fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📜 Електронний документообіг: Дубілет розповів про архів, скасування трудових книжок та заяв на роботу

📜 Elektronnyj dokumentoobig: Dubilet rozpoviv pro arhiv, skasuvannja trudovyh knyžok ta zajav na robotu
Передбачається скасування трудових книжок та заборона подачі письмових документів на прийом на роботу та заяв щодо відпустки, звільнення. Також архів повинен стати цифровим.
Peredbačajeťsja skasuvannja trudovyh knyžok ta zaborona podači pyśmovyh dokumentiv na pryjom na robotu ta zajav ščodo vidpustky, zviľnennja. Takož arhiv povynen staty cyfrovym.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет розповів про початок винищення паперових процесів в держорганах. За його словами, зміни розпочнуться з кадрового відділу, на який припадає велика частина паперового документообігу. Про це він написав у своєму Telegram-каналі. Які впровадяться зміни. Заборона подачі документів на прийом на роботу або на конкурси у паперовій формі; Скасування копій дипломів (є реєстр), інформації про повязані компанії (є реєстр), копій паспортів (є ЕЦП) та автобіографії; Скасування трудових книжок; Перехід у цифру всього обороту, який стосується конкурсів, найму, відпусток, відряджень та звільнень; Переведення у цифру архіву. Закони, які зобовязують зберігати паперові справи 75 років, повинні залишитися в минулому столітті; Спрощення схеми, за якими документи ходять по кабінетах; Створення єдиного реєстру держслужбовців. Дубілет написав, що розраховує впровадити зміни протягом 6-9 місяців. Читайте також про те, що Кабмін відкрив ряд вакансій для IT-фахівців: шукають розробників, аналітиків.
Реклама 👇 Замовити

Міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет розповів про початок винищення паперових процесів в держорганах. За його словами, зміни розпочнуться з кадрового відділу, на який припадає велика частина паперового документообігу.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

📜 Електронний документообіг: Дубілет розповів про архів, скасування трудових книжок та заяв на роботу 1

Які впровадяться зміни

  • Заборона подачі документів на прийом на роботу або на конкурси у паперовій формі;
  • Скасування копій дипломів (є реєстр), інформації про пов’язані компанії (є реєстр), копій паспортів (є ЕЦП) та автобіографії;
  • Скасування трудових книжок;
  • Перехід у цифру всього обороту, який стосується конкурсів, найму, відпусток, відряджень та звільнень;
  • Переведення у цифру архіву. Закони, які зобов’язують зберігати паперові справи 75 років, повинні залишитися в минулому столітті;
  • Спрощення схеми, за якими документи «ходять» по кабінетах;
  • Створення єдиного реєстру держслужбовців.

Дубілет написав, що розраховує впровадити зміни протягом 6-9 місяців.

Читайте також про те, що Кабмін відкрив📜 Електронний документообіг: Дубілет розповів про архів, скасування трудових книжок та заяв на роботу 2👨‍💻 Кабмін відкрив ряд вакансій для IT-фахівців: шукають розробників, аналітиків ряд вакансій для IT-фахівців: шукають розробників, аналітиків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: