fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱Скільки днів вам треба працювати, щоб купити iPhone 11 Pro

📱Skiľky dniv vam treba pracjuvaty, ščob kupyty iPhone 11 Pro
Середньостатистичний українець повинен відпрацювати 96,7 дня, щоб дозволити собі покупку цьогорічної моделі iPhone (без урахування інших витрат на життя).
Seredńostatystyčnyj ukraїneć povynen vidpracjuvaty 96,7 dnja, ščob dozvolyty sobi pokupku ćogoričnoї modeli iPhone (bez urahuvannja inšyh vytrat na žyttja).
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У вересні Apple презентував нові моделі iPhone. Аналітики Picodi.com вирішили співвіднести ціну iPhone 11 Pro (модель з 64 ГБ) із середньою зарплатою в окремих країнах, щоб порахувати кількість днів праці, необхідних для купівлі смартфона. Результати. Офіційна ціна iPhone 11 Pro у версії 64 ГБ в Україні складає 39990 ₴. Середня заробітна плата в Україні, за даними Державної служби статистики України, становить 10783 ₴. Тож середньостатистичний українець повинен відпрацювати 96,7 дня, щоб дозволити собі покупку цьогорічної моделі iPhone (без урахування інших витрат на життя). Інші країни. У лідерах рейтингу опинилися Швейцарія, Сполучені Штати Америки і Люксембург, де співвідношення ціни iPhone до середнього заробітку є найбільш вигідним. Середньостатистичний швейцарець зможе відкласти необхідну суму на омріяний гаджет за 5 днів, американець – за 6 днів, a люксембуржець – майже за 7 днів. Довго на новий айфон треба відкладати в Колумбії (89,7 дня) та Казахстані (76,5 дня). Читайте також про все, що необхідно знати про нові моделі iPhone.
Реклама 👇 Замовити

У вересні Apple презентував нові моделі iPhone. Аналітики Picodi.com вирішили співвіднести ціну iPhone 11 Pro (модель з 64 ГБ) із середньою зарплатою в окремих країнах, щоб порахувати кількість днів праці, необхідних для купівлі смартфона.

iPhone 11

Результати

Офіційна ціна iPhone 11 Pro у версії 64 ГБ в Україні складає 39990 ₴. Середня заробітна плата в Україні, за даними Державної служби статистики України, становить 10783 ₴.

Тож середньостатистичний українець повинен відпрацювати 96,7 дня, щоб дозволити собі покупку цьогорічної моделі iPhone (без урахування інших витрат на життя).

picodi

Інші країни

У лідерах рейтингу опинилися Швейцарія, Сполучені Штати Америки і Люксембург, де співвідношення ціни iPhone до середнього заробітку є найбільш вигідним. Середньостатистичний швейцарець зможе відкласти необхідну суму на омріяний гаджет за 5 днів, американець – за 6 днів, a люксембуржець – майже за 7 днів.

Довго на новий айфон треба відкладати в Колумбії (89,7 дня) та Казахстані (76,5 дня).

Читайте також про все, що необхідно знати про нові моделі iPhone📱Скільки днів вам треба працювати, щоб купити iPhone 11 Pro 1🍏 Apple показала нові iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, а також лівий берег Києва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: