fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👔 Івенти UNIT.City: про що мовчать фаундери аутсорс-гігантів та кращі практики В2В продажів 2019

👔 Iventy UNIT.City: pro ščo movčať faundery autsors-gigantiv ta krašči praktyky V2V prodaživ 2019
Про що зазвичай мовчать фаундери аутсорс-гігантів SoftServe, Sigma Software та Innovecs? Чого вартував успіх? Скільки ґуль набили засновники компаній? Також дізнайся на зустрічі в UNIT.City ТОПові світові практики В2В продажів на реальних кейсах! 
Pro ščo zazvyčaj movčať faundery autsors-gigantiv SoftServe, Sigma Software ta Innovecs? Čogo vartuvav uspih? Skiľky ğuľ nabyly zasnovnyky kompanij? Takož diznajsja na zustriči v UNIT.City TOPovi svitovi praktyky V2V prodaživ na reaľnyh kejsah! 
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Четверті Hrabli Battle в UNIT.City | Битва аутсорс-титанів.. Україна — найкраща IT-аутсорсингова країна 2017 року. Наші аутсорс-компанії входять у ТОП-100 світу. Про що зазвичай мовчать фаундери аутсорс-гігантів SoftServe, Sigma Software та Innovecs? Чого вартував успіх? Скільки ґуль набили засновники компаній? Спікери. Тарас Кицмей, Co-Founder & Board Member SoftServe Валерій Красовський, CEO & Co-Founder Sigma Software Group Алекс Луцький, CEO & Founder Innovecs Модератор: Ольга Сафіна, VP of Employer Brand & PR Innovecs Час та місце. Коли: 11 жовтня (п’ятниця), 19:00 Де: UNIT.City, вул. Дорогожицька, 3 Квитки можна придбати за посиланням. UNIT.Sales Meetup #5 | Кращі практики В2В продажів 2019.. Плани продажів виконуються, а інші показники продуктивності невблаганно падають? Продавці не виправдовують очікування покупців? Дізнайся ТОПові світові практики В2В продажів на реальних кейсах! Спікери. Юрій Усов, партнер Miller Heiman Group в Україні та країнах СНД. Має більше 15 років досвіду в В2В продажах. Як консультант провідної світової компанії з покращення В2В продажів та сервісу, Юрій має великий досвід у трансформації продажів у широкому діапазоні B2B-галузей та розповість про дослідження кращих практик продажу 2019: Чому зростаючі показники продажів ще не означають успіх sales команди? Що таке вітер у спину в продажах та що робити, коли він не дме? Глобальні дослідження кращих практик продажів В2В 2019. Чому трансформації в продажах охоплюють компанії по всьому світу? ТОП-12 практик продажів, завдяки яким компанії світового класу демонструють найвищі результати. Данило Тонкопій, CEO & Founder Delfast Bikes. Данило також є засновником і керівником низки ІТ-проектів: Best.ua, X-Rift, SkyNet Mobile, Dreamcatcher та інших. Данило — успішній серійний підприємець, ментор, лектор. Він знає багато кейсів для побудови успішного бізнесу та розкаже: Як продавати технологічний товар із України по всьому світу? Продажі по каналах В2В. В2С, В2D і В2G. Що працює, що — ні. Кейс Продай себе: як зібрати $165 тисяч інвестицій. Кейс Як працювати з муніципальним клієнтом в іншій країні. Щоденні інструменти продавця. Модератор: Станіслав Шум, журналіст, блогер, один із провідних медіа-менеджерів України, генеральний директор компанії Top Lead. Час та місце. Коли: 29 вересня (вівторок), 19:00-21:00 Де: UNIT.City, вул. Дорогожицька, 3 Квитки можна придбати за посиланням. Читайте також про те, що в UNIT.City відкрили новий арт-обєкт Маяк з промінем в небо.
Реклама 👇 Замовити

Четверті Hrabli Battle в UNIT.City | Битва аутсорс-титанів

Україна — найкраща IT-аутсорсингова країна 2017 року. Наші аутсорс-компанії входять у ТОП-100 світу. Про що зазвичай мовчать фаундери аутсорс-гігантів SoftServe, Sigma Software та Innovecs? Чого вартував успіх? Скільки ґуль набили засновники компаній?

👔 Івенти UNIT.City: про що мовчать фаундери аутсорс-гігантів та кращі практики В2В продажів 2019 1

Спікери

 • Тарас Кицмей, Co-Founder & Board Member SoftServe
 • Валерій Красовський, CEO & Co-Founder Sigma Software Group
 • Алекс Луцький, CEO & Founder Innovecs

Модератор: Ольга Сафіна, VP of Employer Brand & PR Innovecs

Час та місце

Коли: 11 жовтня (п’ятниця), 19:00

Де: UNIT.City, вул. Дорогожицька, 3

Квитки можна придбати за посиланням.

UNIT.Sales Meetup #5 | Кращі практики В2В продажів 2019

Плани продажів виконуються, а інші показники продуктивності невблаганно падають? Продавці не виправдовують очікування покупців?

Дізнайся ТОПові світові практики В2В продажів на реальних кейсах!

👔 Івенти UNIT.City: про що мовчать фаундери аутсорс-гігантів та кращі практики В2В продажів 2019 2

Спікери

Юрій Усов, партнер Miller Heiman Group в Україні та країнах СНД. Має більше 15 років досвіду в В2В продажах. Як консультант провідної світової компанії з покращення В2В продажів та сервісу, Юрій має великий досвід у трансформації продажів у широкому діапазоні B2B-галузей та розповість про дослідження кращих практик продажу 2019:

 • Чому зростаючі показники продажів ще не означають успіх sales команди?
 • Що таке «вітер у спину» в продажах та що робити, коли він не дме?
 • Глобальні дослідження кращих практик продажів В2В 2019.
 • Чому трансформації в продажах охоплюють компанії по всьому світу?
 • ТОП-12 практик продажів, завдяки яким компанії світового класу демонструють найвищі результати.

Данило Тонкопій, CEO & Founder Delfast Bikes. Данило також є засновником і керівником низки ІТ-проектів: Best.ua, X-Rift, SkyNet Mobile, Dreamcatcher та інших. Данило — успішній серійний підприємець, ментор, лектор. Він знає багато кейсів для побудови успішного бізнесу та розкаже:

 • Як продавати технологічний товар із України по всьому світу?
 • Продажі по каналах В2В. В2С, В2D і В2G. Що працює, що — ні.
 • Кейс «Продай себе»: як зібрати $165 тисяч інвестицій.
 • Кейс «Як працювати з муніципальним клієнтом в іншій країні».
 • Щоденні інструменти продавця.

Модератор: Станіслав Шум, журналіст, блогер, один із провідних медіа-менеджерів України, генеральний директор компанії Top Lead.

Час та місце

Коли: 29 вересня (вівторок), 19:00-21:00

Де: UNIT.City, вул. Дорогожицька, 3

Квитки можна придбати за посиланням.

Читайте також про те, що в UNIT.City відкрили👔 Івенти UNIT.City: про що мовчать фаундери аутсорс-гігантів та кращі практики В2В продажів 2019 3🗼 UNIT.City розповів про плани на 2020 рік та запустив унікальний арт-об’єкт «Маяк» новий арт-об’єкт «Маяк» з промінем в небо.

Теґи: UNIT.city

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: