fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📲 Instagram представив месенджер Threads для спілкування з близькими друзями

📲 Instagram predstavyv mesendžer Threads dlja spilkuvannja z blyźkymy druzjamy
Відтепер керувати списком та спілкуватися з близькими друзями можна і в додатку Instagram, і в Threads.
Vidteper keruvaty spyskom ta spilkuvatysja z blyźkymy druzjamy možna i v dodatku Instagram, i v Threads.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Instagram оголосив про запуск Threads. Це окремий додаток для спілкування з користувачами зі списку близьких друзів. Сервіс дозволяє ділитися з ними фото та відео, stories та статусами. Що відомо. Списки близьких друзів зявилися в Instagram восени 2018 року. Під час створення stories користувач може обрати, хто її побачить – всі підписники або тільки зі списку близьких. Відтепер керувати списком та спілкуватися з близькими друзями можна і в додатку Instagram, і в Threads. Додаток Threads вже доступний для завантаження на iOS та на Android. Які основні функції. При запуску за замовчуванням відкривається камера, щоб користувач міг швидко зняти фото чи відео без фільтрів та поділитися ним з близькими друзями. У нижній частині екрана з камерою можна зберегти посилання на профілі друзів, з якими користувач ділиться чимось найчастіше. Другий екран – вхідні повідомлення від близьких друзів в Instagram. Threads підтримує групові чати, але всі його учасники повинні бути близькими друзями. Третій розділ – екран статусів. Користувач може обрати емодзі та одну з готових фраз для статусу або написати свій, а також час, протягом якого буде показуватися статус (від однієї до чотирьох годин). Доступний також режим автоматичного статусу, який оновлюється протягом дня в залежності від місцеперебування користувача (вдома, на роботі і так далі). В Instagram обіцяють не показувати та не зберігати точні координати користувачів. Нагадаємо, що Threads – це не перша спроба Instagram запустити окремий месенджер. У червні 2019 року компанія закрила додатки для обміну повідомленнями Direct, тестування якого почали в грудні 2017 року. Читайте також про те, що Visa, Mastercard та інші компанії можуть вийти з проєкту Libra від Facebook.
Реклама 👇 Замовити

Instagram оголосив про запуск Threads. Це окремий додаток для спілкування з користувачами зі списку близьких друзів. Сервіс дозволяє ділитися з ними фото та відео, stories та статусами.

Що відомо

Списки близьких друзів з’явилися в Instagram восени 2018 року. Під час створення stories користувач може обрати, хто її побачить – всі підписники або тільки зі списку близьких. Відтепер керувати списком та спілкуватися з близькими друзями можна і в додатку Instagram, і в Threads.

Instagram Threads

Додаток Threads вже доступний для завантаження на iOS та на Android.

Які основні функції

При запуску за замовчуванням відкривається камера, щоб користувач міг швидко зняти фото чи відео без фільтрів та поділитися ним з близькими друзями. У нижній частині екрана з камерою можна зберегти посилання на профілі друзів, з якими користувач ділиться чимось найчастіше.

Instagram Threads

Другий екран – вхідні повідомлення від близьких друзів в Instagram. Threads підтримує групові чати, але всі його учасники повинні бути близькими друзями.

Instagram Threads

Третій розділ – екран статусів. Користувач може обрати емодзі та одну з готових фраз для статусу або написати свій, а також час, протягом якого буде показуватися статус (від однієї до чотирьох годин). Доступний також режим автоматичного статусу, який оновлюється протягом дня в залежності від місцеперебування користувача (вдома, на роботі і так далі). В Instagram обіцяють не показувати та не зберігати точні координати користувачів.

Instagram Threads

Нагадаємо, що Threads – це не перша спроба Instagram запустити окремий месенджер. У червні 2019 року компанія закрила додатки для обміну повідомленнями Direct, тестування якого почали в грудні 2017 року.

Читайте також про те, що Visa, Mastercard та інші компанії можуть вийти📲 Instagram представив месенджер Threads для спілкування з близькими друзями 1🚫 Visa, Mastercard та інші компанії можуть вийти з проєкту Libra від Facebook – WSJ з проєкту Libra від Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: