fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎭 Український фестиваль «ГогольFest» потрапив у топ-5 найкращих фестів Європи

🎭 Ukraїnśkyj festyvaľ «GogoľFest» potrapyv u top-5 najkraščyh festiv Jevropy
Міжнародне журі відзначило, що «ГогольFest» – це не просто фестиваль в одному місті, але повноцінний мистецький рух, який формують різні фестивальні платформи та напрямки у всій країні.
Mižnarodne žuri vidznačylo, ščo «GogoľFest» – ce ne prosto festyvaľ v odnomu misti, ale povnocinnyj mystećkyj ruh, jakyj formujuť rizni festyvaľni platformy ta naprjamky u vsij kraїni.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  ГогольFest став одним з пяти переможців європейської премії EFFE Awards 2019–2020. Про це повідомляє Радіо Свобода. Чому визнали найкращим. Міжнародне журі відзначило, що це не просто фестиваль в одному місті, але повноцінний мистецький рух, який формують різні фестивальні платформи та напрямки у всій країні. Мистецтво відкриває нам шлях у майбутнє, яке, сподіваюсь, буде прекрасним. Влад Троїцький. президент фестивалю сучасного мистецтва ГогольFest. Які ще переможці EFFE 2019–2020:. Festival Deltebre Dansa, Дельтебре, Іспанія Welcome to The Village, Леуварден, Нідерланди Conrad Festival, Варшава, Польща Førde Traditional and World Music Festival, Форді, Норвегія Про фестиваль. ГогольFest – міжнародний фестиваль, який протягом 10 років проходив у Києві. Останні два роки фестиваль переїхав у Маріуполі. Відомий на всю країну захід змінив концепцію і запустив локальні культурні фестивалі міжнародного рівня в різних містах України. За час існування на 13 локаціях у трьох містах відбулося чотири тисячі подій, у яких взяли участь 20,5 тисяч українських та 1200 закордонних митців.
Реклама 👇 Замовити

«ГогольFest» став одним з п’яти переможців європейської премії EFFE Awards 2019–2020.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

ГогольFest

Чому визнали найкращим

Міжнародне журі відзначило, що це не просто фестиваль в одному місті, але повноцінний мистецький рух, який формують різні фестивальні платформи та напрямки у всій країні.

Мистецтво відкриває нам шлях у майбутнє, яке, сподіваюсь, буде прекрасним

Влад Троїцький, президент фестивалю сучасного мистецтва «ГогольFest»

Які ще переможці EFFE 2019–2020:

  • Festival Deltebre Dansa, Дельтебре, Іспанія
  • Welcome to The Village, Леуварден, Нідерланди
  • Conrad Festival, Варшава, Польща
  • Førde Traditional and World Music Festival, Форді, Норвегія

ГогольFest

Про фестиваль

«ГогольFest» – міжнародний фестиваль🎭 Український фестиваль «ГогольFest» потрапив у топ-5 найкращих фестів Європи 1ГогольFest: голова Гоголя на Південному вокзалі та арт-потяг, який протягом 10 років проходив у Києві. Останні два роки фестиваль переїхав у Маріуполі. Відомий на всю країну захід змінив концепцію і запустив локальні культурні фестивалі міжнародного рівня в різних містах України. За час існування на 13 локаціях у трьох містах відбулося чотири тисячі подій, у яких взяли участь 20,5 тисяч українських та 1200 закордонних митців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: