fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📲 Новий стандарт Wi-Fi 6 сертифікували – у два рази швидше

📲 Novyj standart Wi-Fi 6 sertyfikuvaly – u dva razy švydše
Також Wi-Fi 6 дозволяє «значно підвищити загальну продуктивність мережі Wi-Fi у складних умовах з великою кількістю підключених пристроїв».
Takož Wi-Fi 6 dozvoljaje «značno pidvyščyty zagaľnu produktyvnisť mereži Wi-Fi u skladnyh umovah z velykoju kiľkistju pidključenyh prystroїv».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. Сертифіковані перші пристрої з підтримкою нового стандарту Wi-Fi 6. Про це повідомляє Wi-Fi Alliance. Для пристроїв Wi-Fi 6 обовязковою є підтримка двох частотних діапазонів – 2,4 і 5 ГГц. Це повинно забезпечити більшу пропускну здатність та вдвічі більше просторових потоків у порівнянні з попередніми стандартами. Краща швидкість. Також нова технологія дозволяє значно підвищити загальну продуктивність мережі Wi-Fi у складних умовах з великою кількістю підключених пристроїв. Передбачається, що технологія зробить надійніше і швидше Wi-Fi-зєднання на стадіонах та в аеропортах. Експерти стверджують, що максимальна швидкість для Wi-Fi збільшиться з 3,5 Гб/с до 9,6 Гб/с. Читайте також про те, що ПриватБанк та Mastercard запускає проєкт перевірки клієнтів за їхньою унікальною поведінкою.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо

Сертифіковані перші пристрої з підтримкою нового стандарту Wi-Fi 6.

Про це повідомляє Wi-Fi Alliance.

Для пристроїв Wi-Fi 6 обов’язковою є підтримка двох частотних діапазонів – 2,4 і 5 ГГц. Це повинно забезпечити більшу пропускну здатність та вдвічі більше просторових потоків у порівнянні з попередніми стандартами.

Wi-Fi 6

Краща швидкість

Також нова технологія дозволяє «значно підвищити загальну продуктивність мережі Wi-Fi у складних умовах з великою кількістю підключених пристроїв».

Передбачається, що технологія зробить надійніше і швидше Wi-Fi-з’єднання на стадіонах та в аеропортах. Експерти стверджують, що максимальна швидкість для Wi-Fi збільшиться з 3,5 Гб/с до 9,6 Гб/с.

Читайте також про те, що «ПриватБанк» та Mastercard запускає📲 Новий стандарт Wi-Fi 6 сертифікували – у два рази швидше 1🤳 «ПриватБанк» та Mastercard запускає проєкт перевірки клієнтів за їхньою унікальною поведінкою проєкт перевірки клієнтів за їхньою унікальною поведінкою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: