fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👔 ФОПам можуть дозволити одразу обирати спрощену систему оподаткування

👔 FOPam možuť dozvolyty odrazu obyraty sproščenu systemu opodatkuvannja
Наразі протягом першого календарного місяця з дня реєстрації ФОП обов'язково повинен знаходитися на загальній системі оподаткування.
Narazi protjagom peršogo kalendarnogo misjacja z dnja rejestraciї FOP obov'jazkovo povynen znahodytysja na zagaľnij systemi opodatkuvannja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  ФОПам хочуть дозволити обирати спрощену систему оподаткування під час реєстрації підприємницької діяльності. Це прописано в законопроекті 2209 Про внесення змін до статті 294 та 298 Податкового кодексу України. Що наразі. Податкове законодавство забороняє людині зареєструватися фізособою-підприємцем та з дня реєстрації підприємцем почати працювати як платник єдиного податку першої або другої групи. Протягом першого календарного місяця підприємець обовязково повинен знаходитися на загальній системі оподаткування. Це змушує його розбиратися з нюансами складнішої загальної системи оподаткування, обліку та звітності. Навіть якщо у перехідний період людина не веде жодної підприємницької діяльності, він повинен подати звітність про нульові доходи та витрати за місяць, у якому сталася реєстрація підприємства. А також зареєструвати книгу доходів і витрат, що передбачена для підприємців, які перебувають на загальній системі. Тобто потрібні дві книги обліку (на загальній та спрощеній системі), дві податкові декларації (за період перебування на загальній системі протягом місяця, в якому відбулася реєстрація ФОП, і за період перебування вже на спрощеній системі). Що пропонують. зареєстровані ФОПи, які до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для першої або другої групи, вважаються платниками єдиного податку з дня їх державної реєстрації не сплачувати єдиний податок за місяць, у якому відбулася державна реєстрація ФОП (йдеться про першу та другу групи, які сплачують фіксовану суму незалежно від розміру доходу). Читайте також про те, що в Opendatabot новий сервіс – можна слідкувати за всіма змінами з держпідприємствами
Реклама 👇 Замовити

ФОПам хочуть дозволити обирати спрощену систему оподаткування під час реєстрації підприємницької діяльності. Це прописано в законопроекті 2209 «Про внесення змін до статті 294 та 298 Податкового кодексу України».

Що наразі

Податкове законодавство забороняє людині зареєструватися фізособою-підприємцем та з дня реєстрації підприємцем почати працювати як платник єдиного податку першої або другої групи.

Протягом першого календарного місяця підприємець обов’язково повинен знаходитися на загальній системі оподаткування.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

👔 ФОПам можуть дозволити одразу обирати спрощену систему оподаткування 1

Це змушує його розбиратися з нюансами складнішої загальної системи оподаткування, обліку та звітності. Навіть якщо у перехідний період людина не веде жодної підприємницької діяльності, він повинен подати звітність про нульові доходи та витрати за місяць, у якому сталася реєстрація підприємства. А також зареєструвати книгу доходів і витрат, що передбачена для підприємців, які перебувають на загальній системі.

Тобто потрібні дві книги обліку (на загальній та спрощеній системі), дві податкові декларації (за період перебування на загальній системі протягом місяця, в якому відбулася реєстрація ФОП, і за період перебування вже на спрощеній системі).

👔 ФОПам можуть дозволити одразу обирати спрощену систему оподаткування 2

Що пропонують

  • зареєстровані ФОПи, які до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для першої або другої групи, вважаються платниками єдиного податку з дня їх державної реєстрації
  • не сплачувати єдиний податок за місяць, у якому відбулася державна реєстрація ФОП (йдеться про першу та другу групи, які сплачують фіксовану суму незалежно від розміру доходу).

Читайте також про те, що в Opendatabot новий сервіс – можна слідкувати👔 ФОПам можуть дозволити одразу обирати спрощену систему оподаткування 3📋 В Opendatabot новий сервіс – можна слідкувати за всіма змінами з держпідприємствами за всіма змінами з держпідприємствами

Теґи: податки, ФОП
Джерело: finance.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: