fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🗺️ Google робить Chrome та Google Maps інклюзивним: адаптує для незрячих

🗺️ Google robyť Chrome ta Google Maps inkljuzyvnym: adaptuje dlja nezrjačyh
У процесі переміщення додаток буде за допомогою голосової навігації постійно нагадувати користувачам, що вони знаходяться на правильному шляху, попереджати про майбутній пішохідний перехід, повідомляти та автоматично направляти користувача у правильному напрямку.
U procesi peremiščennja dodatok bude za dopomogoju golosovoї navigaciї postijno nagaduvaty korystuvačam, ščo vony znahodjaťsja na pravyľnomu šljahu, poperedžaty pro majbutnij pišohidnyj perehid, povidomljaty ta avtomatyčno napravljaty korystuvača u pravyľnomu naprjamku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Корпорація Google адаптує додатки Chrome та Google Maps для незрячих, йдеться у повідомленні Google. Google Maps. Зявилися нова функція в Google Maps. У процесі переміщення додаток буде за допомогою голосової навігації постійно нагадувати користувачам, що вони знаходяться на правильному шляху, попереджати про майбутній пішохідний перехід, повідомляти та автоматично направляти користувача у правильному напрямку. https://www.youtube.com/watch?v=7PEbPYy56XI Chrome. Також компанія розробила нову функцію для Chrome, яка буде використовувати машинне навчання для розпізнавання зображень та надання текстових описів того, що вони показують. Наприклад, при виявленні фотографії ринкового прилавка на веб-сторінці, Chrome описує таке зображення як схоже, фрукти та овочі на ринку. Описи доповнені словом схоже, щоб користувачі знали, що вони створені компютером та можуть бути неточними. Нова функція доступна тільки для користувачів з програмами читання з екрана. Описи зображень будуть зчитуватися програмою, але візуально не будуть показуватися на екрані. Поки що функції доступні англійською та японською мовами в США та Японії. У майбутньому зявиться підтримка більшої кількості мов. Читайте також про те, що Instagram прибрав функцію Підписки: не побачите, що лайкають та на кого підписуються ваші друзі.
Реклама 👇 Замовити

Корпорація Google адаптує додатки Chrome та Google Maps для незрячих, йдеться у повідомленні Google.

Google Maps

З’явилися нова функція в Google Maps. У процесі переміщення додаток буде за допомогою голосової навігації постійно нагадувати користувачам, що вони знаходяться на правильному шляху, попереджати про майбутній пішохідний перехід, повідомляти та автоматично направляти користувача у правильному напрямку.

Chrome

Також компанія розробила нову функцію для Chrome, яка буде використовувати машинне навчання для розпізнавання зображень та надання текстових описів того, що вони показують.

Наприклад, при виявленні фотографії ринкового прилавка на веб-сторінці, Chrome описує таке зображення як «схоже, фрукти та овочі на ринку». Описи доповнені словом «схоже», щоб користувачі знали, що вони створені комп’ютером та можуть бути неточними.

Google Maps

Нова функція доступна тільки для користувачів з програмами читання з екрана. Описи зображень будуть зчитуватися програмою, але візуально не будуть показуватися на екрані.

Поки що функції доступні англійською та японською мовами в США та Японії. У майбутньому з’явиться підтримка більшої кількості мов.

Читайте також про те, що Instagram прибрав🗺️ Google робить Chrome та Google Maps інклюзивним: адаптує для незрячих 1❤️ Instagram прибрав функцію «Підписки»: не побачите, що лайкають та на кого підписуються ваші друзі функцію «Підписки»: не побачите, що лайкають та на кого підписуються ваші друзі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: