fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔻ВР схвалила у першому читанні законопроект 1233: зменшення штрафів за порушення Трудового кодексу

🔻VR shvalyla u peršomu čytanni zakonoproekt 1233: zmenšennja štrafiv za porušennja Trudovogo kodeksu
За словами голови комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данили Гетманцева, штрафи, які були введені з 1 січня 2017 року, були спрямовані на те, аби вивести зарплати в конвертах. Однак зарплати досі у нас в конвертах, але сьогодні підприємцю краще сплатити хабар інспекції або взагалі покинути цю фірму та зареєструвати нову, ніж сплатити штраф у 120 тисяч грн.
Za slovamy golovy komitetu z pytań finansiv, podatkovoї ta mytnoї polityky Danyly Getmanceva, štrafy, jaki buly vvedeni z 1 sičnja 2017 roku, buly sprjamovani na te, aby vyvesty zarplaty v konvertah. Odnak zarplaty dosi u nas v konvertah, ale śogodni pidpryjemcju krašče splatyty habar inspekciї abo vzagali pokynuty cju firmu ta zarejestruvaty novu, niž splatyty štraf u 120 tysjač grn.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект 1233, який передбачає зменшення штрафів за порушення норм трудового законодавства України. Законопроект 1233 підтримали 288 народних депутатів (необхідно було 226 голосів). Що відомо про законопроект 1233. За словами голови комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данили Гетманцева, штрафи, які були введені з 1 січня 2017 року, були спрямовані на те, аби вивести зарплати в конвертах. Проте зарплати досі в конвертах, але підприємцю сьогодні краще сплатити хабар інспекції або взагалі покинути цю фірму та зареєструвати нову, ніж сплатити штраф у 120 тисяч грн. Зарплати в конвертах – це не сама проблема, а симптом тіньової економіки. Що передбачається. Письмове попередження замість штрафу у розмірі 30 мінімальних зарплат (понад 120 тисяч грн) – за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору, оформлення на неповний робочий час у разі  роботи повний робочий час, або виплати заробітну плату без нарахування та сплати єдиного внеску. Якщо порушення буде вчинено повторно протягом 365 днів, то до роботодавця застосовуватиметься штраф у 4 мінімальні зарплати. Також зменшується розмір штрафу за недопуск до перевірки цих питань до 8 мінімальних зарплат. 2 мінімальні зарплати – розмір штрафу за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, а також гарантій та пільг працівників, залучених до виконання обов’язків за законами України Про військовий обов’язок і військову службу, Про альтернативну (невійськову) службу, Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію. За інші порушення вимог трудового законодавства до роботодавців застосовуватиметься письмове попередження. Якщо порушення буде вчинено повторно протягом 365 днів, то до роботодавця застосовуватиметься штраф у розмірі мінімальної зарплати. Читайте також про те, що Верховна Рада ухвалила законопроект 1071 – відкрили космос для приватних компаній
Реклама 👇 Замовити

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект 1233, який передбачає зменшення штрафів за порушення норм трудового законодавства України.

Законопроект 1233 підтримали 288 народних депутатів (необхідно було 226 голосів).

законопроект 1233

Що відомо про законопроект 1233

За словами голови комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данили Гетманцева, штрафи, які були введені з 1 січня 2017 року, були спрямовані на те, аби вивести зарплати в конвертах. Проте зарплати досі в конвертах, але підприємцю сьогодні краще сплатити хабар інспекції або взагалі покинути цю фірму та зареєструвати нову, ніж сплатити штраф у 120 тисяч грн.

Зарплати в конвертах – це не сама проблема, а симптом тіньової економіки.

законопроект 1233

Що передбачається

Письмове попередження замість штрафу у розмірі 30 мінімальних зарплат (понад 120 тисяч грн) – за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору, оформлення на неповний робочий час у разі  роботи повний робочий час, або виплати заробітну плату без нарахування та сплати єдиного внеску.

Якщо порушення буде вчинено повторно протягом 365 днів, то до роботодавця застосовуватиметься штраф у 4 мінімальні зарплати.

Також зменшується розмір штрафу за недопуск до перевірки цих питань до 8 мінімальних зарплат.

2 мінімальні зарплати – розмір штрафу за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, а також гарантій та пільг працівників, залучених до виконання обов’язків за законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

За інші порушення вимог трудового законодавства до роботодавців застосовуватиметься письмове попередження. Якщо порушення буде вчинено повторно протягом 365 днів, то до роботодавця застосовуватиметься штраф у розмірі мінімальної зарплати.

Читайте також про те, що Верховна Рада ухвалила🔻ВР схвалила у першому читанні законопроект 1233: зменшення штрафів за порушення Трудового кодексу 1🚀 Верховна Рада ухвалила законопроект 1071 – відкрили космос для приватних компаній законопроект 1071 – відкрили космос для приватних компаній

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: