fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤳 «ПриватБанк» та Mastercard запускає проєкт перевірки клієнтів за їхньою унікальною поведінкою

🤳 «PryvatBank» ta Mastercard zapuskaje projekt perevirky klijentiv za їhńoju unikaľnoju povedinkoju
Mastercard у партнерстві з «ПриватБанком» реалізує перший в Україні проєкт верифікації клієнтів, заснований на поведінковій біометрії – для прогресивної та безпечної аутентифікації в епоху, коли пароля недостатньо для захисту облікового запису.
Mastercard u partnerstvi z «PryvatBankom» realizuje peršyj v Ukraїni projekt veryfikaciї klijentiv, zasnovanyj na povedinkovij biometriї – dlja progresyvnoї ta bezpečnoї autentyfikaciї v epohu, koly parolja nedostatńo dlja zahystu oblikovogo zapysu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. Нове рішення забезпечується NuDetect. Це платформа для прозорої перевірки користувача від NuData. Проєкт планується реалізувати до кінця 2019 року. Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку. Як працює. NuDetect дозволить онлайн-банкінгу та мобільному додатку Приват24 перевіряти клієнтів за їхньою унікальною поведінкою під час взаємодії з пристроями або додатками. Рішення аналізує сотні сигналів, включаючи характеристики пристрою, пасивні біометричні та поведінкові показники. Згодом платформа порівнює їх зі способом поведінки користувача у минулому. Наприклад, чи поводиться користувач так, як зазвичай, або сьогодні у його поведінці є щось підозріле. Раптові зміни в очікуваній поведінці, такі як використання пристрою з іншою мовою, введення іншого тексту або занадто швидкий перегляд сторінки. Про платформу. Поведінкова аутентифікація та пасивна біометрія є новітніми технологіями для перевірки користувачів з їхньої поведінки. Технологія NuDetect допомагає організаціям в усьому світі перевіряти особу клієнтів, використовуючи їх природну поведінку при взаємодії в інтернеті. Користувачеві не потрібно виконувати будь-які додаткові дії, окрім тих, які він зазвичай робить, використовуючи свій акаунт. Платформа NuDetect була розроблена компанією NuData Security, яку придбав Mastercard в 2017 році. Mastercard розвиває свої зобовязання щодо посилення захисту в цифровому просторі. Читайте також про те, що ПриватБанк представив новий Приват24: які функції доступні.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо

Нове рішення забезпечується NuDetect. Це платформа для прозорої перевірки користувача від NuData. Проєкт планується реалізувати до кінця 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба «ПриватБанку».

ПриватБанк

Як працює

NuDetect дозволить онлайн-банкінгу та мобільному додатку «Приват24» перевіряти клієнтів за їхньою унікальною поведінкою під час взаємодії з пристроями або додатками. Рішення аналізує сотні сигналів, включаючи характеристики пристрою, пасивні біометричні та поведінкові показники.

Згодом платформа порівнює їх зі способом поведінки користувача у минулому. Наприклад, чи поводиться користувач так, як зазвичай, або сьогодні у його поведінці є щось підозріле. Раптові зміни в очікуваній поведінці, такі як використання пристрою з іншою мовою, введення іншого тексту або занадто швидкий перегляд сторінки.

ПриватБанк

Про платформу

Поведінкова аутентифікація та «пасивна» біометрія є новітніми технологіями для перевірки користувачів з їхньої поведінки. Технологія NuDetect допомагає організаціям в усьому світі перевіряти особу клієнтів, використовуючи їх природну поведінку при взаємодії в інтернеті. Користувачеві не потрібно виконувати будь-які додаткові дії, окрім тих, які він зазвичай робить, використовуючи свій акаунт.

Платформа NuDetect була розроблена компанією NuData Security, яку придбав Mastercard в 2017 році. Mastercard розвиває свої зобов’язання щодо посилення захисту в цифровому просторі.

Читайте також про те, що «ПриватБанк» представив новий «Приват24🤳 «ПриватБанк» та Mastercard запускає проєкт перевірки клієнтів за їхньою унікальною поведінкою 1💳 «ПриватБанк» представив новий «Приват24»: картки інших банків, які функції та коли запрацює»: які функції доступні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: