fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📘 «Піаритись не можна зупинитись» – вийшла перша українська книга про PR для журналістів та експертів

📘 «Piarytyś ne možna zupynytyś» – vyjšla perša ukraїnśka knyga pro PR dlja žurnalistiv ta ekspertiv
Книга на практичних кейсах розповість про техніки піару, як потрапити в публікації або на телебачення, як керувати інфополем та інші корисні речі.
Knyga na praktyčnyh kejsah rozpovisť pro tehniky piaru, jak potrapyty v publikaciї abo na telebačennja, jak keruvaty infopolem ta inši korysni reči.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У роздріб вийшла перша українська книга про PR для журналістів та експертів Піаритись не можна зупинитись. Що відомо. У творі Піаритись не можна зупинитись зібрані ділові поради експертам як через публікації у ЗМІ вирішувати бізнес-завдання на різних етапах. У книзі пояснюються техніки розкрутки персонального бренду, керування циклом зростання стартапів чи дій на стагнуючому ринку для розігріву будь-якої потрібної аудиторії. . У книзі зібрані історії та комерційні піар-кейси: як насправді працюють сучасні українські медіа; як готувати інформацію для ЗМІ, щоб потрапити на сторінки видань або в ефір телеканалу; як бізнесу керувати інфополем завдяки статтям в ЗМІ; яким чином без води оцінювати ефективність роботи піарника; що робити, коли на бізнес або персону замовили медійну атаку конкуренти; та інші. . Замовити книгу за посиланням Про медіаплатформу. Читатйте також: Заплутатися в мережах: піарники не розуміють, що потрібно журналістам. Наприкінці 2017 року в Україні розпочала роботу медіаплатформа Deadline.com.ua, яка обєднує прес-служби, експертів та журналістів. Реєструючись на сайті, журналіст отримує коментар від експерта, а експерт в обмін на це безкоштовну згадку у медіа, у якому працює журналіст. Накопичивши статистику звернень, розробники ухвалили рішення вийти на ринок друкованої літератури та розповісти про менеджмент, що залишається у тіні. Я вірю в український ринок в середньостроковій перспективі. Поспілкувавшись по-всякому з 10 тисячами людей, архіву цікавих історій нам вистачить на серію літератури і не тільки про піар. Олександра Стельмахова. співвласник проекту та автор. Уривки з книжок:. Бенджамін Франклін, Волтер Айзексон 12 правил життя. Як перемогти хаос, Джордан Пітерсон Чоловіки про фемінізм, Майкл Кауфман, Майкл Кіммел Читайте також про те, як просувати стартап в Україні.
Реклама 👇 Замовити

У роздріб вийшла перша українська книга про PR для журналістів та експертів «Піаритись не можна зупинитись📘 «Піаритись не можна зупинитись» – вийшла перша українська книга про PR для журналістів та експертів 1«Піаритись не можна зупинитись» — 32 піарника Deadline написали книгу про дієві стратегії + Конкурс».

Піаритись не можна зупинитись

Що відомо

У творі «Піаритись не можна зупинитись» зібрані ділові поради експертам як через публікації у ЗМІ вирішувати бізнес-завдання на різних етапах. У книзі пояснюються техніки розкрутки персонального бренду, керування циклом зростання стартапів чи дій на стагнуючому ринку для «розігріву» будь-якої потрібної аудиторії.

У книзі зібрані історії та комерційні піар-кейси:

  • як насправді працюють сучасні українські медіа;
  • як готувати інформацію для ЗМІ, щоб потрапити на сторінки видань або в ефір телеканалу;
  • як бізнесу керувати інфополем завдяки статтям в ЗМІ;
  • яким чином «без води» оцінювати ефективність роботи піарника;
  • що робити, коли на бізнес або персону замовили медійну атаку конкуренти;
  • та інші.

Замовити книгу за посиланням

Про медіаплатформу

Читайте також: Заплутатися в мережах: піарники не розуміють, що потрібно журналістам

Наприкінці 2017 року в Україні розпочала роботу медіаплатформа Deadline.com.ua, яка об’єднує прес-служби, експертів та журналістів. Реєструючись на сайті, журналіст отримує коментар від експерта, а експерт в обмін на це безкоштовну згадку у медіа, у якому працює журналіст.

Накопичивши статистику звернень, розробники ухвалили рішення вийти на ринок друкованої літератури та розповісти про менеджмент, що залишається «у тіні».

Піаритись не можна зупинитись

Я вірю в український ринок в середньостроковій перспективі. Поспілкувавшись по-всякому з 10 тисячами людей, архіву цікавих історій нам вистачить на серію літератури і не тільки про піар

Олександра Стельмахова, співвласник проекту та автор

Уривки з книжок:

Читайте також про те, як просувати📘 «Піаритись не можна зупинитись» – вийшла перша українська книга про PR для журналістів та експертів 5В чому сила: як просувати стартап в Україні стартап в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: