fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📜 В Україні з’явився перший відкритий Реєстр адрес – безкоштовно для влади, громад і бізнесу

📜 V Ukraїni z'javyvsja peršyj vidkrytyj Rejestr adres – bezkoštovno dlja vlady, gromad i biznesu
Команда проекту «Е-рішення для громад» оголосила про відкриття безкоштовного доступу до розташованого у хмарі Реєстру адрес, який протестовано на пілотних містах з різних регіонів України.
Komanda proektu «E-rišennja dlja gromad» ogolosyla pro vidkryttja bezkoštovnogo dostupu do roztašovanogo u hmari Rejestru adres, jakyj protestovano na pilotnyh mistah z riznyh regioniv Ukraїny.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що таке Реєстр адрес. Реєстр адрес – це довідник офіційних, повних, верифікованих адрес, які мають юридичну силу. Українські органи влади, підприємства та органи місцевого самоврядування змушені працювати з різними адресними базами, дані яких не збігаються та оперативно не актуалізуються. Інструкція з використання Реєстру доступна за посиланням. Наше рішення складається з двох елементів: ІТ-інструменти, які дозволяють вести та адмініструвати адреси, це робить громада, вони додають різні перейменування, альтернативи, синоніми та інше. А інша частина призначена для зовнішніх систем, для інтеграції через API. Відсутність єдиного адресного реєстру призводить до неточностей у даних та зайвих витрат бюджетних коштів. Микола Козлов. ІТ-архітектор проекту Е-рішення для громад, Експерт ЦРІ, директор FDI Ukraine . Для кого. Скористатися такою базою перевірених адрес можуть усі, кому вона потрібна: адміністратори ІТ-систем органів державної влади та місцевого самоврядування, ІТ-компанії, стартапи та ін. Їм не потрібно розробляти власний довідник, достатньо лише зареєструватися та можна одразу користуватися. Розробники гарантують, що такий довідник доступний постійно, 365 днів на рік, а також вони підтримують та розвивають його. Команда вже має пропозицію підєднати Реєстр цілому регіону – Херсонській області, яка виявила бажання масштабувати весь проект. Читайте також про те, що в Україні пропонують звільнити від податків на зарплату молодь до 27 років.
Реклама 👇 Замовити

Що таке Реєстр адрес

Реєстр адрес – це довідник офіційних, повних, верифікованих адрес, які мають юридичну силу. Українські органи влади, підприємства та органи місцевого самоврядування змушені працювати з різними адресними базами, дані яких не збігаються та оперативно не актуалізуються.

Інструкція з використання Реєстру доступна за посиланням.

Реєстр адрес

Наше рішення складається з двох елементів: ІТ-інструменти, які дозволяють вести та адмініструвати адреси, це робить громада, вони додають різні перейменування, альтернативи, синоніми та інше. А інша частина призначена для зовнішніх систем, для інтеграції через API. Відсутність єдиного адресного реєстру призводить до неточностей у даних та зайвих витрат бюджетних коштів

Микола Козлов, ІТ-архітектор проекту «Е-рішення для громад», Експерт ЦРІ, директор FDI Ukraine

Для кого

Скористатися такою базою перевірених адрес можуть усі, кому вона потрібна: адміністратори ІТ-систем органів державної влади та місцевого самоврядування, ІТ-компанії, стартапи та ін. Їм не потрібно розробляти власний довідник, достатньо лише зареєструватися та можна одразу користуватися.

Реєстр адрес

Розробники гарантують, що такий довідник доступний постійно, 365 днів на рік, а також вони підтримують та розвивають його.

Команда вже має пропозицію під’єднати Реєстр цілому регіону – Херсонській області, яка виявила бажання масштабувати весь проект.

Читайте також про те, що в Україні пропонують звільнити📜 В Україні з'явився перший відкритий Реєстр адрес – безкоштовно для влади, громад і бізнесу 1💸 В Україні пропонують звільнити від податків на зарплату молодь до 27 років від податків на зарплату молодь до 27 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Дууууже довго потрібно отримувати доступ до реєстру. Виникають питання до актуальності даних та повноти, навіть той довідник, що зараз у вільному доступі укрпочти має не всі дані по Україні, а тут незрозуміло яким чином ці дані оновлюються.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: