fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚆 Як «Укрзалізниця» вирішить проблему з інтернетом в «Інтерсіті»

🚆 Jak «Ukrzaliznycja» vyrišyť problemu z internetom v «Intersiti»
Повідомляється про дві можливі практики впровадження інтернету в «Інтерсіті»: об'єднувати трафік всіх мобільних операторів або будувати мережі вздовж доріг.
Povidomljajeťsja pro dvi možlyvi praktyky vprovadžennja internetu v «Intersiti»: ob'jednuvaty trafik vsih mobiľnyh operatoriv abo buduvaty mereži vzdovž dorig.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Укрзалізниця прагне найближчим часом вирішити проблему з доступом до інтернету у поїздах Інтерсіті. Про це пише Ліга.tech. Що відомо. Укрзалізниця обіцяє вирішити проблему з інтернетом в Інтерсіті. У перші роки у швидкісних поїздах він працював погано, а наразі взагалі перестав. Раніше Укрзалізниця працювала з Інтертелеком. Цей оператор використовує застарілу технологію CDMA, але у нього одне з найширших покриттів мережі в країні. У лютому термін договору з Інтертелеком закінчився, а тому Укрзалізниця шукає йому заміну. Питанням впровадження інтернету займається керівник пасажирського напрямку компанії Марчін Целеевскій. Раніше саме він вирішив цю проблему у швидкісних поїздах в Польщі. Які існують способи вирішення. Ліга.tech повідомляє про дві можливі практики впровадження інтернету в поїздах: обєднувати трафік всіх мобільних операторів або будувати мережі вздовж доріг. Мініч навела приклад Франції, де повноцінне інтернет-покриття в поїздах зявилося в 2016-2017 роках. Укрзалізниця веде переговори з мобільними операторами та розглядає різні варіанти співпраці. Але поки у жодного з них немає повноцінного покриття за маршрутами поїздів. Мобільним операторам невигідно будувати окрему мережу, а Укрзалізниця не може допомогти їм фінансово. Ще один варіант – супутниковий інтернет. В Україні є тільки один постачальник цієї послуги Датагруп. Укрзалізниця вже веде з ним переговори та навіть анонсувала тестування супутникового інтернету на всіх маршрутах. Коли саме зявиться інтернет в Інтерсіті поки невідомо. Читайте також про те, як працюватиме автофіксація штрафів в Києві.
08.10.2019,15:22
1
Фото з відкритих джерел
Реклама 👇 Замовити

«Укрзалізниця» прагне найближчим часом вирішити проблему з доступом до інтернету у поїздах «Інтерсіті».

Про це пише Ліга.tech.

Що відомо

«Укрзалізниця» обіцяє вирішити проблему з інтернетом в «Інтерсіті». У перші роки у швидкісних поїздах він працював погано, а наразі взагалі перестав. Раніше «Укрзалізниця» працювала з «Інтертелеком». Цей оператор використовує застарілу технологію CDMA, але у нього одне з найширших покриттів мережі в країні.

У лютому термін договору з «Інтертелеком» закінчився, а тому «Укрзалізниця» шукає йому заміну. Питанням впровадження інтернету займається керівник пасажирського напрямку компанії Марчін Целеевскій. Раніше саме він вирішив цю проблему у швидкісних поїздах в Польщі.

🚆 Як «Укрзалізниця» вирішить проблему з інтернетом в «Інтерсіті» 1Інтерсіті” width=”1095″ height=”730″>

Які існують способи вирішення

Ліга.tech повідомляє про дві можливі практики впровадження інтернету в поїздах: об’єднувати трафік всіх мобільних операторів або будувати мережі вздовж доріг.

Мініч навела приклад Франції, де повноцінне інтернет-покриття в поїздах з’явилося в 2016-2017 роках. «Укрзалізниця» веде переговори з мобільними операторами та розглядає різні варіанти співпраці. Але поки у жодного з них немає повноцінного покриття за маршрутами поїздів.

🚆 Як «Укрзалізниця» вирішить проблему з інтернетом в «Інтерсіті» 2Інтерсіті” width=”1600″ height=”900″>

Мобільним операторам невигідно будувати окрему мережу, а «Укрзалізниця» не може допомогти їм фінансово.

Ще один варіант – супутниковий інтернет. В Україні є тільки один постачальник цієї послуги «Датагруп». «Укрзалізниця» вже веде з ним переговори та навіть анонсувала тестування супутникового інтернету на всіх маршрутах.

Коли саме з’явиться інтернет в «Інтерсіті» поки невідомо.

Читайте також про те, як працюватиме🚆 Як «Укрзалізниця» вирішить проблему з інтернетом в «Інтерсіті» 3🚗 Як працюватиме автофіксація штрафів в Києві автофіксація штрафів в Києві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: