fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏭 Як змінювалося повітря у Києві за останні 20 років – дослідження

🏭 Jak zminjuvalosja povitrja u Kyjevi za ostanni 20 rokiv – doslidžennja
Результати дослідження показують, що з серпня 2006 року рівень формальдегіду влітку завжди перевищував допустиму норму. У 2018 року зафіксували перевищення в 5,7 раз. У серпні 2019 року перевищення склало три допустимі норми.
Rezuľtaty doslidžennja pokazujuť, ščo z serpnja 2006 roku riveń formaľdegidu vlitku zavždy perevyščuvav dopustymu normu. U 2018 roku zafiksuvaly perevyščennja v 5,7 raz. U serpni 2019 roku perevyščennja sklalo try dopustymi normy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Повітря у Києві. Міський проєкт ЛУН Місто опублікував статистику про рівень формальдегіду в Києві за останні 20 років. Про це повідомляється на сайті проєкту. Дані зібрали в Центральній геофізичній обсерваторії та архіві гідрометеорологічних спостережень. В обсерваторії в Києві 14 повноцінно чинних точок для моніторингу повітря. Над збором ЛУН Місто працював разом зі студентами кафедри економічної та соціальної географії КНУ ім. Тараса Шевченка. Перевищення рівня формальдегіду. Результати дослідження показують, що з серпня 2006 року рівень формальдегіду влітку завжди перевищував допустиму норму. У 2018 році зафіксували перевищення в 5,7 раза. У серпні 2019 року перевищення склало три допустимі норми. Формальдегід – це домішка повітря, яка подразнює слизові оболонки, шкіру, очі. Від нього може виникати нежить та подразнення шкіри. Основне джерело викидів: автомобілі, меблеві фабрики, хімічні виробництва. Читайте також про те, як змінилася температура в Україні за 100 років.
Реклама 👇 Замовити

Повітря у Києві

Міський проєкт ЛУН Місто опублікував статистику про рівень формальдегіду в Києві за останні 20 років.

Про це повідомляється на сайті проєкту.

Дані зібрали в Центральній геофізичній обсерваторії та архіві гідрометеорологічних спостережень. В обсерваторії в Києві 14 повноцінно чинних точок для моніторингу повітря. Над збором ЛУН Місто працював разом зі студентами кафедри економічної та соціальної географії КНУ ім. Тараса Шевченка.

Повітря у Києві

Перевищення рівня формальдегіду

Результати дослідження показують, що з серпня 2006 року рівень формальдегіду влітку завжди перевищував допустиму норму. У 2018 році зафіксували перевищення в 5,7 раза. У серпні 2019 року перевищення склало три допустимі норми.

Формальдегід – це домішка повітря, яка подразнює слизові оболонки, шкіру, очі. Від нього може виникати нежить та подразнення шкіри. Основне джерело викидів: автомобілі, меблеві фабрики, хімічні виробництва.

Читайте також про те, як змінилася температура🏭 Як змінювалося повітря у Києві за останні 20 років – дослідження 1🌍 Глобальне потепління – як змінилася середня температура в Україні за 100 років в Україні за 100 років.

Теґи: екологія

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: