fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🇺🇦 «Держава у смартфоні» – бренд «Дія», Smart-ID, легалізація криптовалюти та основні цілі Міністерства

🇺🇦 «Deržava u smartfoni» – brend «Dija», Smart-ID, legalizacija kryptovaljuty ta osnovni cili Ministerstva
До кінця року запуститься SmartID, до якого зможуть отримати доступ близько 10 млн українців. Також планується легалізація криптовалюти.
Do kincja roku zapustyťsja SmartID, do jakogo zmožuť otrymaty dostup blyźko 10 mln ukraїnciv. Takož planujeťsja legalizacija kryptovaljuty.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  📱 Держава у смартфоні. В Україні зявиться веб-портал і мобільний додаток Дія, над яким працюють у рамках створення бренду цифрової держави. ❓ Що відомо. Додаток та сайт об’єднають у єдиному електронному вікні всі послуги, які надає держава громадянам і бізнесу. Дія зможе максимально спростити та прискорити будь-яку взаємодію людини з державою. За словами авторів, команда проєкту мріє створити зручну та швидку цифрову державу у світі, яке зможе вивільнити мільярди хвилин життя своїх громадян для більш приємних і корисних справ, зберегти їхні нерви та виключити корупцію. https://www.facebook.com/andriy.fedoriv/videos/10156857119188198/ 🇺🇦 Які функції доступні. оформити ФОП за 10 хвилин; скористатися електронним кабінетом громадянина, де зможе відстежувати всі дані, які держава про нього має додаток оцифрує сотні держпослуг; дозволить отримати ліцензії та дозволи онлайн; забезпечить підзвітність влади; забезпечить цифрові медичні послуги тощо. ⏰ Коли запрацює додаток Дія. Додаток, сайт та перші сервіси стануть доступні онлайн вже у найближчі місяці, їхній список буде постійно розширюватися. Якщо ви хочете стати одним з тестувальників бета-версії або першими дізнаватися про новини проекту можна завітати на сайт – plan.diia.gov.ua. 💳 Smart-ID. Федоров розповів, що до кінця року запуститься Smart-ID, до якого зможуть отримати доступ близько 10 млн українців. Це має значно полегшати ідентифікацію громадян. 💸 Легалізація криптовалюти. Люди, які займаються криптовалютою повинні вийти з сірої зони та почати платити податки. Це потрібно визначити для того, щоб у перспективі держава могла заробляти з трейдерів криптовалюти. Михайло Федоров. . 📌 Держава у смартфоні – основні цілі. під’єднати всі міста України до мобільного зв’язку та інтернету; збільшити долю ІТ до 10% у ВВП країни; відкрити сто публічних цифрових послуг для громадян та бізнесу; навчити цифровим навичкам близько 6 млн українців. Читайте також про те, чим займатиметься Міністерство цифрової трансформації.
Реклама 👇 Замовити

📱 «Держава у смартфоні»

В Україні з’явиться веб-портал і мобільний додаток «Дія», над яким працюють у рамках створення бренду цифрової держави.

🇺🇦 «Держава у смартфоні» – бренд «Дія», Smart-ID, легалізація криптовалюти та основні цілі Міністерства 1

❓ Що відомо

Додаток та сайт об’єднають у єдиному електронному вікні всі послуги, які надає держава громадянам і бізнесу. «Дія» зможе максимально спростити та прискорити будь-яку взаємодію людини з державою.

За словами авторів, команда проєкту мріє створити зручну та швидку цифрову державу у світі, яке зможе вивільнити мільярди хвилин життя своїх громадян для більш приємних і корисних справ, зберегти їхні нерви та виключити корупцію.

🇺🇦 Які функції доступні

  • оформити ФОП за 10 хвилин;
  • скористатися електронним кабінетом громадянина, де зможе відстежувати всі дані, які держава про нього має
  • додаток оцифрує сотні держпослуг;
  • дозволить отримати ліцензії та дозволи онлайн;
  • забезпечить підзвітність влади;
  • забезпечить цифрові медичні послуги тощо.

🇺🇦 «Держава у смартфоні» – бренд «Дія», Smart-ID, легалізація криптовалюти та основні цілі Міністерства 2

⏰ Коли запрацює додаток «Дія»

Додаток, сайт та перші сервіси стануть доступні онлайн вже у найближчі місяці, їхній список буде постійно розширюватися. Якщо ви хочете стати одним з тестувальників бета-версії або першими дізнаватися про новини проекту можна завітати на сайт – plan.diia.gov.ua.

💳 Smart-ID

Федоров розповів, що до кінця року запуститься Smart-ID, до якого зможуть отримати доступ близько 10 млн українців. Це має значно полегшати ідентифікацію громадян.

💸 Легалізація криптовалюти

Люди, які займаються криптовалютою повинні вийти з «сірої зони» та почати платити податки. Це потрібно визначити для того, щоб у перспективі держава могла заробляти з трейдерів криптовалюти

Михайло Федоров

🇺🇦 «Держава у смартфоні» – бренд «Дія», Smart-ID, легалізація криптовалюти та основні цілі Міністерства 3криптовалюти” width=”1049″ height=”701″>

📌 «Держава у смартфоні» – основні цілі

  • під’єднати всі міста України до мобільного зв’язку та інтернету;
  • збільшити долю ІТ до 10% у ВВП країни;
  • відкрити сто публічних цифрових послуг для громадян та бізнесу;
  • навчити цифровим навичкам близько 6 млн українців.

Читайте також про те, чим займатиметься🇺🇦 «Держава у смартфоні» – бренд «Дія», Smart-ID, легалізація криптовалюти та основні цілі Міністерства 4📱 Держава у смартфоні: Кабмін визначив діяльність Міністерства цифрової трансформації Міністерство цифрової трансформації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: