Цей раунд повторно очолила компанія General Catalyst, приєдналися також поточні та нові інвестори. Він сприятиме розвитку компанії та зростанню кількості клієнтів. За повідомленням TechCrunch компанію оцінили у понад 1 мільярд доларів, що робить її першим українським «єдинорогом». У 2017 році компанія вже залучала $110 млн інвестицій.
Компанію заснували 2009 року в Києві українці Максим Литвин, Олексій Шевченко та Дмитро Лідер, і вона є прибутковою від 2011 року. З часу першого інвестиційного раунду у травні 2017 року Grammarly збільшила кількість користувачів більш ніж утричі.
«Я в захваті від того, як швидко росте Grammarly. Ми інвестуємо у нові технології для того, щоб наш онлайн-сервіс допомагав людям зробити їхнє письмове спілкування англійською чітким та послідовним, використовувати правильний тон та ефективно висловлювати свою думку, — коментує співзасновник Grammarly Дмитро Лідер. — За останні два роки наша команда збільшилася більш ніж удвічі, і ми вже будуємо новий офісний простір у Києві, щоб підтримувати зростання».
Відповідно до заяви компанії, Grammarly використає залучені інвестиції, щоб і надалі розширювати охоплення свого продукту та працювати над його розвитком, зокрема детектора тону, про який ми розповідали раніше🤝 Grammarly відтепер визначає, яке враження справить ваш лист.
Компанія має чотири офіси: Києві, Нью-Йорку, Сан-Франциско та Ванкувері У планах на найближче майбутнє, йдеться у прес-релізі, — розширити офісний простір у Києві на додаткові 1300 м², на яких зможуть розміститися ще 130 людей.
Вже понад три роки ми розповідаємо вам про нові можливості. Будемо вдячні за підтримку!
Це те ж саме, що і називати гугл російським стартапом тільки тому що Сергій Брін з росії. Заслуг України тут мало, так що не позортесь заголовком статті
Читайте уважніше, ці хлопці започаткували та мають і розширюють офіс в Києві. На відміну від Бріна, який чкурнув з Росії і має хіба батьківську хрущобу там.
Іноземна освіта, компанія зареєстрована в США, успішна завдяки іноземним інвестиціям і клієнтам. Всі налоги і прибуток в США. Офіс в Києві? - пфф, нічого нового, як і у більшості ІТ фірм, тому що дешеві ІТ спеціалісти, а не патріотизм:) Вони самі в інтерв'ю казали, що коли ти стартап з України, ти нікому не цікавий, ні інвесторам, ні клієнтам. А так да, хлопці молодці.
Компаніям приписують національність за розташуванням головного офісу. За цим параметром Grammarly - екс-українська компанія, бо під час зростання мали головний офіс у Києві, а потім переїхали у Сан-Франциско.
"Американська" - це таке саме приписування. Компанії, що оперують більше ніж в одній країні, національності не мають, бо мають створювати окремі дочірні підприємства в кожній державі або економічній зоні, де вони хочуть бути присутніми. Таким чином, технічно, усе, що має офіс в Україні, є українською компанією, хаха.
Ось все що нам залишилось, можливість приписувати національність американській компанії:)