fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📜 В Україні з’явився перший відкритий Реєстр адрес – безкоштовно для влади, громад і бізнесу

📜 V Ukraїni z'javyvsja peršyj vidkrytyj Rejestr adres – bezkoštovno dlja vlady, gromad i biznesu

Команда проекту «Е-рішення для громад» оголосила про відкриття безкоштовного доступу до розташованого у хмарі Реєстру адрес, який протестовано на пілотних містах з різних регіонів України.
Komanda proektu «E-rišennja dlja gromad» ogolosyla pro vidkryttja bezkoštovnogo dostupu do roztašovanogo u hmari Rejestru adres, jakyj protestovano na pilotnyh mistah z riznyh regioniv Ukraїny.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що таке Реєстр адрес. Реєстр адрес – це довідник офіційних, повних, верифікованих адрес, які мають юридичну силу. Українські органи влади, підприємства та органи місцевого самоврядування змушені працювати з різними адресними базами, дані яких не збігаються та оперативно не актуалізуються. Інструкція з використання Реєстру доступна за посиланням. Наше рішення складається з двох елементів: ІТ-інструменти, які дозволяють вести та адмініструвати адреси, це робить громада, вони додають різні перейменування, альтернативи, синоніми та інше. А інша частина призначена для зовнішніх систем, для інтеграції через API. Відсутність єдиного адресного реєстру призводить до неточностей у даних та зайвих витрат бюджетних коштів. Микола Козлов. ІТ-архітектор проекту Е-рішення для громад, Експерт ЦРІ, директор FDI Ukraine . Для кого. Скористатися такою базою перевірених адрес можуть усі, кому вона потрібна: адміністратори ІТ-систем органів державної влади та місцевого самоврядування, ІТ-компанії, стартапи та ін. Їм не потрібно розробляти власний довідник, достатньо лише зареєструватися та можна одразу користуватися. Розробники гарантують, що такий довідник доступний постійно, 365 днів на рік, а також вони підтримують та розвивають його. Команда вже має пропозицію підєднати Реєстр цілому регіону – Херсонській області, яка виявила бажання масштабувати весь проект. Читайте також про те, що в Україні пропонують звільнити від податків на зарплату молодь до 27 років.
Реклама 👇 Замовити

Що таке Реєстр адрес

Реєстр адрес – це довідник офіційних, повних, верифікованих адрес, які мають юридичну силу. Українські органи влади, підприємства та органи місцевого самоврядування змушені працювати з різними адресними базами, дані яких не збігаються та оперативно не актуалізуються.

Інструкція з використання Реєстру доступна за посиланням.

Реєстр адрес

Наше рішення складається з двох елементів: ІТ-інструменти, які дозволяють вести та адмініструвати адреси, це робить громада, вони додають різні перейменування, альтернативи, синоніми та інше. А інша частина призначена для зовнішніх систем, для інтеграції через API. Відсутність єдиного адресного реєстру призводить до неточностей у даних та зайвих витрат бюджетних коштів

Микола Козлов, ІТ-архітектор проекту «Е-рішення для громад», Експерт ЦРІ, директор FDI Ukraine

Для кого

Скористатися такою базою перевірених адрес можуть усі, кому вона потрібна: адміністратори ІТ-систем органів державної влади та місцевого самоврядування, ІТ-компанії, стартапи та ін. Їм не потрібно розробляти власний довідник, достатньо лише зареєструватися та можна одразу користуватися.

Реєстр адрес

Розробники гарантують, що такий довідник доступний постійно, 365 днів на рік, а також вони підтримують та розвивають його.

Команда вже має пропозицію під’єднати Реєстр цілому регіону – Херсонській області, яка виявила бажання масштабувати весь проект.

Читайте також про те, що в Україні пропонують звільнити від податків на зарплату молодь до 27 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Дууууже довго потрібно отримувати доступ до реєстру. Виникають питання до актуальності даних та повноти, навіть той довідник, що зараз у вільному доступі укрпочти має не всі дані по Україні, а тут незрозуміло яким чином ці дані оновлюються.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: