fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

☁️ Cloud-Clout розробив додаток, який дозволяє захищено зберігати файли у публічних хмарних сховищах

☁️ Cloud-Clout rozrobyv dodatok, jakyj dozvoljaje zahyščeno zberigaty fajly u publičnyh hmarnyh shovyščah
Ви завантажуєте файл в Cloud-Clout, додаток розбиває файл на блоки, кожен блок шифрує та розподіляє в одне з підключених хмарних сховищ. Також існує можливість безпечно ділитися цими файлами з іншими користувачами платформи.
Vy zavantažujete fajl v Cloud-Clout, dodatok rozbyvaje fajl na bloky, kožen blok šyfruje ta rozpodiljaje v odne z pidključenyh hmarnyh shovyšč. Takož isnuje možlyvisť bezpečno dilytysja cymy fajlamy z inšymy korystuvačamy platformy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Cloud-Clout опублікувала Android-додаток, що дозволяє зберігати дані у публічних хмарах (Google Drive, Box, OneDrive, Yandex Disk) в зашифрованому і фрагментованому вигляді, а також безпечно обмінюватися файлами. Що відомо. Запатентований алгоритм розбиває файл на фрагменти, шифрує їх та розподіляє за хмарними сховищами, які користувач підключить до додатка. Як це працює. Ви завантажуєте файл в Cloud-Clout, додаток розбиває файл на блоки, кожен блок шифрує та розподіляє в одне з підключених хмарних сховищ. Також існує можливість безпечно ділитися цими файлами з іншими користувачами платформи. https://www.youtube.com/watch?v=ImURZC1MTnI Cloud-Clout зберігає тільки карту блоків, яка дозволяє дізнатися, у якій з хмар знаходиться конкретний фрагмент файлу. Наразі додаток безкоштовний. Випуск Android-версії дозволить компанії оцінити запит на подібні технології. Згодом зберуть фідбек та будуть визначатися з моделлю монетизації, але поки додаток безкоштовний. Читайте також про те, що Facebook Libra буде підтримуватися 5 валютами.
Реклама 👇 Замовити

Компанія Cloud-Clout опублікувала Android-додаток, що дозволяє зберігати дані у публічних хмарах (Google Drive, Box, OneDrive, Yandex Disk) в зашифрованому і фрагментованому вигляді, а також безпечно обмінюватися файлами.

Що відомо

Запатентований алгоритм розбиває файл на фрагменти, шифрує їх та розподіляє за хмарними сховищами, які користувач підключить до додатка.

Cloud-Clout

Як це працює

Ви завантажуєте файл в Cloud-Clout, додаток розбиває файл на блоки, кожен блок шифрує та розподіляє в одне з підключених хмарних сховищ. Також існує можливість безпечно ділитися цими файлами з іншими користувачами платформи.

Cloud-Clout зберігає тільки карту блоків, яка дозволяє дізнатися, у якій з хмар знаходиться конкретний фрагмент файлу.

Наразі додаток безкоштовний. Випуск Android-версії дозволить компанії оцінити запит на подібні технології. Згодом зберуть фідбек та будуть визначатися з моделлю монетизації, але поки додаток безкоштовний.

Читайте також про те, що Facebook Libra☁️ Cloud-Clout розробив додаток, який дозволяє захищено зберігати файли у публічних хмарних сховищах 1💰 Facebook Libra буде підтримуватися 5 валютами – на 50% американським доларом буде підтримуватися 5 валютами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: