fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨‍💻 Директор з публічної політики Google проведе у Києві лекцію про штучний інтелект

👨‍💻 Dyrektor z publičnoї polityky Google provede u Kyjevi lekciju pro štučnyj intelekt
Розмова з Вілсоном Вайтом (директор з питань державної політики та урядових відносин у Google) буде зосереджена на можливостях, що пропонуються поширенню технологій штучного інтелекту, а також етичному розвитку та застосуванню технології ШІ.
Rozmova z Vilsonom Vajtom (dyrektor z pytań deržavnoї polityky ta urjadovyh vidnosyn u Google) bude zoseredžena na možlyvostjah, ščo proponujuťsja pošyrennju tehnologij štučnogo intelektu, a takož etyčnomu rozvytku ta zastosuvannju tehnologiї ŠI.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Штучний інтелект каталізує глибокі зміни в повсякденному житті людей, бізнесі та державах. Він може позитивно впливати на суспільство, оскільки допомагає вирішувати суспільні проблеми, починаючи від здоровя та харчування до рівності та включення. Розмова з Вілсоном Вайтом (директор з питань державної політики та урядових відносин у Google) буде зосереджена на можливостях, що пропонуються поширенню технологій штучного інтелекту, а також етичному розвитку та застосуванню технології ШІ. Хто спікер. Вілсон Л. Вайт – директор з питань державної політики та урядових відносин у Google. Він також відповідає за управління стратегіями публічної політики компанії щодо нових технологій, таких як штучний інтелект, віртуальна реальність, FinTech і IoT. Також Вілсон представляє винахідників та консультує стартапи. Модератор. Кордел Картер, виконавчий директор програми Сократа Інституту Аспен (США). Більше дізнатися про захід можна на сторінці у Facebook. Читайте також про те, що Fedoriv та Spiilka створили бренд цифрової держави Дія.
Реклама 👇 Замовити

Штучний інтелект каталізує глибокі зміни в повсякденному житті людей, бізнесі та державах. Він може позитивно впливати на суспільство, оскільки допомагає вирішувати суспільні проблеми, починаючи від здоров’я та харчування до рівності та включення.

Розмова з Вілсоном Вайтом (директор з питань державної політики та урядових відносин у Google) буде зосереджена на можливостях, що пропонуються поширенню технологій штучного інтелекту, а також етичному розвитку та застосуванню технології ШІ.

штучний інтелект

Хто спікер

Вілсон Л. Вайт – директор з питань державної політики та урядових відносин у Google. Він також відповідає за управління стратегіями публічної політики компанії щодо нових технологій, таких як штучний інтелект, віртуальна реальність, FinTech і IoT. Також Вілсон представляє винахідників та консультує стартапи.

Модератор

Кордел Картер, виконавчий директор програми Сократа Інституту Аспен (США).

Більше дізнатися про захід можна на сторінці у Facebook.

Читайте також про те, що Fedoriv та Spiilka створили👨‍💻 Директор з публічної політики Google проведе у Києві лекцію про штучний інтелект 1📱 Fedoriv та Spiilka створили бренд цифрової держави «Дія»: як виглядає «держава у смартфоні» (відео) бренд цифрової держави «Дія».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: