fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 Стартап з українським корінням GitLab залучив $268 млн. Його оцінка $2,7 млрд

💸 Startap z ukraїnśkym korinnjam GitLab zalučyv $268 mln. Jogo ocinka $2,7 mlrd
GitLab заснували український програміст Дмитро Запорожець та голландський підприємець Сід Сібранджі у 2014 році. Компанія займається розвитком однойменної платформи для спільної роботи над кодом.
GitLab zasnuvaly ukraїnśkyj programist Dmytro Zaporožeć ta gollandśkyj pidpryjemeć Sid Sibrandži u 2014 roci. Kompanija zajmajeťsja rozvytkom odnojmennoї platformy dlja spiľnoї roboty nad kodom.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. Заснований українцем стартап GitLab отримав $268 млн при оцінці в $2,7 млрд. У компанію вклалися Goldman Sachs та Iconiq Capital. Про це повідомляє VentureBeat. Інвестиції. Стартап залучив $268 млн у раунді серії Е. У компанію вклався ряд інвесторів, включаючи Goldman Sachs, Iconiq Capital та Y-Combinator Continuity. Завдяки успішному інвестиційному раунду оцінка компанії досягла $2,7 млрд. Про стартап. Його заснували український програміст Дмитро Запорожець та нідерландський підприємець Сід Сібранджі у 2014 році. Компанія займається розвитком однойменної платформи для спільної роботи над кодом. У вересні 2018 стартап залучив $100 млн у ході раунду D та отримала оцінку в $1,1 млрд. Раунд очолила інвестиційна компанія Iconiq Capital. Вона керує коштами Марка Цукерберга та інших підприємців. У грудні до інвесторів GitLab приєднався інвестиційний банк Goldman Sachs, який вклав $20 млн. Читайте також про те, що засновник GitLab назвав компанію українською і готовий наймати в Україні більше людей.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо

Заснований українцем стартап GitLab отримав $268 млн при оцінці в $2,7 млрд. У компанію вклалися Goldman Sachs та Iconiq Capital.

Про це повідомляє VentureBeat.

GitLab

Інвестиції

Стартап залучив $268 млн у раунді серії Е. У компанію вклався ряд інвесторів, включаючи Goldman Sachs, Iconiq Capital та Y-Combinator Continuity. Завдяки успішному інвестиційному раунду оцінка компанії досягла $2,7 млрд.

GitLab

Про стартап

Його заснували український програміст Дмитро Запорожець та нідерландський підприємець Сід Сібранджі у 2014 році. Компанія займається розвитком однойменної платформи для спільної роботи над кодом.

У вересні 2018 стартап залучив $100 млн у ході раунду D та отримала оцінку в $1,1 млрд. Раунд очолила інвестиційна компанія Iconiq Capital. Вона керує коштами Марка Цукерберга та інших підприємців. У грудні до інвесторів GitLab приєднався інвестиційний банк Goldman Sachs, який вклав $20 млн.

Читайте також про те, що засновник GitLab назвав💸 Стартап з українським корінням GitLab залучив $268 млн. Його оцінка $2,7 млрд 1Засновник GitLab назвав компанію українською і готовий наймати в Україні більше людей компанію українською і готовий наймати в Україні більше людей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: