRDO та іншими учасниками ринку.

💵 Криптовалюта в Україні: представили законопроекти про врегулювання криптоіндустрії 1Криптовалюта” width=”1050″ height=”700″>

Що відомо

Згідно з першим законопроектом, операції з цифровими активами на суму понад 30 тисяч гривень повинні супроводжуватися наданням інформації про продавця та покупця, включаючи особисті дані (для фізичних осіб) або відомості про організацію (для юросіб) та адреси гаманців.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

💵 Криптовалюта в Україні: представили законопроекти про врегулювання криптоіндустрії 2Криптовалюта” width=”1052″ height=”700″>

Криптовалюта – операції

Другий законопроект стосується оподаткування операцій з криптоактивами. У документі розділяються поняття «токен-актив» та «криптоактив». Токен-актив передбачає наявність прав власності. Операції з такими активами будуть оподатковуватися за правилами, що можуть застосовуватися до майнових або немайнових об’єктів, які закріплюються за токеном.

Під криптоактивом розуміється віртуальний актив, який не передбачає матеріальних або нематеріальних прав власності. До таких активів автори законопроекту зараховують біткоіни. Доходи від операцій з криптоактивами оподатковуються безпосередньо під час виведення коштів.

Біржі в документі виступають податковим агентом. Крім цього, пропонується внести поправки в законопроект «Про публічні електронні реєстри», які забезпечать впровадження блокчейна в роботу всіх держреєстрів.

Внесення поправок

Всі охочі можуть ознайомитися з пропозиціями та внести свої корективи протягом тижня. Потім законопроекти будуть внесені до Верховної Ради.

Читайте також про те, що криптовалюта в Україні може бути введена💵 Криптовалюта в Україні: представили законопроекти про врегулювання криптоіндустрії 3💵 Криптовалюти в Україні можуть ввести в правове поле вже до кінця року — міністерство в правове поле вже до кінця року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: