fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎧 Amazon показав на презентації аналог AirPods, розумне кільце і оновлену Alexa з голосами зірок

🎧 Amazon pokazav na prezentaciї analog AirPods, rozumne kiľce i onovlenu Alexa z golosamy zirok
Першою запрошеною зіркою став американський актор Семюель Л. Джексон. Спеціально для його фанатів в Alexa з'явиться два режими з голосом актора – з нецензурною лексикою та без. У 2020 році з'являться голоси інших відомих людей.
Peršoju zaprošenoju zirkoju stav amerykanśkyj aktor Semjueľ L. Džekson. Speciaľno dlja jogo fanativ v Alexa z'javyťsja dva režymy z golosom aktora – z necenzurnoju leksykoju ta bez. U 2020 roci z'javljaťsja golosy inšyh vidomyh ljudej.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Amazon представила ряд нових гаджетів на великій осінній презентації. Про це повідомляється у блозі компанії. Echo Buds. Amazon показав перші бездротові навушники Echo Buds. У них використовується технологія заглушки від шуму від компанії Bose, яку можна активувати і деактивувати подвійним натисканням по навушнику. Echo Buds підтримують роботу з голосовими помічниками Google Assistant і Siri, активація відбувається через довгий тап по навушнику. Alexa також підтримується. Девайс працює пять годин без підзарядки і до 20 годин при зарядці у кейсі. Вартість навушників – $129, продажі почнуться на Різдво. Echo Loop. Також компанія представила розумне кільце Echo Loop з двома мікрофонами, які активуються за допомогою кнопки на основі пристрою. Воно підключається до смартфону і може керувати домашніми пристроями Echo. Усередині кільця вбудований механізм зворотного звязку за допомогою вібрації, який попереджає про повідомлення, що приходять на смартфон. Вартість – $129,99. Alexa. Amazon оновила голосовий помічник Alexa. Тепер він може розмовляти голосами зірок. На відміну від інших голосових помічників, Alexa не використовує заздалегідь записані фрази. Замість цього вбудована нейромережа буде відтворювати чужі голоси, у тому числі зірок. https://www.youtube.com/watch?v=DlOa9eP8hiw Першою запрошеною зіркою став американський актор Семюель Л. Джексон. Спеціально для його фанатів в Alexa зявиться два режими з голосом актора – з нецензурною лексикою та без. У 2020 році зявляться голоси інших відомих людей. Читайте також про те, що Facebook планує створити 3D модель планети LiveMaps – віртуальна телепортація та AR-окуляри.
Реклама 👇 Замовити

Компанія Amazon представила ряд нових гаджетів на великій осінній презентації.

Про це повідомляється у блозі компанії.

Echo Buds

Amazon показав перші бездротові навушники Echo Buds. У них використовується технологія заглушки від шуму від компанії Bose, яку можна активувати і деактивувати подвійним натисканням по навушнику. Echo Buds підтримують роботу з голосовими помічниками Google Assistant і Siri, активація відбувається через довгий тап по навушнику. Alexa також підтримується.

Amazon

Девайс працює п’ять годин без підзарядки і до 20 годин при зарядці у кейсі. Вартість навушників – $129, продажі почнуться на Різдво.

Echo Loop

Також компанія представила розумне кільце Echo Loop з двома мікрофонами, які активуються за допомогою кнопки на основі пристрою. Воно підключається до смартфону і може керувати домашніми пристроями Echo. Усередині кільця вбудований механізм зворотного зв’язку за допомогою вібрації, який попереджає про повідомлення, що приходять на смартфон. Вартість – $129,99.

Amazon

Alexa

Amazon оновила голосовий помічник Alexa. Тепер він може розмовляти голосами зірок. На відміну від інших голосових помічників, Alexa не використовує заздалегідь записані фрази. Замість цього вбудована нейромережа буде відтворювати чужі голоси, у тому числі зірок.

Першою запрошеною зіркою став американський актор Семюель Л. Джексон. Спеціально для його фанатів в Alexa з’явиться два режими з голосом актора – з нецензурною лексикою та без. У 2020 році з’являться голоси інших відомих людей.

Читайте також про те, що Facebook планує створити🎧 Amazon показав на презентації аналог AirPods, розумне кільце і оновлену Alexa з голосами зірок 1🗺️ Facebook планує створити 3D модель планети LiveMaps – віртуальна телепортація та AR-окуляри 3D модель планети LiveMaps – віртуальна телепортація та AR-окуляри.

Теґи: Amazon

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: