fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏢 Законопроект 2143: вибори мера Києва 8 грудня та розділення посад мера та голови КМДА

🏢 Zakonoproekt 2143: vybory mera Kyjeva 8 grudnja ta rozdilennja posad mera ta golovy KMDA
Законопроект передбачає розподіл посад голови Київської міської державної адміністрації та мера Києва. Також зазначено, що голова КМДА призначається та звільняється Президентом за поданням Кабміну. Водночас новообраний глава не зможе займати ніякі інші посади.  
Zakonoproekt peredbačaje rozpodil posad golovy Kyїvśkoї miśkoї deržavnoї administraciї ta mera Kyjeva. Takož zaznačeno, ščo golova KMDA pryznačajeťsja ta zviľnjajeťsja Prezydentom za podannjam Kabminu. Vodnočas novoobranyj glava ne zmože zajmaty nijaki inši posady.  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Законопроект 2143 зареєстрували 13 вересня на сайті Верховної Ради група народних депутатів від партії Слуга народу Що у законі. Законопроект передбачає розподіл посад голови Київської міської державної адміністрації та мера Києва. Зазначено, що голова КМДА призначається та звільняється Президентом за поданням Кабміну. Водночас новообраний глава не може займати ніякі інші посади. Наразі мер Києва автоматично очолює і КМДА. У документі також пропонується провести 8 грудня 2019 року позачергові вибори мера Києва. Законопроект 2143 – основні зміни. проведення позачергових виборів 8 грудня; відновлення районних рад; районні ради отримають частину повноважень міської ради; посада голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) несумісна з будь-якими іншими посадами; Київська міська рада скорочується зі 120 до 84 депутатів; кордони районів столиці затверджуються Кабміном за пропозиціями Київської міської ради, погодженими з районними у місті Києві радами. Читайте також про те, що Офіс Президента запустив офіційну сторінку в Instagram.
Реклама 👇 Замовити

Законопроект 2143 зареєстрували 13 вересня на сайті Верховної Ради група народних депутатів від партії «Слуга народу»

Що у законі

Законопроект передбачає розподіл посад голови Київської міської державної адміністрації та мера Києва. Зазначено, що голова КМДА призначається та звільняється Президентом за поданням Кабміну. Водночас новообраний глава не може займати ніякі інші посади.

Наразі мер Києва автоматично очолює і КМДА. У документі також пропонується провести 8 грудня 2019 року позачергові вибори мера Києва.

Законопроект 2143

Законопроект 2143 – основні зміни

  • проведення позачергових виборів 8 грудня;
  • відновлення районних рад;
  • районні ради отримають частину повноважень міської ради;
  • посада голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) несумісна з будь-якими іншими посадами;
  • Київська міська рада скорочується зі 120 до 84 депутатів;
  • кордони районів столиці затверджуються Кабміном за пропозиціями Київської міської ради, погодженими з районними у місті Києві радами.

Читайте також про те, що Офіс Президента запустив🏢 Законопроект 2143: вибори мера Києва 8 грудня та розділення посад мера та голови КМДА 1📱 Офіс Президента запустив офіційну сторінку в Instagram офіційну сторінку в Instagram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: