fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏢 Інноваційний центр Промприлад веде переговори з глобальними компаніями щодо розміщення офісів в Україні

🏢 Innovacijnyj centr Promprylad vede peregovory z globaľnymy kompanijamy ščodo rozmiščennja ofisiv v Ukraїni
Промприлад. Реновація знаходиться на території старого заводу та працює на перетині чотирьох напрямків розвитку регіону: нової економіки та урбаністики, сучасного мистецтва та освіти.
Promprylad. Renovacija znahodyťsja na terytoriї starogo zavodu ta pracjuje na peretyni čotyŕoh naprjamkiv rozvytku regionu: novoї ekonomiky ta urbanistyky, sučasnogo mystectva ta osvity.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Франківський інноваційний центр Промприлад веде переговори з американськими компаніями на кшталт Amazon щодо розміщення офісу в Україні. Про це в інтервю LIGA.net розповів інвестор центру Юрій Філюк. Amazon або інша глобальна компанія в Україні. В інноваційному центрі буде R&D-центр, великий готель, фудмаркет, центр мистцетва та багато іншого. 40% офісних приміщень займатимуть інноваційні компанії, серед яких буде також декілька іміджевих офісів. Один ми хочемо віддати в ідеалі українському стартапу, який виходить на зовнішні глобальні ринки а-ля PetCube, Ring і т.п. Інший – глобальної компанії, яка зайде до нас. З Amazon ведемо переговори. Юрій Філюк. . Про інноваційний центр. Промприлад. Реновація працює на перетині чотирьох напрямків розвитку регіону: нової економіки та урбаністики, сучасного мистецтва та освіти та знаходиться на території старого заводу. Читайте також про те, що UNIT.City запустив продаж житла UNIT.Home: вартість, концепція та терміни здачі.
Реклама 👇 Замовити

Франківський інноваційний центр Промприлад веде переговори з американськими компаніями на кшталт Amazon щодо розміщення офісу в Україні.

Про це в інтерв’ю LIGA.net розповів інвестор центру Юрій Філюк.

Amazon або інша глобальна компанія в Україні

В інноваційному центрі буде R&D-центр, великий готель, фудмаркет, центр мистцетва та багато іншого. 40% офісних приміщень займатимуть інноваційні компанії, серед яких буде також декілька іміджевих офісів.

промприлад

Один ми хочемо віддати в ідеалі українському стартапу, який виходить на зовнішні глобальні ринки а-ля PetCube, Ring і т.п. Інший – глобальної компанії, яка зайде до нас. З Amazon ведемо переговори

Юрій Філюк

Про інноваційний центр

Промприлад. Реновація працює на перетині чотирьох напрямків розвитку регіону: нової економіки та урбаністики, сучасного мистецтва та освіти та знаходиться на території старого заводу.

amazon

Читайте також про те, що UNIT.City запустив🏢 Інноваційний центр Промприлад веде переговори з глобальними компаніями щодо розміщення офісів в Україні 1🏠 UNIT.City запустив продаж житла UNIT.Home: вартість, концепція та терміни здачі продаж житла UNIT.Home: вартість, концепція та терміни здачі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: