fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Instagram – як емодзі і хештеги впливають на ефективність постів

📱 Instagram – jak emodzi i heštegy vplyvajuť na efektyvnisť postiv
Пишіть короткі заголовки, додавайте емодзі, але не перебільшуйте з хештегами. Такі результати дослідження щодо залученості аудиторії в Instagram.
Pyšiť korotki zagolovky, dodavajte emodzi, ale ne perebiľšujte z heštegamy. Taki rezuľtaty doslidžennja ščodo zalučenosti audytoriї v Instagram.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Зображення залишаються найпопулярнішим типом постів для брендів на платформі Instagram. Про це повідомляється в дослідженні порталу Quintly. Фахівці платформи проаналізували 34 тисячі бізнес-профілів в Instagram і 5,4 млн постів, які були розміщені з першого січня по тридцяте червня 2019 року. Результати. Якщо бренди хочуть збільшити свою продуктивність в Instagram, їм слід використовувати інші типи контенту. Наприклад, формат карусель та відео дають більше залучення. Короткі заголовки. Крім типів постів, команда Quintly досліджувала заголовки та вплив їх довжини на ефективність поста. За даними дослідження, більшість брендів використовують 150 знаків в заголовках. Цікаво, але для більших профілів – з одного мільйона фоловерів – найкращим варіантом була відсутність заголовка. Для інших профілів заголовки від 1 до 50 знаків показали кращий рівень відгуків, тому короткі заголовки краще. Менше хештегів. Дослідження також дізналося, скільки потрібно хештегів, щоб максимізувати залучення поста. Виявилося, профілі з меншою кількістю фоловерів використовують більше хештегів, ніж великі компанії. Quintly відзначили, що чим більше ваша аудиторія, тим менше хештегів потрібно, але для більшості брендів хештеги дають кращу залучення поста. Більше емодзі. Quintly також проаналізували використання емодзі в постах, чи допомагають вони брендам стимулювати залучення. Виявилося, що більшість профілів брендів не використовують емодзі в заголовках, хоча варто. За даними дослідження, чим більше емодзі, тим вище залучення. Читайте також про найкращий час для постінгу в Instgram, Facebook та Twitter.
Реклама 👇 Замовити

Зображення залишаються найпопулярнішим типом постів для брендів на платформі Instagram.

Про це повідомляється в дослідженні порталу Quintly.

Фахівці платформи проаналізували 34 тисячі бізнес-профілів в Instagram і 5,4 млн постів, які були розміщені з першого січня по тридцяте червня 2019 року.

Instagram

Результати

Якщо бренди хочуть збільшити свою продуктивність в Instagram, їм слід використовувати інші типи контенту. Наприклад, формат «карусель» та відео дають більше залучення.

📱 Instagram – як емодзі і хештеги впливають на ефективність постів 1емодзі” width=”684″ height=”452″>

Короткі заголовки

Крім типів постів, команда Quintly досліджувала заголовки та вплив їх довжини на ефективність поста. За даними дослідження, більшість брендів використовують 150 знаків в заголовках. Цікаво, але для більших профілів – з одного мільйона фоловерів – найкращим варіантом була відсутність заголовка. Для інших профілів заголовки від 1 до 50 знаків показали кращий рівень відгуків, тому короткі заголовки краще.

хештег

Менше хештегів

Дослідження також дізналося, скільки потрібно хештегів, щоб максимізувати залучення поста. Виявилося, профілі з меншою кількістю фоловерів використовують більше хештегів, ніж великі компанії. Quintly відзначили, що «чим більше ваша аудиторія, тим менше хештегів потрібно», але для більшості брендів хештеги дають кращу залучення поста.

Instagram

Більше емодзі

Quintly також проаналізували використання емодзі в постах, чи допомагають вони брендам стимулювати залучення. Виявилося, що більшість профілів брендів не використовують емодзі в заголовках, хоча варто. За даними дослідження, «чим більше емодзі, тим вище залучення».

хештег

Читайте також про найкращий час для постінгу📱 Instagram – як емодзі і хештеги впливають на ефективність постів 2👍 Найкращий час для постів у Facebook, Instagram та Twitter – дослідження в Instgram, Facebook та Twitter.

Теґи: Instagram
Джерело: Quintly

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: