fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💰 Telegram опублікував умови використання Grams Wallet у мережі TON

💰 Telegram opublikuvav umovy vykorystannja Grams Wallet u mereži TON
На початку вересня Telegram виклав у відкритий доступ тестову версію TON. Протестувати платформу міг кожен охочий. За домовленістю з інвесторами заробити в повному режимі платформа повинна до 31 жовтня. В іншому випадку Telegram повинен буде повернути вкладені кошти.
Na počatku veresnja Telegram vyklav u vidkrytyj dostup testovu versiju TON. Protestuvaty platformu mig kožen ohočyj. Za domovlenistju z investoramy zarobyty v povnomu režymi platforma povynna do 31 žovtnja. V inšomu vypadku Telegram povynen bude povernuty vkladeni košty.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сьогодні Telegram опублікував умови надання послуг, які регулюють використання Grams Wallet (окрему програму або включену в додаток Telegram Messenger). Які умови для Grams Wallet. Telegram не отримує доступ та не зберігає ваші відкриті чи приватні ключі, резервні фрази, паролі або іншу ідентифікаційну інформацію (Облікові дані). Якщо ви втратите свої Облікові дані, Telegram не зможе відновити їх. Через це ви, можливо, не зможете отримати доступ до своїх Grams. Telegram залишає за собою право закрити, припинити чи відключити будь-яку або всі послуги, обліковий запис користувача або ваш доступ до послуг у будь-який час та з будь-якої причини. Що ще відомо. Блокчейн TON може стягувати плату за вашу транзакцію. Щоб вважатися завершеною, будь-яка Gram-транзакція, створена за допомогою сервісу, повинна бути підтверджена та записана у головну книгу TON Blockchain. Компанія не контролює мережу блокчейну TON, тому не може гарантувати, що будь-які дані про транзакції, які ви подаєте, будуть перевірені та підтверджені на блокчейні TON. Клієнт самостійно несе відповідальність за підрахунок податків, що застосовуються при використанні послуги. Також Telegram не надає жодних гарантій під час використання послуг та не несе відповідальності за збитки понад $10. Читатйте також: Що таке Telegram Open Network (TON) за 10 хвилин. На початку вересня Telegram виклав у відкритий доступ тестову версію TON. Протестувати платформу міг кожен охочий. За домовленістю з інвесторами заробити в повному режимі платформа повинна до 31 жовтня. В іншому випадку Telegram повинен буде повернути вкладені кошти.
Реклама 👇 Замовити

Сьогодні Telegram опублікував умови надання послуг, які регулюють використання Grams Wallet (окрему програму або включену в додаток Telegram Messenger).

Які умови для Grams Wallet

Telegram не отримує доступ та не зберігає ваші відкриті чи приватні ключі, резервні фрази, паролі або іншу ідентифікаційну інформацію («Облікові дані»). Якщо ви втратите свої «Облікові дані», Telegram не зможе відновити їх. Через це ви, можливо, не зможете отримати доступ до своїх Grams.

Grams Wallet

Telegram залишає за собою право закрити, припинити чи відключити будь-яку або всі послуги, обліковий запис користувача або ваш доступ до послуг у будь-який час та з будь-якої причини.

Що ще відомо

Блокчейн TON може стягувати плату за вашу транзакцію. Щоб вважатися завершеною, будь-яка Gram-транзакція, створена за допомогою сервісу, повинна бути підтверджена та записана у головну книгу TON Blockchain. Компанія не контролює мережу блокчейну TON, тому не може гарантувати, що будь-які дані про транзакції, які ви подаєте, будуть перевірені та підтверджені на блокчейні TON.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

ton

Клієнт самостійно несе відповідальність за підрахунок податків, що застосовуються при використанні послуги. Також Telegram не надає жодних гарантій під час використання послуг та не несе відповідальності за збитки понад $10.

Читайте також: Що таке Telegram Open Network (TON) за 10 хвилин

На початку вересня Telegram виклав💰 Telegram опублікував умови використання Grams Wallet у мережі TON 1💰 Telegram виклав у відкритий доступ тестову версію блокчейн-мережі TON у відкритий доступ тестову версію TON. Протестувати платформу міг кожен охочий. За домовленістю з інвесторами заробити в повному режимі платформа повинна💰 Telegram опублікував умови використання Grams Wallet у мережі TON 2💰Telegram вперше згадав блокчейн-платформу TON та оголосив конкурс для розробників до 31 жовтня. В іншому випадку Telegram повинен буде повернути вкладені кошти.

Джерело: Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: