fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🍔 Овочебазу на Лівобережній реконструють у перший український фуд-мол FOOD CENTER

🍔 Ovočebazu na Livoberežnij rekonstrujuť u peršyj ukraїnśkyj fud-mol FOOD CENTER

Навесні 2020 року на Лівобережній відкриється перший в Україні фуд-мол FOOD CENTER, де можна буде купити свіжі фермерські продукти харчування та смачно поїсти в ресторанах дегустаційної зони.
Navesni 2020 roku na Livoberežnij vidkryjeťsja peršyj v Ukraїni fud-mol FOOD CENTER, de možna bude kupyty sviži fermerśki produkty harčuvannja ta smačno poїsty v restoranah degustacijnoї zony.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Територія овочевої бази в центрі Лівобережної трансформується під сучасний фуд-мол FOOD CENTER, пять павільйонів будуть повністю перероблені відповідно до загальної концепції. Що буде. Sea hall: у цьому павільйоні буде розміщений найбільший ринок морепродуктів в Україні, він планується у стилістиці японського портового ринку в кращих традиціях кіберпанку. Main hall: в даному павільйоні є достатньо місця для розміщення дегустаційної зони та додаткових активностей. У ньому будуть представлені: мясо, сир, молочні продукти, бакалія і борошняні вироби. Fresh hall надасть великий вибір фруктів і овочів. Головна ідея цього павільйону – показати свіжість і зародження нового. За основу створення інтерєру дизайнери взяли сюрреалізм та манеру Сальвадора Далі. Collar hall: цей павільйон виконаний в бежевих тонах, але прикрашений палітрою прянощів і солодощів. World hall – будуть представлені імпортні продукти. Творці хочуть піти від стереотипів, повязаних з класичними образами країн, та створити павільйон, який обєднує культури. Коли відкриють. Головна мета FOOD CENTER – обєднати провайдерів харчових продуктів, українських фермерів, рестораторів і покупців, з усієї України, які цінують якісний і різноманітний гастрономічний досвід. Команда проекту вже веде підбір і переговори з партнерами, які розмістять свої торгові точки на території FOOD CENTER. У відвідувачів FOOD CENTER вже в травні наступного року буде відкрито доступ до 200 абсолютно різних постачальників харчових продуктів з усього світу, які пройшли контроль якості, поділяють цінності простору і хочуть надати своєму покупцеві хороший продукт і сервіс. Читайте також про те, що EverScan та Мапа реновації оцифрують старі споруди Києва та створять інтерактивну карту.
Реклама 👇 Замовити

Територія овочевої бази в центрі Лівобережної трансформується під сучасний фуд-мол FOOD CENTER, п’ять павільйонів будуть повністю перероблені відповідно до загальної концепції.

Що буде

Sea hall: у цьому павільйоні буде розміщений найбільший ринок морепродуктів в Україні, він планується у стилістиці японського портового ринку в кращих традиціях кіберпанку.

Main hall: в даному павільйоні є достатньо місця для розміщення дегустаційної зони та додаткових активностей. У ньому будуть представлені: м’ясо, сир, молочні продукти, бакалія і борошняні вироби.

FOOD CENTER

Fresh hall надасть великий вибір фруктів і овочів. Головна ідея цього павільйону – показати свіжість і зародження нового. За основу створення інтер’єру дизайнери взяли сюрреалізм та манеру Сальвадора Далі.

Collar hall: цей павільйон виконаний в бежевих тонах, але прикрашений палітрою прянощів і солодощів.

World hall – будуть представлені імпортні продукти. Творці хочуть піти від стереотипів, пов’язаних з класичними образами країн, та створити павільйон, який об’єднує культури.

Коли відкриють

Головна мета FOOD CENTER – об’єднати провайдерів харчових продуктів, українських фермерів, рестораторів і покупців, з усієї України, які цінують якісний і різноманітний гастрономічний досвід.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#------#---фуд-мол' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-1742:7'>фуд-мол</span>

Команда проекту вже веде підбір і переговори з партнерами, які розмістять свої торгові точки на території FOOD CENTER.

У відвідувачів FOOD CENTER вже в травні наступного року буде відкрито доступ до 200 абсолютно різних постачальників харчових продуктів з усього світу, які пройшли контроль якості, поділяють цінності простору і хочуть надати своєму покупцеві хороший продукт і сервіс.

Читайте також про те, що EverScan та «Мапа реновації» оцифрують старі споруди Києва та створять інтерактивну карту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Тамара

Как выйти на менеджеров ?

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: