fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👍 Facebook тестує новий дизайн веб-версії – з’явиться темний фон

👍 Facebook testuje novyj dyzajn veb-versiї – z’javyťsja temnyj fon
Адміністрація Facebook зазначає, що у новому дизайні буде простіше працювати пошук та навігація, збільшаться розміри шрифтів інтерфейсу та з'явиться можливість зберігати момент, на якій користувач закінчив дивитися стрічку.
Administracija Facebook zaznačaje, ščo u novomu dyzajni bude prostiše pracjuvaty pošuk ta navigacija, zbiľšaťsja rozmiry šryftiv interfejsu ta z'javyťsja možlyvisť zberigaty moment, na jakij korystuvač zakinčyv dyvytysja stričku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Соціальна мережа Facebook почала роботу над оновленням веб-версії свого сервісу. Користувачам пропонується можливість встановлювати темний фон для веб-додатка. Про це повідомляє The Next Web. https://twitter.com/pirmax/status/1186211869050232833 Що ще нового. Мережа вже розпочала розсилати користувачам запрошення спробувати новий дизайн своєї веб-версії. Адміністрація мережі зазначає, що у новому дизайні буде простіше працювати пошук та навігація, збільшаться розміри шрифтів інтерфейсу та зявиться можливість зберігати момент, на якій користувач закінчив дивитися стрічку. https://twitter.com/franklinjavier/status/1185302287020892161 Найпомітніше нововведення – темний фон. Користувачі розповідають, що у такому вигляді стрічка мережі стає трохи схожою на стрічку Twitter, яка теж нещодавно оновила дизайн. Версія, яку надсилають клієнтам, поки тестова, фінальний варіант може відрізнятися. Читайте також про те, що Google Maps додає нові функції: дозволять водіям повідомляти про ДТП та затори.
Реклама 👇 Замовити

Соціальна мережа Facebook почала роботу над оновленням веб-версії свого сервісу. Користувачам пропонується можливість встановлювати темний фон для веб-додатка.

Про це повідомляє The Next Web.

Що ще нового

Мережа вже розпочала розсилати користувачам запрошення спробувати новий дизайн своєї веб-версії. Адміністрація мережі зазначає, що у новому дизайні буде простіше працювати пошук та навігація, збільшаться розміри шрифтів інтерфейсу та з’явиться можливість зберігати момент, на якій користувач закінчив дивитися стрічку.

Найпомітніше нововведення – темний фон. Користувачі розповідають, що у такому вигляді стрічка мережі стає трохи схожою на стрічку Twitter, яка теж нещодавно оновила дизайн.

Версія, яку надсилають клієнтам, поки тестова, фінальний варіант може відрізнятися.

Читайте також про те, що Google Maps додає👍 Facebook тестує новий дизайн веб-версії – з’явиться темний фон 1🚓 Google Maps додає нові функції: дозволять водіям повідомляти про ДТП та затори нові функції: дозволять водіям повідомляти про ДТП та затори.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: