fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⚖️ Запустили платформу «Свої люди», де юристи безкоштовно допомагатимуть ЗМІ та ГО

⚖️ Zapustyly platformu «Svoї ljudy», de jurysty bezkoštovno dopomagatymuť ZMI ta GO
Bihus.Info запустили платформу «Свої люди», яка допоможе редакціям та громадським організаціям отримати кваліфіковану юридичну допомогу – від консультацій до захисту в суді.
Bihus.Info zapustyly platformu «Svoї ljudy», jaka dopomože redakcijam ta gromadśkym organizacijam otrymaty kvalifikovanu jurydyčnu dopomogu – vid konsuľtacij do zahystu v sudi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Свої люди – це платформа, де журналісти та активісти зможуть отримати безкоштовну юридичну допомогу. Сервіс створили Bihus.Info.  Сайт-платформа працює за принципом вам допомагають, Bihus.Info платить. На ньому можна знайти контакти юристів у своєму місті та отримати кваліфіковану підтримку – від консультацій і правового аналізу корупційних схем до супроводу справ в судах і захисту журналістів та активістів. Як отримати допомогу. описати проблему через кнопку Отримати допомогу на сайті - тоді юриста(ку) для вас оберуть менеджери платформи; обрати одного з юристів(ок) на сайті та звернутись за консультацією/супроводом/захистом напряму. Які задачі допоможуть вирішити. краще розібратися у тому чи іншому питанні, отримати експертизу досвідчених юристів з різних галузей права; забезпечити підтримку у судах різних інстанцій; допомогти у складанні усіх необхідних документів: заяв, звернень, скарг, тощо; за необхідності скористатись захистом адвокатів. За свої послуги усі залучені юристи отримають відповідну винагороду. Можливість долучитись для нових юристів також передбачена (для цього потрібно натиснути на кнопку Я юрист на сайті і заповнити відповідну форму). Читайте також про те, що Кабмін запускає тестування IDoc – система електронного документообігу.
Реклама 👇 Замовити

«Свої люди» – це платформа, де журналісти та активісти зможуть отримати безкоштовну юридичну допомогу. Сервіс створили Bihus.Info. 

Сайт-платформа працює за принципом «вам допомагають, Bihus.Info платить». На ньому можна знайти контакти юристів у своєму місті та отримати кваліфіковану підтримку – від консультацій і правового аналізу корупційних схем до супроводу справ в судах і захисту журналістів та активістів.

⚖️ Запустили платформу «Свої люди», де юристи безкоштовно допомагатимуть ЗМІ та ГО 1

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Як отримати допомогу

  • описати проблему через кнопку «Отримати допомогу» на сайті – тоді юриста(ку) для вас оберуть менеджери платформи;
  • обрати одного з юристів(ок) на сайті та звернутись за консультацією/супроводом/захистом напряму.

⚖️ Запустили платформу «Свої люди», де юристи безкоштовно допомагатимуть ЗМІ та ГО 2

Які задачі допоможуть вирішити

  • краще розібратися у тому чи іншому питанні, отримати експертизу досвідчених юристів з різних галузей права;
  • забезпечити підтримку у судах різних інстанцій;
  • допомогти у складанні усіх необхідних документів: заяв, звернень, скарг, тощо;
  • за необхідності скористатись захистом адвокатів.

⚖️ Запустили платформу «Свої люди», де юристи безкоштовно допомагатимуть ЗМІ та ГО 3

За свої послуги усі залучені юристи отримають відповідну винагороду. Можливість долучитись для нових юристів також передбачена (для цього потрібно натиснути на кнопку «Я юрист» на сайті і заповнити відповідну форму).

Читайте також про те, що Кабмін запускає⚖️ Запустили платформу «Свої люди», де юристи безкоштовно допомагатимуть ЗМІ та ГО 4📄 Кабмін запускає тестування iDoc – система електронного документообігу тестування IDoc – система електронного документообігу.

Теґи: закони

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: