fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🗺️ В Україні запустився маркетплейс Tradalaxy для виходу українського бізнесу на світовий ринок

🗺️ V Ukraїni zapustyvsja marketplejs Tradalaxy dlja vyhodu ukraїnśkogo biznesu na svitovyj rynok
Міжнародний маркетплейс Tradalaxy з офісами в Торонто та Києві оголосив про запуск в Україні, ЄС та Канаді. Це майданчик, що дозволяє українському бізнесу вийти на світові ринки.
Mižnarodnyj marketplejs Tradalaxy z ofisamy v Toronto ta Kyjevi ogolosyv pro zapusk v Ukraїni, JeS ta Kanadi. Ce majdančyk, ščo dozvoljaje ukraїnśkomu biznesu vyjty na svitovi rynky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мета Tradalaxy – підтримати експорт товарів локальних бізнесів. Маркетплейс допомагає швидко знайти перевірених постачальників, підтвердити якість товарів, а також здійснювати операції на більш вигідних умовах з урахуванням можливостей угод про вільну торгівлю, які скасовують тарифи на експорт. Ми хочемо дати локальному бізнесу можливість стати глобальним за допомогою інноваційних інструментів електронної комерції. Наше завдання – розповісти світові про якісні переваги української продукції, а також мінімізувати можливі ризики міжнародних угод. Олександр Юдицький. CEO Tradalaxy. Безпека. Контрагенти проходять триденну перевірку після реєстрації на маркетплейсі. Всі сторони угоди можуть використовувати опцію безпечного платежу, яку рекомендує обрати маркетплейс. У такому випадку кошти надійдуть продавцеві тільки після прийняття товару покупцем. Оплати також можна здійснювати за допомогою SWIFT-платежу. Користувачі можуть аналізувати торгові дані і обирати постачальників, які відповідають цілям бізнесу. Результати пошуку можна фільтрувати за країнами, з якими діють угоди про вільну торгівлю. Фахівці сервісу здійснюють клієнтську підтримку 24/7. Можливості маркетплейсу. формує бізнес-комюніті та надає експертну допомогу економить час фахівців з постачання розпізнає митні коди товарів використовує цифровий документообіг дозволяє вести переговори з постачальниками всередині маркетплейса і відстежувати вантажі в режимі реального часу. Всі послуги платформи, необхідні для пошуку партнерів і проведення угоди, безкоштовні. Надалі на платформі зявляться опціональні платні сервіси: рекламне просування товару з переглядом детальної статистики та модуль закупівель для проведення конкурентних процедур. Підтримка. Бізнеси, створені жінками та людьми зі статусом переселенців, а також екологічні виробництва отримують на платформі особливий статус: інформація про їх фаундерів доступна клієнтам, а продукція виводиться на початку пошукової видачі. На маркетплейсі заборонено продаж товарів, які тестуються на тваринах або зроблені з матеріалів тваринного походження. Зараз Tradalaxy запускається в Канаді, Україні та Франції. Згодом (до кінця 2019 року) – в інших країнах ЄС, Туреччині, Ізраїлі. Читайте також про 6 кроків для тих, хто хоче змінити професію.
Реклама 👇 Замовити

Мета Tradalaxy – підтримати експорт товарів локальних бізнесів. Маркетплейс допомагає швидко знайти перевірених постачальників, підтвердити якість товарів, а також здійснювати операції на більш вигідних умовах з урахуванням можливостей угод про вільну торгівлю, які скасовують тарифи на експорт.

🗺️ В Україні запустився маркетплейс Tradalaxy для виходу українського бізнесу на світовий ринок 1

Ми хочемо дати локальному бізнесу можливість стати глобальним за допомогою інноваційних інструментів електронної комерції. Наше завдання – розповісти світові про якісні переваги української продукції, а також мінімізувати можливі ризики міжнародних угод

Олександр Юдицький, CEO Tradalaxy

Безпека

Контрагенти проходять триденну перевірку після реєстрації на маркетплейсі. Всі сторони угоди можуть використовувати опцію безпечного платежу, яку рекомендує обрати маркетплейс. У такому випадку кошти надійдуть продавцеві тільки після прийняття товару покупцем. Оплати також можна здійснювати за допомогою SWIFT-платежу.

🗺️ В Україні запустився маркетплейс Tradalaxy для виходу українського бізнесу на світовий ринок 2

Користувачі можуть аналізувати торгові дані Поширити у Фейсбуці Надіслати в Messenger Твітнути Зберегти в Pocket

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: