fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚀 Верховна Рада ухвалила законопроект 1071 – відкрили космос для приватних компаній

🚀 Verhovna Rada uhvalyla zakonoproekt 1071 – vidkryly kosmos dlja pryvatnyh kompanij
Законопроект 1071 дозволяє приватним компаніям вести космічну діяльність, наприклад, запускати ракети в космос.
Zakonoproekt 1071 dozvoljaje pryvatnym kompanijam vesty kosmičnu dijaľnisť, napryklad, zapuskaty rakety v kosmos.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроект 1071. Він дозволяє приватним компаніям вести космічну діяльність, наприклад, запускати ракети в космос. Що відомо про законопроект 1071. Важлива зміна – це скасування обовязкового ліцензування діяльності в космічній галузі. Відтепер компаніям потрібно декларувати роботу в цій сфері в Державному космічному агентстві (ДКА). Більше не потрібен дозвіл для ведення переговорів з іноземними компаніями щодо виробництва, застосування, експорту, реекспорту та імпорту космічної техніки та технологій, а також дослідження космосу та запуску космічних апаратів. Однак компаніям все одно потрібно повідомляти ДКА про переговори та контракти, а відомство буде реєструвати ці повідомлення. Думки про законопроект 1071. У розробці законопроекту брали участь топ-менеджери американської компанії Firefly Aerospace з R&D у Дніпрі: її власник Максим Поляков та голова юридичного департаменту групи Ноосфера Юрій Забіяка. Як розповів Забіяка в інтервю Ліга.Tech, головна перевага закону – можливість створювати ракети в Україні та хороші можливості для експорту продукції. Поляков розповів, що для Firefly Aerospace законопроект розширить можливість повного циклу виробництва двигунів. Також компанія зможе проводити випробування в Україні. Читайте також про те, що Кабмін запускає тестування iDoc – система електронного документообігу.
Реклама 👇 Замовити

Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроект 1071. Він дозволяє приватним компаніям вести космічну діяльність, наприклад, запускати ракети в космос.

Що відомо про законопроект 1071

Важлива зміна – це скасування обов’язкового ліцензування діяльності в космічній галузі. Відтепер компаніям потрібно декларувати роботу в цій сфері в Державному космічному агентстві (ДКА).

законопроект 1071

Більше не потрібен дозвіл для ведення переговорів з іноземними компаніями щодо виробництва, застосування, експорту, реекспорту та імпорту космічної техніки та технологій, а також дослідження космосу та запуску космічних апаратів.

Однак компаніям все одно потрібно повідомляти ДКА про переговори та контракти, а відомство буде реєструвати ці повідомлення.

Думки про законопроект 1071

У розробці законопроекту брали участь топ-менеджери американської компанії Firefly Aerospace з R&D у Дніпрі: її власник Максим Поляков та голова юридичного департаменту групи «Ноосфера» Юрій Забіяка.

Як розповів Забіяка в інтерв’ю Ліга.Tech, головна перевага закону – можливість створювати ракети в Україні та хороші можливості для експорту продукції.

законопроект 1071

Поляков розповів, що для Firefly Aerospace законопроект розширить можливість повного циклу виробництва двигунів. Також компанія зможе проводити випробування в Україні.

Читайте також про те, що Кабмін запускає🚀 Верховна Рада ухвалила законопроект 1071 – відкрили космос для приватних компаній 1📄 Кабмін запускає тестування iDoc – система електронного документообігу тестування iDoc – система електронного документообігу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: