fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📜 Дивіться трейлер фільму «Ціна правди» про Гарета Джонса, який викрив правду про Голодомор

📜 Dyviťsja trejler fiľmu «Cina pravdy» pro Gareta Džonsa, jakyj vykryv pravdu pro Golodomor
Вийшов трейлер фільму “Ціна правда” про журналіста Ґарета Джонса, який у 1933 році вирушив до Радянського Союзу, щоб викрити правду про злочини сталінського режиму та Голодомор в Україні.  
Vyjšov trejler fiľmu “Cina pravda” pro žurnalista Ğareta Džonsa, jakyj u 1933 roci vyrušyv do Radjanśkogo Sojuzu, ščob vykryty pravdu pro zločyny stalinśkogo režymu ta Golodomor v Ukraїni.  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. Представили трейлер історичного трилеру Ціна правди про журналіста Ґарета Джонса, який у 1933 році вирушив до Радянського Союзу, щоб викрити правду про злочини сталінського режиму та Голодомор в Україні. Режисером стрічки виступила польська режисерка та номінантка на премію Оскар Аґнєшка Голланд. Відео. https://www.youtube.com/watch?v=at21Noa_9kE&feature=youtu.be Стрічка спільного виробництва України (Kinorob за підтримки Державного агентства України з питань кіно), Польщі (Film Produkcja за підтримки Polish Film Institute) та Великої Британії (Jones Boy Film). Деталі про фільм Ціна правди. Консультантом проєкту став Тімоті Снайдер – американський історик та письменник, професор Єльського університету - який у своїй монографії Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним обґрунтував тезу про те, що радянський та нацистський режими знищили близько 14 млн мешканців на території України, Польщі, Білорусі, Прибалтики та в західних областях Росії. Днями фільм отримав головну нагороду 44 Фестивалю польських художніх фільмів Золоті Леви, де зірвав оплески стоячи. https://twitter.com/LDzierzak/status/1173905052878159872 Раніше глядачам був презентований фрагмент фільму, який був ексклюзивно опублікований виданням Variety. https://www.youtube.com/watch?v=vN6hKp8K-Kw Фільм знімали в Україні, Польщі та Шотландії. В Україні зйомки проходили на найбільшій площі Європи у Харкові, яку на деякий час спеціально закрили для жителів та гостей міста. Коли вийде. Прем’єра історичного трилера в Україні відбудеться 28 листопада 2019 року. Читайте також про те, хто став номінантом Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо

Представили трейлер історичного трилеру «Ціна правди» про журналіста Ґарета Джонса, який у 1933 році вирушив до Радянського Союзу, щоб викрити правду про злочини сталінського режиму та Голодомор в Україні.

Режисером стрічки виступила польська режисерка та номінантка на премію «Оскар» Аґнєшка Голланд.

Ціна правди

Відео

Стрічка спільного виробництва України (Kinorob за підтримки Державного агентства України з питань кіно), Польщі (Film Produkcja за підтримки Polish Film Institute) та Великої Британії (Jones Boy Film).

Деталі про фільм «Ціна правди»

Консультантом проєкту став Тімоті Снайдер – американський історик та письменник, професор Єльського університету – який у своїй монографії «Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним» обґрунтував тезу про те, що радянський та нацистський режими знищили близько 14 млн мешканців на території України, Польщі, Білорусі, Прибалтики та в західних областях Росії.

Днями фільм отримав головну нагороду 44 Фестивалю польських художніх фільмів «Золоті Леви», де зірвав оплески стоячи.

Раніше глядачам був презентований фрагмент фільму, який був ексклюзивно опублікований виданням Variety.

Фільм знімали в Україні, Польщі та Шотландії. В Україні зйомки проходили на найбільшій площі Європи у Харкові, яку на деякий час спеціально закрили для жителів та гостей міста.

Коли вийде

Прем’єра історичного трилера в Україні відбудеться 28 листопада 2019 року.

Читайте також про те, хто став номінантом📜 Дивіться трейлер фільму «Ціна правди» про Гарета Джонса, який викрив правду про Голодомор 1🏆 Хто став номінантом Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: