fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🇺🇦 Україна піднялася у рейтингу економічної свободи

🇺🇦 Ukraїna pidnjalasja u rejtyngu ekonomičnoї svobody
Згідно з рейтингом канадського аналітичного центру Fraser Institut, Україна піднялася на три позиції за рівнем економічних свобод.
Zgidno z rejtyngom kanadśkogo analityčnogo centru Fraser Institut, Ukraїna pidnjalasja na try pozyciї za rivnem ekonomičnyh svobod.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. Україна піднялася на три позиції та посіла 135 сходинку серед 162 країн, які увійшли до звіту Економічна свобода у світі – 2019. Такі дані наводить рейтинг. Рейтинг очолили Гонконг і Сінгапур. Найгірші показники в Іраку, Єгипті, Сирії, Анголі, Алжирі, Судані, Лівії та Венесуелі. Які показники Україна покращила. Незначне поліпшення спостерігається у таких показниках, як розмір уряду, надійні гроші та свобода міжнародної торгівлі, тоді як правова система і регулювання пішли на спад. Найгіршою ситуація є з надійними грошима (159 місце у світі) та регулювання (125 місце), а найкращою – розмір уряду (43 місце). Найвищий рівень економічної свободи України був у 2011 і 2012 роках, шляхом більш високих показників надійності грошей (6,04 і 6,42 за 10-ти бальною шкалою) та  кращих балів за правову систему (4,96 і 4,80). Читайте також про те, що ПриватБанк представив новий Приват24: картки інших банків, які функції та коли запрацює.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо

Україна піднялася на три позиції та посіла 135 сходинку серед 162 країн, які увійшли до звіту «Економічна свобода у світі – 2019».

Такі дані наводить рейтинг.

Рейтинг очолили Гонконг і Сінгапур. Найгірші показники в Іраку, Єгипті, Сирії, Анголі, Алжирі, Судані, Лівії та Венесуелі.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Україна

Які показники Україна покращила

Незначне поліпшення спостерігається у таких показниках, як розмір уряду, надійні гроші та свобода міжнародної торгівлі, тоді як правова система і регулювання пішли на спад. Найгіршою ситуація є з надійними грошима (159 місце у світі) та регулювання (125 місце), а найкращою – розмір уряду (43 місце).

Найвищий рівень економічної свободи України був у 2011 і 2012 роках, шляхом більш високих показників надійності грошей (6,04 і 6,42 за 10-ти бальною шкалою) та  кращих балів за правову систему (4,96 і 4,80).

Читайте також про те, що «ПриватБанк» представив новий «Приват24🇺🇦 Україна піднялася у рейтингу економічної свободи 1💳 «ПриватБанк» представив новий «Приват24»: картки інших банків, які функції та коли запрацює»: картки інших банків, які функції та коли запрацює.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: