fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛣️ Коли в Україні міжнародні та національні дороги отримають 4G

🛣️ Koly v Ukraїni mižnarodni ta nacionaľni dorogy otrymajuť 4G
За інформацією Животовського, уряд прем'єр-міністра Гончарука висуне таку вимогу в нових ліцензіях операторам мобільного зв'язку: забезпечити 4G національні траси за 48 місяців (у 2025 році).
Za informacijeju Žyvotovśkogo, urjad prem'jer-ministra Gončaruka vysune taku vymogu v novyh licenzijah operatoram mobiľnogo zv'jazku: zabezpečyty 4G nacionaľni trasy za 48 misjaciv (u 2025 roci).
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. Міжнародні траси потрібно буде забезпечити 4G за 30 місяців, тобто приблизно до осені 2022 року. Про це повідомив в коментарі LIGA.net глава Національної комісії з питань звязку та інформатизації Олександр Животовський. Це стосується не тільки міжнародних доріг, а й національних. За інформацією Животовського, уряд премєр-міністра Гончарука висуне таку вимогу в нових ліцензіях операторам мобільного звязку: забезпечити 4G національні траси за 48 місяців (у 2025 році). Деталі. Нагадаємо, що в березні 2020 року чотири мобільних оператори – Київстар, Vodafone Ukraine, lifecell, Інтертелеком– повинні отримати нові 4G-ліцензії, які зобовяжуть їх покрити 90% населення України. Читайте також про те, як Укрзалізниця вирішить проблему з інтернетом в Інтерсіті. Повідомляється про дві можливі практики впровадження інтернету в Інтерсіті: обєднувати трафік всіх мобільних операторів або будувати мережі вздовж доріг
Реклама 👇 Замовити

Що відомо

Міжнародні траси потрібно буде забезпечити 4G за 30 місяців, тобто приблизно до осені 2022 року.

Про це повідомив в коментарі LIGA.net глава Національної комісії з питань зв’язку та інформатизації Олександр Животовський.

4G

Це стосується не тільки міжнародних доріг, а й національних. За інформацією Животовського, уряд прем’єр-міністра Гончарука висуне таку вимогу в нових ліцензіях операторам мобільного зв’язку: забезпечити 4G національні траси за 48 місяців (у 2025 році).

Деталі

Нагадаємо, що в березні 2020 року чотири мобільних оператори – Київстар, Vodafone Ukraine, lifecell, Інтертелеком– повинні отримати нові 4G-ліцензії, які зобов’яжуть їх покрити 90% населення України.

4G

Читайте також про те, як «Укрзалізниця» вирішить🛣️ Коли в Україні міжнародні та національні дороги отримають 4G 1🚆 Як «Укрзалізниця» вирішить проблему з інтернетом в «Інтерсіті» проблему з інтернетом в «Інтерсіті». Повідомляється про дві можливі практики впровадження інтернету в «Інтерсіті»: об’єднувати трафік всіх мобільних операторів або будувати мережі вздовж доріг

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: