fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Fedoriv та Spiilka створили бренд цифрової держави «Дія»: як виглядає «держава у смартфоні» (відео)

📱 Fedoriv ta Spiilka stvoryly brend cyfrovoї deržavy «Dija»: jak vygljadaje «deržava u smartfoni» (video)
За словами Федоріва, команда проєкту мріє створити зручну та швидку цифрову державу у світі. «Держава у смартфоні» зможе вивільнити мільярди хвилин життя своїх громадян для більш приємних і корисних справ, зберегти їх нерви та виключити корупцію.
Za slovamy Fedoriva, komanda projektu mrije stvoryty zručnu ta švydku cyfrovu deržavu u sviti. «Deržava u smartfoni» zmože vyviľnyty miľjardy hvylyn žyttja svoїh gromadjan dlja biľš pryjemnyh i korysnyh sprav, zberegty їh nervy ta vyključyty korupciju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Держава у смартфоні. Сьогодні в Україні представляють бренд держави у смартфоні, який отримав назву Дія. Розробкою займалися FEDORIV AGENCY спільно зі Spiilka Design Büro. Про це розповів на своїй сторінці у Facebook Андрій Федорів. Що відомо. Додаток та сайт обєднають у єдиному електронному вікні всі послуги, які надає держава громадянам і бізнесу. Дія зможе максимально спростити та прискорити будь-яку взаємодію людини з державою, зробивши максимум процесів електронними та автоматичними, щоб чиновник взагалі особисто не впливав на термін отримання довідки або видачу дозволу. https://www.facebook.com/andriy.fedoriv/videos/10156857119188198/ Держава у смартфоні – плани. За словами Федоріва, команда проєкту мріє створити зручну та швидку цифрову державу у світі, яке зможе вивільнити мільярди хвилин життя своїх громадян для більш приємних і корисних справ, зберегти їхні нерви та виключити корупцію. Наша роль у проєкті не тільки розробка позиціювання, імені, дизайну, шрифтів, інтерфейсів і комунікаційних рішень. Ми виступаємо адвокатом споживача і намагаємося максимально спрощувати та скорочувати процеси, переводячи їх з державного на людський, змінюючи та проектуючи досвід споживача.. Андрій Федорів. . Наприклад, за допомогою наївних запитань та здорового глузду кількість полів для заповнення під час реєстрації ФОП онлайн вдалося скоротити з 58 до 12. Коли запрацює держава у смартфоні. Додаток, сайт та перші сервіси стануть доступні онлайн вже у найближчі місяці, їхній список буде постійно розширюватися. Якщо ви хочете стати одним з тестувальників бета-версії або першими дізнаватися про новини проекту можна завітати на сайт – plan.diia.gov.ua. Він запрацює у найближчі години. Більше інформації повідомлять сьогодні о 16:00. Трансляцію можна буде подивитися на сайті. Читайте також про те, чим займатиметься Міністерство цифрової трансформації.
Реклама 👇 Замовити

«Держава у смартфоні»

Сьогодні в Україні представляють бренд «держави у смартфоні», який отримав назву «Дія». Розробкою займалися FEDORIV AGENCY спільно зі Spiilka Design Büro.

Про це розповів на своїй сторінці у Facebook Андрій Федорів.

держава у смартфоні

Що відомо

Додаток та сайт об’єднають у єдиному електронному вікні всі послуги, які надає держава громадянам і бізнесу. «Дія» зможе максимально спростити та прискорити будь-яку взаємодію людини з державою, зробивши максимум процесів електронними та автоматичними, щоб чиновник взагалі особисто не впливав на термін отримання довідки або видачу дозволу.

«Держава у смартфоні» – плани

За словами Федоріва, команда проєкту мріє створити зручну та швидку цифрову державу у світі, яке зможе вивільнити мільярди хвилин життя своїх громадян для більш приємних і корисних справ, зберегти їхні нерви та виключити корупцію.

Наша роль у проєкті не тільки розробка позиціювання, імені, дизайну, шрифтів, інтерфейсів і комунікаційних рішень. Ми виступаємо «адвокатом споживача» і намагаємося максимально спрощувати та скорочувати процеси, переводячи їх з державного на людський, змінюючи та проектуючи досвід споживача.

Андрій Федорів

дія

Наприклад, за допомогою «наївних запитань» та здорового глузду кількість полів для заповнення під час реєстрації ФОП онлайн вдалося скоротити з 58 до 12.

Коли запрацює «держава у смартфоні»

Додаток, сайт та перші сервіси стануть доступні онлайн вже у найближчі місяці, їхній список буде постійно розширюватися.

держава у смартфоні

Якщо ви хочете стати одним з тестувальників бета-версії або першими дізнаватися про новини проекту можна завітати на сайт – plan.diia.gov.ua. Він запрацює у найближчі години.

Більше інформації повідомлять сьогодні о 16:00. Трансляцію можна буде подивитися на сайті.

Читайте також про те, чим займатиметься📱 Fedoriv та Spiilka створили бренд цифрової держави «Дія»: як виглядає «держава у смартфоні» (відео) 1📱 Держава у смартфоні: Кабмін визначив діяльність Міністерства цифрової трансформації Міністерство цифрової трансформації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: