fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👼😈 Alina Pash випустила кліп на пісню Bosorkanya – карпатська історія боротьби між добром та злом

👼😈 Alina Pash vypustyla klip na pisnju Bosorkanya – karpatśka istorija boroťby miž dobrom ta zlom
Режисером кліпу на пісню Bosorkanya став французький кліпмейкер Натан Дейзі. Це вже його п'яте відео для Alina Pash. Раніше він знімав кліпи OINAGORI, Padlo (спільно з alyona alyona), Good Evening/Ego gra та Slukhay.
Režyserom klipu na pisnju Bosorkanya stav francuźkyj klipmejker Natan Dejzi. Ce vže jogo p'jate video dlja Alina Pash. Raniše vin znimav klipy OINAGORI, Padlo (spiľno z alyona alyona), Good Evening/Ego gra ta Slukhay.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Alina Pash презентувала новий кліп на пісню Bosorkanya, яка увійшла до першої частини дебютного альбому співачки Pintea:Gory. Режисером відео став французький кліпмейкер Натан Дейзі. Це вже його пяте відео для Alina Pash. Раніше він знімав кліпи OINAGORI, Padlo (спільно з alyona alyona), Good Evening/Ego gra та Slukhay. Сюжет. Кліп показує карпатську містерію, у якій розкриває історію боротьби між добром та злом через класичні образи янгола та чорта. Відео. https://www.youtube.com/watch?v=lFFCbN49jG0 Читайте також більше про дебютний альбом, який співачка розділила на дві частини: Pintea:Gory та Pintea:Misto.
Реклама 👇 Замовити

Alina Pash презентувала новий кліп на пісню Bosorkanya, яка увійшла до першої частини дебютного альбому співачки Pintea:Gory.

Режисером відео став французький кліпмейкер Натан Дейзі. Це вже його п’яте відео для Alina Pash. Раніше він знімав кліпи OINAGORI, Padlo (спільно з alyona alyona), Good Evening/Ego gra та Slukhay.

Сюжет

Кліп показує карпатську містерію, у якій розкриває історію боротьби між добром та злом через класичні образи янгола та чорта.

👼😈 Alina Pash випустила кліп на пісню Bosorkanya – карпатська історія боротьби між добром та злом 1

Відео

Читайте також більше про дебютний альбом, який співачка розділила на дві частини: Pintea:Gory👼😈 Alina Pash випустила кліп на пісню Bosorkanya – карпатська історія боротьби між добром та злом 2🎧 Alina Pash випустила першу частину дебютного альбому – слухайте та Pintea:Misto👼😈 Alina Pash випустила кліп на пісню Bosorkanya – карпатська історія боротьби між добром та злом 3🎧 Alina Pash випустила другу частину дебютного альбому – слухайте.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: