fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🍔 Овочебазу на Лівобережній реконструють у перший український фуд-мол FOOD CENTER

🍔 Ovočebazu na Livoberežnij rekonstrujuť u peršyj ukraїnśkyj fud-mol FOOD CENTER
Навесні 2020 року на Лівобережній відкриється перший в Україні фуд-мол FOOD CENTER, де можна буде купити свіжі фермерські продукти харчування та смачно поїсти в ресторанах дегустаційної зони.
Navesni 2020 roku na Livoberežnij vidkryjeťsja peršyj v Ukraїni fud-mol FOOD CENTER, de možna bude kupyty sviži fermerśki produkty harčuvannja ta smačno poїsty v restoranah degustacijnoї zony.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Територія овочевої бази в центрі Лівобережної трансформується під сучасний фуд-мол FOOD CENTER, пять павільйонів будуть повністю перероблені відповідно до загальної концепції. Що буде. Sea hall: у цьому павільйоні буде розміщений найбільший ринок морепродуктів в Україні, він планується у стилістиці японського портового ринку в кращих традиціях кіберпанку. Main hall: в даному павільйоні є достатньо місця для розміщення дегустаційної зони та додаткових активностей. У ньому будуть представлені: мясо, сир, молочні продукти, бакалія і борошняні вироби. Fresh hall надасть великий вибір фруктів і овочів. Головна ідея цього павільйону – показати свіжість і зародження нового. За основу створення інтерєру дизайнери взяли сюрреалізм та манеру Сальвадора Далі. Collar hall: цей павільйон виконаний в бежевих тонах, але прикрашений палітрою прянощів і солодощів. World hall – будуть представлені імпортні продукти. Творці хочуть піти від стереотипів, повязаних з класичними образами країн, та створити павільйон, який обєднує культури. Коли відкриють. Головна мета FOOD CENTER – обєднати провайдерів харчових продуктів, українських фермерів, рестораторів і покупців, з усієї України, які цінують якісний і різноманітний гастрономічний досвід. Команда проекту вже веде підбір і переговори з партнерами, які розмістять свої торгові точки на території FOOD CENTER. У відвідувачів FOOD CENTER вже в травні наступного року буде відкрито доступ до 200 абсолютно різних постачальників харчових продуктів з усього світу, які пройшли контроль якості, поділяють цінності простору і хочуть надати своєму покупцеві хороший продукт і сервіс. Читайте також про те, що EverScan та Мапа реновації оцифрують старі споруди Києва та створять інтерактивну карту.
Реклама 👇 Замовити

Територія овочевої бази в центрі Лівобережної трансформується під сучасний фуд-мол FOOD CENTER, п’ять павільйонів будуть повністю перероблені відповідно до загальної концепції.

Що буде

Sea hall: у цьому павільйоні буде розміщений найбільший ринок морепродуктів в Україні, він планується у стилістиці японського портового ринку в кращих традиціях кіберпанку.

Main hall: в даному павільйоні є достатньо місця для розміщення дегустаційної зони та додаткових активностей. У ньому будуть представлені: м’ясо, сир, молочні продукти, бакалія і борошняні вироби.

FOOD CENTER

Fresh hall надасть великий вибір фруктів і овочів. Головна ідея цього павільйону – показати свіжість і зародження нового. За основу створення інтер’єру дизайнери взяли сюрреалізм та манеру Сальвадора Далі.

Collar hall: цей павільйон виконаний в бежевих тонах, але прикрашений палітрою прянощів і солодощів.

World hall – будуть представлені імпортні продукти. Творці хочуть піти від стереотипів, пов’язаних з класичними образами країн, та створити павільйон, який об’єднує культури.

Коли відкриють

Головна мета FOOD CENTER – об’єднати провайдерів харчових продуктів, українських фермерів, рестораторів і покупців, з усієї України, які цінують якісний і різноманітний гастрономічний досвід.

🍔 Овочебазу на Лівобережній реконструють у перший український фуд-мол FOOD CENTER 1фуд-мол” width=”1280″ height=”732″>

Команда проекту вже веде підбір і переговори з партнерами, які розмістять свої торгові точки на території FOOD CENTER.

У відвідувачів FOOD CENTER вже в травні наступного року буде відкрито доступ до 200 абсолютно різних постачальників харчових продуктів з усього світу, які пройшли контроль якості, поділяють цінності простору і хочуть надати своєму покупцеві хороший продукт і сервіс.

Читайте також про те, що EverScan та «Мапа реновації» оцифрують🍔 Овочебазу на Лівобережній реконструють у перший український фуд-мол FOOD CENTER 2📍 EverScan та «Мапа реновації» оцифрують старі споруди Києва та створять інтерактивну карту старі споруди Києва та створять інтерактивну карту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Тамара

Как выйти на менеджеров ?

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: