fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📚 Yakaboo.ua відкрив свою першу офлайн-книгарню у Києві

📚 Yakaboo.ua vidkryv svoju peršu oflajn-knygarnju u Kyjevi
В асортименті книгарні Yakaboo бестселерів художня література, сучасна українська проза, іноземна література, путівники, книжки про суспільство, саморозвиток, бізнес, економіку, виховання дітей, психологію, видання для дітей. Також є оригінальна література англійською мовою.
V asortymenti knygarni Yakaboo bestseleriv hudožnja literatura, sučasna ukraїnśka proza, inozemna literatura, putivnyky, knyžky pro suspiľstvo, samorozvytok, biznes, ekonomiku, vyhovannja ditej, psyhologiju, vydannja dlja ditej. Takož je oryginaľna literatura anglijśkoju movoju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. Сьогодні інтернет-книгарня Yakaboo відкриває власну книгарню у Головпоштамті за адресою вул. Хрещатик, 22. Це перший офлайн-магазин компанії, створений до 15-річчя з її дня народження. У книгарні можна придбати топи продажів та новинки книгарні, а також зручно забрати своє замовлення з сайту в центрі міста. Про магазин. В асортименті книгарні бестселерів художня література, сучасна українська проза, іноземна література, путівники, книжки про суспільство, саморозвиток, бізнес, економіку, виховання дітей, психологію, видання для дітей. Також є оригінальна література англійською мовою. Ми бачимо, що зараз в Україні недостатньо книгарень і більшість з них обмежені в асортименті. В основу ж нашої книгарні закладена унікальна бізнес-модель – клієнт отримує доступ до багатотисячного асортименту на 37 м². Книгарня бестселерів Yakaboo — це вікно у світ, де клієнт отримує все, що забажає. Іван Богдан. генеральний директор Yakaboo. У залі встановлено монітор з доступом до сайту магазину, де всі охочі можуть перевірити наявність книги, більше дізнатися про неї та відразу ж зробити замовлення на місці, за потреби звернувшись до консультантів. Читайте також про те, що український ПЕН склав список 100 найкращих книг української літератури – читайте.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо

Сьогодні інтернет-книгарня Yakaboo відкриває власну книгарню у Головпоштамті за адресою вул. Хрещатик, 22. Це перший офлайн-магазин компанії, створений до 15-річчя з її дня народження.

У книгарні можна придбати топи продажів та новинки книгарні, а також зручно забрати своє замовлення з сайту в центрі міста.

Yakaboo

Про магазин

В асортименті книгарні бестселерів художня література, сучасна українська проза, іноземна література, путівники, книжки про суспільство, саморозвиток, бізнес, економіку, виховання дітей, психологію, видання для дітей. Також є оригінальна література англійською мовою.

Ми бачимо, що зараз в Україні недостатньо книгарень і більшість з них обмежені в асортименті. В основу ж нашої книгарні закладена унікальна бізнес-модель – клієнт отримує доступ до багатотисячного асортименту на 37 м². Книгарня бестселерів Yakaboo — це вікно у світ, де клієнт отримує все, що забажає

Іван Богдан, генеральний директор Yakaboo

Yakaboo

У залі встановлено монітор з доступом до сайту магазину, де всі охочі можуть перевірити наявність книги, більше дізнатися про неї та відразу ж зробити замовлення на місці, за потреби звернувшись до консультантів.

Читайте також про те, що український ПЕН склав📚 Yakaboo.ua відкрив свою першу офлайн-книгарню у Києві 1📚 Український ПЕН склав список 100 найкращих книг української літератури – читайте список 100 найкращих книг української літератури – читайте.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Краще їх не відвідувати, бо можна натрапити на книги від роспропаганди Альпина. Друг мого ворога мій ворог_мудрість Укр споживача.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: