fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🦄 Grammarly залучив інвестиції та став першим українським «єдинорогом» — пробив оцінку у $1 млрд доларів

🦄 Grammarly zalučyv investyciї ta stav peršym ukraїnśkym «jedynorogom» — probyv ocinku u $1 mlrd dolariv
ІТ-компанія Grammarly на шляху до втілення свого бачення комунікаційного асистента залучила 90 млн доларів у новому інвестиційному раунді.
IT-kompanija Grammarly na šljahu do vtilennja svogo bačennja komunikacijnogo asystenta zalučyla 90 mln dolariv u novomu investycijnomu raundi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Цей раунд повторно очолила компанія General Catalyst, приєдналися також поточні та нові інвестори. Він сприятиме розвитку компанії та зростанню кількості клієнтів. За повідомленням TechCrunch компанію оцінили у понад 1 мільярд доларів, що робить її першим українським єдинорогом. У 2017 році компанія вже залучала $110 млн інвестицій. Компанію заснували 2009 року в Києві українці Максим Литвин, Олексій Шевченко та Дмитро Лідер, і вона є прибутковою від 2011 року. З часу першого інвестиційного  раунду у травні 2017 року Grammarly збільшила кількість користувачів більш ніж утричі. Я в захваті від того, як швидко росте Grammarly. Ми інвестуємо у нові технології для того, щоб наш онлайн-сервіс допомагав людям зробити їхнє письмове спілкування англійською чітким та послідовним, використовувати правильний тон та ефективно висловлювати свою думку, — коментує співзасновник Grammarly Дмитро Лідер. — За останні два роки наша команда збільшилася більш ніж удвічі, і ми вже будуємо новий офісний простір у Києві, щоб підтримувати зростання. Відповідно до заяви компанії, Grammarly використає залучені інвестиції, щоб і надалі розширювати охоплення свого продукту та працювати над його розвитком, зокрема детектора тону, про який ми розповідали раніше. Компанія має чотири офіси: Києві, Нью-Йорку, Сан-Франциско та Ванкувері У планах на найближче майбутнє, йдеться у прес-релізі, — розширити офісний простір у Києві на додаткові 1300 м², на яких зможуть розміститися ще 130 людей.
Реклама 👇 Замовити

Цей раунд повторно очолила компанія General Catalyst, приєдналися також поточні та нові інвестори. Він сприятиме розвитку компанії та зростанню кількості клієнтів. За повідомленням TechCrunch компанію оцінили у понад 1 мільярд доларів, що робить її першим українським «єдинорогом». У 2017 році компанія вже залучала $110 млн інвестицій.

Компанію заснували 2009 року в Києві українці Максим Литвин, Олексій Шевченко та Дмитро Лідер, і вона є прибутковою від 2011 року. З часу першого інвестиційного  раунду у травні 2017 року Grammarly збільшила кількість користувачів більш ніж утричі.

«Я в захваті від того, як швидко росте Grammarly. Ми інвестуємо у нові технології для того, щоб наш онлайн-сервіс допомагав людям зробити їхнє письмове спілкування англійською чітким та послідовним, використовувати правильний тон та ефективно висловлювати свою думку, — коментує співзасновник Grammarly Дмитро Лідер. — За останні два роки наша команда збільшилася більш ніж удвічі, і ми вже будуємо новий офісний простір у Києві, щоб підтримувати зростання».

Відповідно до заяви компанії, Grammarly використає залучені інвестиції, щоб і надалі розширювати охоплення свого продукту та працювати над його розвитком, зокрема детектора тону, про який ми розповідали раніше🦄 Grammarly залучив інвестиції та став першим українським «єдинорогом» — пробив оцінку у $1 млрд доларів 1🤝 Grammarly відтепер визначає, яке враження справить ваш лист.

Компанія має чотири офіси: Києві, Нью-Йорку, Сан-Франциско та Ванкувері У планах на найближче майбутнє, йдеться у прес-релізі, — розширити офісний простір у Києві на додаткові 1300 м², на яких зможуть розміститися ще 130 людей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

6 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Це те ж саме, що і називати гугл російським стартапом тільки тому що Сергій Брін з росії. Заслуг України тут мало, так що не позортесь заголовком статті

2
антиєвген

Читайте уважніше, ці хлопці започаткували та мають і розширюють офіс в Києві. На відміну від Бріна, який чкурнув з Росії і має хіба батьківську хрущобу там.

3

Іноземна освіта, компанія зареєстрована в США, успішна завдяки іноземним інвестиціям і клієнтам. Всі налоги і прибуток в США. Офіс в Києві? - пфф, нічого нового, як і у більшості ІТ фірм, тому що дешеві ІТ спеціалісти, а не патріотизм:) Вони самі в інтерв'ю казали, що коли ти стартап з України, ти нікому не цікавий, ні інвесторам, ні клієнтам. А так да, хлопці молодці.

4
Метаєвген

Компаніям приписують національність за розташуванням головного офісу. За цим параметром Grammarly - екс-українська компанія, бо під час зростання мали головний офіс у Києві, а потім переїхали у Сан-Франциско.

5
Метаєвген

"Американська" - це таке саме приписування. Компанії, що оперують більше ніж в одній країні, національності не мають, бо мають створювати окремі дочірні підприємства в кожній державі або економічній зоні, де вони хочуть бути присутніми. Таким чином, технічно, усе, що має офіс в Україні, є українською компанією, хаха.

6

Ось все що нам залишилось, можливість приписувати національність американській компанії:)

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: