fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎭 У Києві з 13 по 15 вересня пройде фестиваль недержавних театрів «Відкрита сцена»

🎭 U Kyjevi z 13 po 15 veresnja projde festyvaľ nederžavnyh teatriv «Vidkryta scena»
На відвідувачів чекають гарячі теми, відверті сцени та гра на перетині жанрів. Вхід на всі події фестивалю «Відкрита сцена» – вільний за попередньою реєстрацією.
Na vidviduvačiv čekajuť garjači temy, vidverti sceny ta gra na peretyni žanriv. Vhid na vsi podiї festyvalju «Vidkryta scena» – viľnyj za poperedńoju rejestracijeju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Фестиваль Відкрита сцена був заснований минулого року як стартовий майданчик для визнання театральних колективів недержавного сектору. На сьогодні тільки в столиці нараховується близько 100 театрів, що не мають власного приміщення та державного фінансування. Проте багато з них створюють дуже якісний сучасний мистецький продукт. Що відомо. Програма фестивалю формувалася групою експертів за конкурсним відбором. З 40 поданих заявок українськими знавцями сучасного мистецтва було відібрано 5 колективів, які протягом трьох днів представлятимуть свої вистави в столиці. Цього року фестиваль проводиться на конкурсній основі. Долю учасників вирішують члени журі. Переможець фестивалю отримає фінансування від організаторів на реалізацію нового мистецького проекту. Яка програма. Фестиваль Відкрита сцена поєднує мистецьку та освітню програми. У рамках останньої: майстер-клас від молодого французького режисера Жуля Одрі, який віднедавна є головним режисером Івано-Франківського національного драматичного театру, а також круглий стіл Вікно можливостей для незалежних театрів за участю прогресивних українських театральних менеджерів. Мистецька частина проекту передбачає урочисте відкриття фестивалю та показ вистав недержавних театрів на різних театральних майданчиках столиці. Реєстрацію на перегляд вистав та участь в освітній програмі вже розпочато. На відвідувачів чекають гарячі теми, відверті сцени та гра на перетині жанрів. Вхід на всі події фестивалю – вільний за попередньою реєстрацією. Читайте також про те, що Banda розробить айдентику та позитивний бренд Чорнобиля
Реклама 👇 Замовити

Фестиваль «Відкрита сцена» був заснований минулого року як стартовий майданчик для визнання театральних колективів недержавного сектору. На сьогодні тільки в столиці нараховується близько 100 театрів, що не мають власного приміщення та державного фінансування. Проте багато з них створюють дуже якісний сучасний мистецький продукт.

Що відомо

Програма фестивалю формувалася групою експертів за конкурсним відбором. З 40 поданих заявок українськими знавцями сучасного мистецтва було відібрано 5 колективів, які протягом трьох днів представлятимуть свої вистави в столиці.

Цього року фестиваль проводиться на конкурсній основі. Долю учасників вирішують члени журі. Переможець фестивалю отримає фінансування від організаторів на реалізацію нового мистецького проекту.

Відкрита сцена

Яка програма

Фестиваль «Відкрита сцена» поєднує мистецьку та освітню програми. У рамках останньої: майстер-клас від молодого французького режисера Жуля Одрі, який віднедавна є головним режисером Івано-Франківського національного драматичного театру, а також круглий стіл «Вікно можливостей для незалежних театрів» за участю прогресивних українських театральних менеджерів.

Мистецька частина проекту передбачає урочисте відкриття фестивалю та показ вистав недержавних театрів на різних театральних майданчиках столиці. Реєстрацію на перегляд вистав та участь в освітній програмі вже розпочато.

На відвідувачів чекають гарячі теми, відверті сцени та гра на перетині жанрів. Вхід на всі події фестивалю – вільний за попередньою реєстрацією.

Читайте також про те, що Banda розробить🎭 У Києві з 13 по 15 вересня пройде фестиваль недержавних театрів «Відкрита сцена» 1☢️ Banda розробить айдентику та позитивний бренд Чорнобиля айдентику та позитивний бренд Чорнобиля

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: