Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💰 Криптовалютна біржа BXB Exchange виходить на український ринок – для новачків без досвіду

💰 Kryptovaljutna birža BXB Exchange vyhodyť na ukraїnśkyj rynok – dlja novačkiv bez dosvidu

В Україні, Білорусі і країнах СНД поки що близько 10 тисяч трейдерів платформи BXB Exchange – вони тестують додаток. Щодня на біржі торгують близько 35 000 осіб.
V Ukraїni, Bilorusi i kraїnah SND poky ščo blyźko 10 tysjač trejderiv platformy BXB Exchange – vony testujuť dodatok. Ščodnja na birži torgujuť blyźko 35 000 osib.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. Інноваційна азіатська криптовалютна біржа BXB Exchange, яка за короткий час стала популярною в Південній Кореї, Індонезії та Філіппінах виходить на український ринок. Компанія була утворена в кінці 2017 року. Головний офіс біржі знаходиться в Шанхаї, зареєстрована компанія в Естонії. Компанія не проводила ICO, власний токен BXT – використовується тільки як комісія на біржі – для внутрішніх розрахунків. Обсяг вкладень у запуск біржі склав близько $20 млн. Ще стільки ж керівництво компанії планує вкласти в безпеку і власні сервери до кінця 2020 року. Без досвіду. Продукт створений для тих, хто ніколи не торгував на біржі. Вихід на ринок. У жовтні 2018 була запущена бета-версія додатка BXB Exchange для ПК на Філіппінах. Наразі всього в Азії близько 100 тисяч користувачів біржі BXB. В Україні, Білорусі і країнах СНД поки що близько 10 тисяч трейдерів платформи – вони тестують додаток. Щодня на біржі торгують близько 35 000 осіб. Читайте також про те, що Telegram запустив бета-версію TON.

Що відомо

Інноваційна азіатська криптовалютна біржа BXB Exchange, яка за короткий час стала популярною в Південній Кореї, Індонезії та Філіппінах виходить на український ринок.

Компанія була утворена в кінці 2017 року. Головний офіс біржі знаходиться в Шанхаї, зареєстрована компанія в Естонії. Компанія не проводила ICO, власний токен BXT – використовується тільки як комісія на біржі – для внутрішніх розрахунків.

BXB Exchange

Обсяг вкладень у запуск біржі склав близько $20 млн. Ще стільки ж керівництво компанії планує вкласти в безпеку і власні сервери до кінця 2020 року.

Без досвіду

Продукт створений для тих, хто ніколи не торгував на біржі.

На деяких біржах при неправильній ставці за секунди можна втратити все. Ми ж обмежили ризики, є функції take profit і stop loss. Крім того, на традиційних біржах торгівля триває днями. У нас були фінансові ресурси, щоб зробити графік з посекундним оновленням. Так користувачі можуть отримати відчутну вигоду навіть при мікроколиваннях ціни. Такого програмного забезпечення і такого продукту на ринку поки не було

творець біржі BXB Exchange

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#------#---Криптовалютна' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-1581:13'>Криптовалютна</span> біржа

Вихід на ринок

У жовтні 2018 була запущена бета-версія додатка BXB Exchange для ПК на Філіппінах. Наразі всього в Азії близько 100 тисяч користувачів біржі BXB. В Україні, Білорусі і країнах СНД поки що близько 10 тисяч трейдерів платформи – вони тестують додаток. Щодня на біржі торгують близько 35 000 осіб.

Читайте також про те, що Telegram запустив бета-версію TON.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: