fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎭 У Києві відкриється перша медіа-арт виставка ARTEFACT: Chernobyl – що цікавого

🎭 U Kyjevi vidkryjeťsja perša media-art vystavka ARTEFACT: Chernobyl – ščo cikavogo
Головне завдання ARTEFACT: Chernobyl 33 — мовою сучасного мистецтва розповісти про інформаційну трагедію Чорнобильської катастрофи. Музику зі звуків Чорнобиля для одного з експонатів створив Dub FX – всесвітньо відомий бітбоксер та хедлайнер Atlas Weekend.
Golovne zavdannja ARTEFACT: Chernobyl 33 — movoju sučasnogo mystectva rozpovisty pro informacijnu tragediju Čornobyľśkoї katastrofy. Muzyku zi zvukiv Čornobylja dlja odnogo z eksponativ stvoryv Dub FX – vsesvitńo vidomyj bitbokser ta hedlajner Atlas Weekend.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Україні стартує масштабна міжнародна культурна подія, присвячена Чорнобилю, — медіа-арт виставка ARTEFACT: Chernobyl 33 на Річковому вокзалі. Вперше буде презентовано сім міжнародних та понад 12 українських експонатів медіа-арт художників, які працюють з сучасними технології медіа-арту, VR та AR-технологій. Музику зі звуків Чорнобиля для одного з експонатів створив Dub FX – всесвітньо відомий бітбоксер та хедлайнер Atlas Weekend. Мета. Головне завдання ARTEFACT: Chernobyl 33 — мовою сучасного мистецтва розповісти про інформаційну трагедію Чорнобильської катастрофи та переосмислити її роль в житті кожного та в минулому української нації: Ми —  не жертви, ми — герої, які пережили катастрофу і стали щитом для всієї Європи. Виставка створювалась за участю міжнародного куратора Iury Lech, засновника іспанського медіа-арт фестивалю MADATAK. З 27 вересня по 6 жовтня виставка працюватиме кожен день з 11:00 до 21:00 з безкоштовним входом у Річковому Вокзалі. Спеціально для цього тут відкриється абсолютно новий простір, що стане своєрідним порталом у Чорнобиль. Вхід на виставку ARTEFACT: Chernobyl 33 — вільний. Записатися на безкоштовні екскурсії можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

В Україні стартує масштабна міжнародна культурна подія, присвячена Чорнобилю, — медіа-арт виставка ARTEFACT: Chernobyl 33 на Річковому вокзалі.

Вперше буде презентовано сім міжнародних та понад 12 українських експонатів медіа-арт художників, які працюють з сучасними технології медіа-арту, VR та AR-технологій. Музику зі звуків Чорнобиля для одного з експонатів створив🎭 У Києві відкриється перша медіа-арт виставка ARTEFACT: Chernobyl – що цікавого 1☢️ Трек про «Чорнобиль» створив Dub FX – найвідоміший бітбоксер світу Dub FX – всесвітньо відомий бітбоксер та хедлайнер Atlas Weekend.

dub fx

Мета

Головне завдання ARTEFACT: Chernobyl 33 — мовою сучасного мистецтва розповісти про інформаційну трагедію Чорнобильської катастрофи та переосмислити її роль в житті кожного та в минулому української нації: «Ми —  не жертви, ми — герої, які пережили катастрофу і стали щитом для всієї Європи».

Виставка створювалась за участю міжнародного куратора Iury Lech, засновника іспанського медіа-арт фестивалю MADATAK.

ARTEFACT: Chernobyl

З 27 вересня по 6 жовтня виставка працюватиме кожен день з 11:00 до 21:00 з безкоштовним входом у Річковому Вокзалі. Спеціально для цього тут відкриється абсолютно новий простір, що стане своєрідним порталом у Чорнобиль. Вхід на виставку ARTEFACT: Chernobyl 33 — вільний.

Записатися на безкоштовні екскурсії можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: