fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📍 Онлайн-карта з усіма точками продажу та поповнення Kyiv Smart Card

📍 Onlajn-karta z usima točkamy prodažu ta popovnennja Kyiv Smart Card
Карта постійно оновлюватиметься, оскільки мережа автоматів самообслуговування теж постійно розширюється. Незабаром Kyiv Smart Card можна буде поповнити на усіх станціях метро.
Karta postijno onovljuvatymeťsja, oskiľky mereža avtomativ samoobslugovuvannja tež postijno rozšyrjujeťsja. Nezabarom Kyiv Smart Card možna bude popovnyty na usih stancijah metro.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Києві створили понад 300 точок продажу та поповнення е-квитка – доступні на зупинках громадського транспорту та 17 станціях столичного метрополітену. Карта. Де саме придбати Kyiv Smart Card чи поповнити офлайн, можна дізнатись завдяки карті, яку створили для зручності пасажирів. Карта постійно оновлюватиметься, оскільки мережа автоматів самообслуговування теж постійно розширюється. Незабаром Kyiv Smart Card можна буде поповнити на усіх станціях метро. Де придбати Kyiv Smart Card. у касах 10 станцій КП Київський метрополітен; в автоматах самообслуговування у вестибюлях станцій КП Київський метрополітен; у мережі Т-кіосків на зупинках громадського транспорту. Де поповнити транспортну картку та придбати разовий QR-квиток. в Особистому кабінеті киянина; у додатку Kyiv Smart City; у терміналах самообслуговування Ibox, EasyPay, 2click; за допомогою чат ботів Kyiv Pay Bot і KyivMetroBot в Telegram та Kyiv Pay Bot і KyivMetroBot в Facebook. Вартість. При купівлі від 1 до 9 поїздок один квиток коштує 8 гривень. Якщо поповнити карту на 10-19 поїздок, вартість квитка зменшитися до 7,70 грн, 20-29 поїздок – 7,40 грн, 30-39 поїздок – 7,10 грн, 40-49 поїздок – 7,80 грн, 50 поїздок – 6,50 грн. Відповіді на всі питання щодо Kyiv Smart Card можна прочитати у нашому матеріалі.
Реклама 👇 Замовити

У Києві створили понад 300 точок продажу та поповнення е-квитка – доступні на зупинках громадського транспорту та 17 станціях столичного метрополітену.

Kyiv Smart Card

Карта

Де саме придбати Kyiv Smart Card чи поповнити офлайн, можна дізнатись завдяки карті, яку створили для зручності пасажирів.

Карта постійно оновлюватиметься, оскільки мережа автоматів самообслуговування теж постійно розширюється. Незабаром Kyiv Smart Card можна буде поповнити на усіх станціях метро.

Де придбати Kyiv Smart Card

  • у касах 10 станцій КП «Київський метрополітен»;
  • в автоматах самообслуговування у вестибюлях станцій КП «Київський метрополітен»;
  • у мережі Т-кіосків на зупинках громадського транспорту.

Kyiv Smart Card

Де поповнити транспортну картку та придбати разовий QR-квиток

Вартість

При купівлі від 1 до 9 поїздок один квиток коштує 8 гривень. Якщо поповнити карту на 10-19 поїздок, вартість квитка зменшитися до 7,70 грн, 20-29 поїздок – 7,40 грн, 30-39 поїздок – 7,10 грн, 40-49 поїздок – 7,80 грн, 50 поїздок – 6,50 грн.

Відповіді на всі питання щодо Kyiv Smart Card📍 Онлайн-карта з усіма точками продажу та поповнення Kyiv Smart Card 1🎫 Київ офіційно перейде на е-квиток 30 жовтня: як користуватися та де поповнювати можна прочитати у нашому матеріалі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: